🐶 Розпочато авторський конкурс "Псисті теревені" 🐶

Правила Аркушa

У зв’язку з постійними інформаційними атаками на українські ресурси через повномасштабне вторгнення росії, щоб захистити наш Аркуш, ми вирішили працювати за системою, яку назвали “демократична деспотія” 😈 Це означає, що ми щиро прагнемо створити вільний простір для вашого творчого самовираження і прикладемо до цього всі зусилля, проте, як власники ресурсу, залишаємо за собою право врегульовувати спірні ситуації на свій розсуд. Ми будемо розглядати всі доступні аргументи від користувачів, проте у прийнятті остаточного рішення керуватись глобальною стратегією платформи та власними джерелами. Ми продовжуємо підтримувати політику відкритості, тому будемо намагатись пояснювати всі свої дії в публічних дописах та коментарях, але не зобов’язані розголошувати інформацію, яку вважаємо конфіденційною.

1. З 24 лютого 2022 року у зв'язку з військовою агресією росії, на Аркуші заборонено викладати твори російських письменників у будь-якому вигляді!

2. Зареєструвавшись на Аркуші, ви автоматично отримуєте статус читача і можете безкоштовно користуватися всіма інструментами платформи, а також мати вільний доступ до всього контенту.

3. Щоб стати автором, вам достатньо опублікувати перший твір у профілі.

Також ви можете зареєструватися як спільнота або видавництво і рекламувати свої активності в блогах.

4. Ви можете розміщувати контент лише українською мовою, який не порушує закони України та авторське право. Виключенням є незначні вставки в творах, що обумовлені сюжетом.

5. Не зареєстровані користувачі або ті, які не підтвердили свою пошту, не можуть ставити вподобайки, писати коментарі та публікувати твори. Проте можуть вільно читати весь контент Аркуша.

6. На Аркуші ви маєте власну бібліотеку і можете додавати до неї твори, що вас зацікавили. Також ви можете слідкувати за улюбленими авторами, коментувати їхню творчість та писати особисті блоги.

7. Ви маєте право розміщувати у своєму Аркуш-профілі посилання на власні сторінки у соцмережах або на особисті літературні проєкти. Винятками є посилання на російські та проросійські ресурси. Такі посилання заборонені на Аркуші.

8. Ви можете викладати переклади творів українською мовою, якщо маєте на це дозвіл автора (правовласника) оригінального твору. В анотації обов’язково має бути вказана мова оригіналу та автор перекладу. Якщо ви переклали власний твір, зазначте, що переклад авторський. Якщо твір ще ніде не був опублікований іншою мовою, можете викласти його як оригінальний україномовний контент.

9. Ви можете розмістити лише частину твору для ознайомлення і вибрати опцію “Уривок”. Також можна створити книгу суто з рекламною метою і не публікувати текст зовсім. У такому випадку обов’язково має бути зазначений статус "ПРОМО". Такі книги не будуть відображені у загальному списку електронних книг та не братимуть участі в рейтингу.

10. В анотації можна зазначати посилання на друковане видання книги або додаткову інформацію, що стосується твору, наприклад, участь у конкурсі та отримання нагород.

11. Якщо у вашого твору є видавець, при створенні книги ви можете вказати посилання на профіль видавця на Аркуші у відповідному полі. Видавцем також може бути спільнота, зареєстрована на платформі.

12. Під час проведення конкурсів оцінювати твори можна лише за анонімною конкурсною системою Аркуша. Оцінювання конкурсних творів в особистих блогах, коментарях та в чаті “Аркуш – Балачки” буде відправлено на модерацію до кінця конкурсу. При цьому особисті враження, які не містять явної оцінки, можна висвітлювати в коментарях, блогах та інших місцях.

13. Ви несете особисту відповідальність за всю розміщену вами інформацію!

14. Якщо твір містить контент, що не призначений для користувачів молодше 18 років, ви зобов’язані позначити його як “18+”. Контент, що має ознаки порнографії та закликів до насилля або іншим чином порушує закони України, буде одразу видалятись модераторами із зазначенням причин.

15. Для того, щоб зорієнтувати читача, ставте детальніші вікові обмеження: “12+”, “16+”, “18+”. А для категорії “18+” ще й додаткові маркери, які уточнюють вміст контенту. Ми орієнтуємось на систему вікової класифікації відеопродукції в Україні

16. Такі частини твору як обкладинка, анотація та гештеги мають бути без вікових обмежень. Також без вікових обмежень має бути контент блогів.

17. Зважаючи на закон про авторське право, адміністрація платформи просить утриматися від використання зображення відомих світових діячів, письменників, акторів як аватарів вашого профілю, на обкладинках та інших не інформаційних контекстах.

