АСТРАЛ: вихід у світ (конкурсний варіант)

I. ПЕРША ПОЯВА

Астрал став її домом відколи вона тут з’явилася ще дитиною, але як це сталося нікому достеменно не відомо. Місцеві астральні істоти й сутності її назвали Таїною, виростила та виховали. Вона мала вигляд прекрасної дівчини з довгим сріблястим волоссям і мала здатність подорожувати різними рівнями – нижнім, явним та вищим. У всіх рівнях є по 13 кіл, де живуть різні загадкові істоти, душі померлих і заблуканих, а також – вищі й божественні сили.

Таїна була надзвичайно допитливою і захоплювалася всім новим і незвичайним. Вона майже не мала друзів серед інших астральних сутностей, окрім тутешньої невеликої сім’ї та близького друга, оброслого мохом, на ім’я Яртур. Її недолюблювали часто через зовнішність, схожу на живу людську, та надзвичайні здібності. Але її ніколи не дозволяли проходити через одні двері – чорні з вигляду в її світі, а ззовні – червоні. Таїна не з чуток знала, що за ними існує зовсім інший світ, де живуть люди, які для неї можуть бути небезпечними, як говорили місцеві сутності, зокрема її близький друг – Яртур, весь оброслий мохом. І декілька разів вже таємно бачила, як люди через них входили, але не всі виходили, а сутності виходили, але не завжди входили.

Більшість часу, Таїна почувалась самотньою, і мріяла потрапити у людський світ. Вона хотіла побачити, як виглядає фізичний світ, і дізнатись, як він влаштований. Вона хотіла зустріти людей і дізнатися більше про їхнє життя у тому світі. Її цікавість була сильнішою, ніж страх, тому одного разу вона вирішила ризикнути й таємно потрапити у фізичний світ. У цей час вона побачила, як один симпатичний хлопець, який частенько бував тут, вертався з астралу у свій світ. Вона зачепилась за нього своєю сріблястою волосинкою.

– Хто тут? – промовив здивованим голосом хлопець, відчувши легкий приємний дотик, але нікого не помітив, коли обернувся.

II. СВІТ ЛЮДЕЙ

Яртур хотів запобігти діям Таїни, але не встиг, але вирішив зачепитись за Таїну. Так і увійшли вони у світ людей у квартиру незнайомого хлопця, але не могли вибратись з неї, бо двері були закриті. Яртур її наполегливо переконував вертатись додому в астрал, але Таїна залишалась при своїй думці.

Але подумавши, вирішила спробувати відчинити й зачинити двері завдяки своєму чарівному волоссю, яке могло набувати різної форми. Люди бачили її, як вона виходила з будинку, і відчували подив через незвичну зовнішність і готові були допомогти їй. Їй було приємно тут знаходитись, але ось випадково зайшла в універ, де вчився хлопець на юриста.

Коли увійшла в одну з авдиторій, побачила того ж симпатичного завдяки його. Її запитав професор Гуренко:

– Пані, а хто Ви й звідки? Ви прийшли навчатись?

– Привіт усім. Я новенька, мене зовуть Таїною Акакаївною Матерією. Я родом із села Підгреблі. Нещодавно поступила сюди на магістра. Так, готова вчитись, – промовила дівчина, вигадавши усе на ходу.

– А що це таке поруч з тобою?

– Моя стара іграшка, яку хочу продати комусь після занять.

– Гаразд, сідай туди, де є вільне місце.

Майже уся група засміялась, окрім Агнеси, яка з багатого роду, та Діяна, якого вже бачила, коли виходив. В Агнеси був вигляд, ніби вже побачила мертву сестру, яка ожила і собі прошепотала:

– Убила раз, уб’ю – вдруге.

– Привіт, Таїно. Гарне ім’я Мене звати Діян. Сідай поруч з нами – запропонував хлопець, відчувши надзвичайні емоції до дівчини.

– Дякую. Приємно познайомитись.

Тим часом Яртур образився на неї за те, що вона назвала його старою непотрібною іграшкою і вирішив не розмовляти з нею поки не попросить вибачення. На перерві в туалеті він вирішив поговорити з Таїною, але натомість він з нею посварився і пішов в астрал сам тишком-нишком, бо вона не перепросила, а почала переконувати й повчати ще й агресивним тоном.

