Чарівні сни

Зовсім скоро закінчиться осінь та розпочнеться зима. Анюта дуже полюбляє цей зимовий період. Вона з сім'єю з нетерпінням чекають на різдвяні свята.

Родина вже розпочала підготовку до зимових свят. Прикрасили кімнати, поставили ялинку. Аня написала листа Діду Морозу та пішла спати.

Дівчинці наснився чарівний сон, як вона потрапила на північний Полюс і побачила Діда Мороза, ельфів, сніговиків, які розмовляють, чарівні іграшки...

Аня мріє про це все життя, але їй не вдається отримати бажане, адже дівчинка не дуже чемна. Вона не слухає батьків, б'ється, ображає інших дітей...

Ви спитаєте чому так?

Все тому, що їй не вистачає любові від батьків.

Від коли з'явився молодший братик — Максим, мама і тато приділяли всю увагу йому. Аня ревнувала їх до брата і тому робила різні не хороші вчинки.

Ось і знову батьків Ані викликають в школу.

— Аню, що ти знову натворила? — грізно промовила мати.

— Нічого. — понуро відповіла дівчинка.

Анастасія заходить до кабінету класної керівнички Ані.

— Анастасія Андріївна, ваша донька знову зриває уроки. — сумно мовить вчителька.

— Я поговорю з нею вдома. — відповіла мама.

— Будьте ласкаві, дякую. — промовляє Наталя Володимирівна.

— До побачення. — говорить Настя і йде до дверей.

— До побачення. — відповідає вчителька.

Провівши виховну годину з донькою Настя пішла до Максима, адже він плаче.

Аня сумно глянула на маму та лягла спати.

Дівчинці знову сниться чарівний сон. Вона знову на північному Полюсі, але цього разу її ніхто не бачить, не вітаються та й взагалі не чують її. Аня біжить до Діда Мороза і завмирає, адже Дідусь читає її листа.

«Дорогий, Дід Мороз. Мені нічого не потрібно, але зроби так, щоб мама і тато більше приділяли увагу мені, а не Максиму. Ще я би дуже хотіла потрапити на північний Полюс та побачити тебе! Бувай. З любов'ю, твоя Анюта!».

— Ех, дитя-дитя! Як же ти не розумієш, що немає нічого кращого за мати братика.

Минали дні, минали ночі, а Аня була така ж не слухняна.

Через два дні Дід Мороз буде дарувати подарунки і Аня не може дочекатися цього. З посмішкою на лиці вона заснула.

І сниться їй третій чарівний сон. Ані дуже подобається на північному Полюсі, але жаль, що це всього лише сон. Вона ходить, роздивляється, грається снігом і в один момент бачить себе по телевізору. Дід Мороз дивиться на її майбутнє. В душі він знає, що вона хороша. Просто зійшла з правильної дороги.

На екрані дівчинка бачить, як вона, мама і тато гуляють сніжними вулицями. Братика нема, вони нібито щасливі, але щось не так. Аня довго не могла зрозуміти, що саме.

Коли вона все зрозуміла, то почала сильно плакати... Дівчинка не бігла, не скакала біля батьків, а сиділа понуро на колясці, а мама з татом везли її...

Аня прокинулася зі криком і сльозами на очах. За хвилину до її кімнати прибігли заспані батьки та почали заспокоювати її.

— Доню, доню, що таке? — шепоче мама.

— Тихо-тихо, маленька. Тобі наснився поганий сон? — лагідно промовляє тато.

Дівчинка схлипуючи кивнула. Батьки обійняли її та шепотіли заспокійливі слова на вушко. Аня протягом двох хвилин знову заснула міцним і спокійним сном.

На ранок Аню ніби підмінили. Вона обняла батьків, поцілувала Максима в лоб та побігла до школи, де отримала похвалу і від вчительки.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Лана Філлі
02.12.2021 08:18
До частини "Чарівні сни"
Добре, коли дітки усвідомлюють важливість рідних людей. І ще краще, коли рідні по крові люди стають такими й по духу. А тільки нині в українському просторі більше до Святого Миколая діток привчають.
Іра Савчук
02.12.2021 22:44
До частини "Чарівні сни"
Дякую, в мене чомусь Святий Миколай не асоціюється з північним Полюсом.