18. За будь-яких спірних питань твір або блог переводиться у статус модерації до з’ясування обставин. В цьому статусі він буде видимий лише для автора та адміністрації. Модератори сайту напишуть вам в особисті повідомлення щодо причини статусу модерації. Також з будь-яких питань ви самі можете написати Аркушу Модератору

19. За будь-яких спірних питань щодо вмісту вашого профілю, він може бути переведений в статус невидимості. В цьому статусі ваша сторінка буде недоступна для користувачів, але видима для вас. При цьому ваші твори будуть вільно доступні для всіх читачів за прямим посиланням та збережені в усіх списках на Аркуші.

20. Дублювання творів, російськомовний контент та прояви спаму будуть одразу видалятись з відповідним повідомленням від модераторів.

21. Твори, які не мають статусу “ПРОМО” і в яких відсутній текст протягом доби, будуть автоматично видалені.

22. Твори, дописи й коментарі, що закликають до насилля, суїциду, дискримінують або принижують честь і гідність людини у будь-який спосіб, також будуть видалятися модераторами.

23. На Аркуші заборонені будь-які образи, тобто умисне приниження честі та гідності людини у нецензурний та інший грубий спосіб, спрямовані на учасників платформи. Тож просимо вас бути тактовними у дискусіях.

24. Якщо ви помітили на платформі твір, блог або коментар, що містить образи, порушує авторське право чи інші правила платформи - ви маєте змогу поскаржитись на подібний контент, скориставшись відповідним функціоналом сайту або написати Аркушу. Контент, що отримав скарги від користувачів, може бути відправлений на модерацію до з'ясування обставин.

25. На платформі заборонені прояви спаму та нав’язливої реклами, невмотивована агресивна поведінка, навмисні провокаціі конфліктів та диверсійна діяльність.

26. Будь-які порушення правил платформи є підставою для попереджень користувачеві та переведення його акаунту в режим “тільки читання” на термін визначений адміністрацією Аркуша.

27. Систематична провокативна діяльність проти ресурсу, така як: введення в оману, маніпуляція фактами, неправдива інформація, фейки, хейтінг та інша діяльність, яка загрожує безпеці та репутації платформи, є підставою для блокування або видалення акаунту на Аркуші та обмеження доступу до соціальних мереж нашої платформи.

28. Всі дії адміністрації будуть пояснені у приватних повідомленнях на Аркуші. Також ви можете ставити свої запитання Аркушу та писати нам на пошту support@arkush.net.

29. З питань модерування контенту та користування платформою ви завжди можете звертатися до Аркуша Модератора. Щодо питань, пов'язаних із проведенням конкурсів на платформі, пишіть Аркушу Модератору Конкурсів.

Найближчим часом у вільному доступі з’явиться туторіал з користування Аркушем, де ви зможете переглянути детальну інформацію. Це допоможе вам легко зареєструватися, розмістити першу книгу, зробити допис у блозі тощо.

Натхнення та успіху! 🙂

Увага!
Сайт працює у режимі альфа-тесту. Про помилки пишіть Аркушу або на support@arkush.net!
Новини
🐶 Розпочато авторський конкурс "Псисті теревені" 🐶
02.07.2024

Слава Україні, аркушики! 🇺🇦

Мабуть небагато людей можуть залишитися байдужими до дружнього виляння хвостом та вірного погляду тих, хто завжди готовий прийти на допомогу. Якщо вже здогадуєтесь про кого мова, то пропонуємо долучитися до нового авторського конкурсу "Псисті теревені" 🐶

... Детальніше
Блоги
9: Джулієт Флор-Лейбніц Нікка Вейн
12.07.2024
Ого, ще не пройшов місяць, а я вже працюю над продовженням Кришталевого Голосу😁 Дивовижно, чи не так ... Детальніше
АркушМері Поппінс
12.07.2024
У цей нелегкий для усіх нас час, коли усі ми потопаємо у вирі емоцій та страхів, таким неймовірно ва ... Детальніше
Зміна назви для збірки оповіданьNilett
12.07.2024
Через деякий час роздумів, я вирішила змінити назву збірці оповідань! Перша назва "Рулетка на життя ... Детальніше
Самвидав. 1.Маргарита-Віолетта Джейн
12.07.2024
Десятого липня, я зайшла на Аркуш і побачила, що в мене є вже 6 прозових оповідання. Потім я подумал ... Детальніше
«Прихисток» вже в друці!Олександра Буревій
12.07.2024
Мій містичний трилер «Прихисток» вже відправився в друкарню, а на Аркуші тим часом з’явився ознайомч ... Детальніше
Результати конкурсу "Купальські легенди"Інклюзивна спільнота "Творча майстерня"
12.07.2024
Нарешті! А ось і вони👉 результати жанрового конкурсу «Купальські легенди»☀️ У нас є три призових міс ... Детальніше
На Аркуші вже:
11728читачів
143134коментарів
Щиро вдячні всім, хто підтримав нас переказами на рахунок!
А також всім, хто приєднався до нас на Патреоні!
Наші патрони
Всі кошти підуть на розробку та розвиток Аркуша! А підтримати нас можна тут: