4. Таємниця розкрита

Першого вересня у дорогої автівки директора цього заводу, Костянтина Перегинайла, який керував будівельними роботами, відмовили гальма на дорозі. Хтось уночі перерізав дріт в машині. Автівка відновленню не підлягала, а сам директор, завдяки системі захисту, відбувся кількома ушкодженнями середньої тяжкості.

А під час наступної спроби нападу на нього таємний охоронець, якого директор виписав із самої столиці за скажені гроші, пристрелив нападника. Бо той саме підливав отруту в систему водопостачання до зведеного нещодавно особистого котеджу. Місцеві жителі, які збіглися на шум пострілу, впізнали в убитому пошрамованого й обпеченого Олексія Мицька.

— Воскрес, щоби за доньку помститися, — зловісно шепотіла усім новину Маруся.

— Але геть дах поїхав. Таке пережити, — хитав головою Семенович, простивши Олексієві пляшки у своїй криниці.

— Та що – убивати тепер людей за кожну смітинку й рибинку?! — верескнула вдова Самонного.

— Цікаво, як йому вдавалося до цього не попадатися? — замислено проказав Олег, потираючи поїдену кислотою щоку. — Хоча психи – вони всі вигадливі.

— Та ти сам ще той псих! — махнула на нього рукою Марічка. — Не придумай хоч нічого, бо я тебе знаю! А Олексієві духи допомагали, це точно.

Більше з Марусею ніхто не брався сперечатися, бо на кожного в неї був якийсь компромат, і вона могла пригадати прямо перед усіма.

Попри загибель Мацька, жителі Іваньків за звичкою так само старанно сортували та вивозили сміття, з ненавистю зиркаючи у бік новобудови. Ніхто з них не пішов туди працювати, хоча роботи в селі було обмаль. Тому всіх майбутніх працівників набирали по інших селах та містах.

Через пару місяців грибники у лісочку наштовхнулися на хатинку, всю обклеєну світлинами доньки убитого екоактивіста. На запилюженому ліжку валявся пожовклий плакат із вирізаними з газет словами «Завод назвіть на честь Ірини Мицько».

Це остаточно розбило серце ініціаторці проекту Тетяні В’ячеславівні, й вона повернулася до матері в обласний центр із тримісячним сином, не добувши своєї педагогічної практики.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.