На наступні заняття, Агнеса відпросилась, оскільки надалі заняття вела її хрещена мати. Але нікому не розповіла, куди і чому вирушила. Навіть Діяну, у якого закохана. Вони вже навіть деякий час зустрічались, але сексу в них ще не було, оскільки Діян ще був не готовий до цього.

III. ЗАГАДКА

Після усіх занять Діян пішов на свою роботу в детективну агенцію «Справедливість», де на нього чекало обговорення листа, якого хтось підкинули під її двері. Це був лист від чиновниці Любави Опанасенко, матері Агнеси, про іншу зниклу доньку в дитинстві – Таїну Опанасенко, яку вважають втопленицею, оскільки на березі знайшли її одяг, але тіло так не було знайденим. Її особливою прикметою, було сріблясте волосся.

Любава просила знайти тіло, оскільки переконана що її вбили її конкуренти або нечисті сили. Побачивши це, Діян згадав своє дитинство, де вони грались у трьох, а також як він проявляв симпатію до Таїни. Тому він спільно зі своїми колегами Євгеном і Кариною, вирішив взятися за цю справу. Відвідали поліцію, але там нової інформації не дали, оскільки всі зібрані докази свідчили про самогубство. Потім оголосили пошук свідків і жодних результатів не знайшли.

Тим часом Таїна усвідомила свої помилки й вирішила вернутись в астрал і поговорити. Вона думала, що можна вернутись лише там, де є вихід, хоча це далеко не так. Так поспіхом вона відчинила двері квартири Діяна, і пішла туди, звідки з’явилась. Промовила Астрал і портал з’явився, завдяки якому вона потрапила.

В Астралі Таїна зустріла Яртура і почала говорити.

– Вибач менs, Яртуре. Я не хотіла тебе образити, але я не знала, що сказати тоді. Визнаю, що це було неправильно. Я паскудна подруга, а тому буду змінюватись.

– Менше слів. Тобі загрожує небезпека: і тут, і там. Так, як заходила сюди якась дівчина з реального світу й налаштувала усіх проти тебе. Треба залягти на дно.

– Дурниці. Я сама зможу захистити себе.

– Але знай, що подорожувати світами можна з будь-яких місць.

Діян пізно ввечері побачив відкриті двері й жменю сріблястого волосся у них. Перевірив, чи щось зникло, але нічого вкраденого не виявив. Після цього вирішив не викликати поліцію, але віддав знайдений клубок волосся на експертизу у свою агенцію. Карина подумала, що це може бути пов’язаним зі справою, яку вони розслідують.

Після цього, Діян напився алкоголю і ліг спати. Він вже мало що тямив і прагнув хоч трохи задоволення. І тут з’явилась з астралу Таїна і промовила:

– Привіт. Я тебе кохаю так, наче ми знайомі вже давно. Нумо розважимось сексуальними іграми.

– І я тебе. Із задоволенням – пробурмотів хлопець.

Сексуальна ніч відбулась приємно. Діян на ранок думав, що побачить кохану, але цього не сталось. Вона зникла, а на годиннику вже час, коли почались заняття. Він подумав, що вона пішла туди й почав збиратися, але із шафи вилазить одна чоловіча рука, з якої протікала кров. Хлопець заверещав, бо здалось, що вона збирається атакувати.

IV. СПРАВА

Рука жестовою мовою представилась як Дік та попросила Діяна допомоги. Хлопець обробив та зашив його рани ниткою, яка була у нього. А далі Дік повів його в кінець підвалу багатоповерхового будинку, де був таємний прохід, за якими була прихована бібліотека, зокрема з магічними обрядами. Цим приміщенням колись володіла могутня відьма Морена, яка прагнула заволодіти Астралом, але змогла стати керівником лише нижнього рівня.

Потім Дік вказав на килим, під яким був схований прохід в підземелля з багатьма розвилками, який вів аж до тієї річки. Діян відчинив двері й повів то провів в глухий закуток, де був чорний пакет з розчленованим тілом дитини, які запхані були й у вакуумні пакети. Ця розчленована дитина виглядала, як Таїна Опанасенко на фото. Тіло, на диво, збереглось в хорошому стані, бо було таким, як і на момент загибелі.

Тоді Діян викликав мати можливої загиблої, агентів та поліцію. Молодий детектив запитав пані Любаву Опанасенко:

– Це ваша донька?

– Так, це моя люба здібна дитина, Таїнка, – заплакано відповіла Любава

Коли приїхала поліція, то хлопця затримали, бо припустили, що Діян її вбив якимось предметом і його вже покійний батько розчленував тіло й заніс туди. Більшість фактів про це свідчили, а тим більше хлопець вже не дуже пам’ятав.

Таїна в той час повернулась з Астралу. Вона підійшла до пакета й почала розпитувати:

– Що трапилось?

– А ви хто?

– Я його дівчина. За що мого коханого затримали?

– Та Діян у дитинстві вбив свою подругу Таїну, а його батько йому допоміг.

– А можна глянути на загиблу?

– Не думаю, що це хороша ідея. Але все ж вам дозволю.

Таїна глянувши й непомітно торкнувшись тіла, згадала усе, що відбулось в дитинстві з неї. А Діян зрозумів, що загибла Таїна та Таїна, яка з’явилась на – одна й та ж людина і він у неї закоханий, але не зміг зрозуміти, що твориться.

Його колеги Євген і Карина попросили в поліції волосся загиблої, щоб зробити експертизу. Згодом, результати їх шокували, бо ДНК з волосяних цибулин, взятих з тіла мертвої та з квартири – ідентичні, але останнє волосся більш свіже. Це їх шокувало і вони вирішили розпитати батьків Таїни – Любаву та Родіона, та матір Діяна, яка вирішила не розголошувати свого ім’я на публіку про родину та події в їх житті.

V. РІДНЯ

Раніше жив єдиний король Астралу, на ім’я Владан. Цей король міг вільно входити й заходити так, щоб бачили його усі люди. Це було людиноподібне створіння з трьома очима, який міг міняти форму і лякати інших, але по своїй натурі він нікого не вбивав.

У цей час Любава була одружена з колегою Родіоном Опанасенком, але Владан обрав її собі як пару. У цей час вона вже мала секс з Родіоном, але король астралу обрав її для продовження свого роду й спокусив її, щоб зайнятись сексом. Відтак Любава завагітніла, Агнеса народила двох доньок – Агнесу від Родіона та Таїну від Владана.

Все було добре разом граються поки волосся в Таїни не почало ставати сріблястим. Тоді Агнеса, відчуваючи симпатію до Діяна, в інтернеті вирішила написала анонімно до однієї чаклунки, на ім’я Морена. Згодом відьма повідомила, що Таїна – могутня напівкровка, яка може виконати все, що захоче.

Агнеса після цього почала планувати, як вкрасти щастя напіврідної сестри. Позаяк, вона таємно дивилася фільми про вбивства та демонічні сили, вирішила вбити. Після того вона написала Морені запитання: «Чи можна якось вбити мою сестру Таїну?».

Минув час і відьма відповіла «Тільки ритуалом, який може знищити. Надсилаю його тобі: найкраще взяти її сукню, кров, волосся та корінь мандрагори та шлунковий сік вовкулаки. Останні два інгредієнти я тобі дам біля дому твого друга, в якого ти, як і вона закохана по вуха! Треба налити трохи води, в яку влити весь шлунковий сік вовкулаки, потім кров, потім подрібнений корінь мандрагори, а на останок волосся. Поступово це треба помішувати. А коли охолоне, то замочити її сукню у це. А далі треба змусити сестру вдягнутись у неї.»

Тим часом Владан відчуваючи загрозу, повернувся і забрав Таїну. Розказав усю правду їй. Якимось чином зробив її ідентичну копію та перекинув її пам’ять у тіло нової Таїни, але деякі спогади затер. Він за допомогою демониць клон своєї доньки помістив за допомогою у світ живих так ніби повернув справжню.

Агнеса поки батьків не було, це виконувала. Останній крок провернула завдяки улюбленій грі Таїни. Але раптово заходить батько Агнеси, Родіон, дізнавшись, що Таїна йому не рідна. Хотів влаштувати скандал дружині, але бачить, що донька вбиває сестру ритуалом і та миттєво гине. Але в той час йому Любава повідомила, що вернеться лише на другий день. Родіон розчленував тіло, облизуючи деякі її частини, а потім запакував його шматки у вакуумні упакування й помістив їх у чорний пакет, який заховав у таємничому підземеллі. Агнеса тим часом віднесла одяг та деякі іграшки вбитої на річку, а потім разом з батьком придумала історії про нещасний випадок і самогубство Таїни.

Родина Опанасенків навіть не підозрювала, що тривалий час їла тіло клона своєї доньки, оскільки за кулінарії у сім’ї відповідав Родіон, а він був майстерним і невловимим вбивцею-канібалом.

VI. ПЕРЕТВОРЕННЯ

Агнеса намагалась знищити Таїну, яка, на її думку, воскресла і прийшла у цей світ. Це вона влаштовувала підступи й перешкоди, як в Астралі, так і в реальному житті, щоб Таїна зникла навіки з цього світу. Але вирішила спробувати ритуал перетворення будь-яких істот на дерево, оскільки відьма Морена залишила у спадок свою бібліотеку та сховище.

Таїна вирішила знайти Агнесу і відверто поговорити з нею про усе це, а тому вирушила до галявини посеред лісу, що розрісся за відомою річкою. Вони у дитинстві там частенько бували, а це улюблене місце Агнеси.

– Сестро, що ти знову задумала? Ану згортай усе це негайно! – промовила Таїна наказовим і сердитим.

– Ти усе в мене вкрала: і батька, і матір, і хлопця, і силу, і навіть все моє життя.

– Та я нічого не крала в тебе.

– Дурня! Ти ж донька короля астралу Владана, яка здатна навіть знищити світ. Моя бабуся Морена, яку усі вважають чорною відьмою, мені вже все про тебе у дитинстві розказала.

– Дурниця, у мене таких задумів і близько не було.

– А як же батько і мати, які приділяли тобі більше уваги, ніж мені? Вони тебе любили, бо ти була обдарованою, а я нездарою і сміттям, як мене прозивали.

– Вони й тебе любили. Ти й те ж маєш велику силу, бо мало хто здатний в дитинстві свідомо досягати своїх цілей поступово. Інакше ти не змогла і підміну мене вбити. Батько твій любить, бо допоміг тобі в цьому, як дізнався, що я йому не рідня. Мати теж, бо платить за твоє навчання і піклується, коли ти хворієш.

– А як же Діян?

– Я знаю, що ти, як і я у нього закохана, але це вже йому вибір. Ми могли б поговорити з ним і навіть жити разом у трьох. І був би у нас і тройнічок.

– А як же могутність влада?

– Ми разом могли б правити світами і періодично мінятись. Я могла б надати тобі силу, щоб ти могла потрапити в Астрал у фізичному тілі, а не виходячи з нього, як і я можу це робити. У наших світах був би порядок.

– Якось не переконливо. Все одно ти станеш деревом!

У цей час із в’язниці відпускають Діяна, оскільки довели його непричетність, оскільки на момент загиблої, він у дитинстві був з усією родиною на весілля у друзів його батьків. Дізнавшись загалом про усе це й можливих убивць, він стрімголов побіг на ту галявину. Там вже Агнеса почала проводити ритуал, але він перебиває її словами:

– Агнесо, отямся! Ти ж не дура!

– Ти будеш моїм або не чиїм.

– Я кохав і буду кохати Таїну! І ти мені не завадиш! – промовив, підбігаючи до коханої.

Вони почали цілуватися й волосся у хлопця починає ставати сріблястим, як у неї. До них приєднався і моховик Яртур. А тим часом Агнеса продовжила ритуал, використовуючи органи мавки та ікло вампіра й проговорюючи заклинання, яке перетворює їх на дерево. Й наостанок промовила:

– Ну тоді й здохнете разом.

Коли вони стали триликим деревом, то вона намагалась знищити дерево різними способами, але їй не вдалось. Жодній людині й жодному інструменту ще не вдалось зрубати, розпиляти, спалити, викопати та й загалом його знищити.

Ходять чутки, що Любава не витримала цих всіх подій щодо своєї доньки йстрибнула з даху будинку, а Родіона повісили у в’язниці, коли він намагався зґвалтувати та з’їсти симпатичну дівчину, яка прийшла його провідати. Агнеса відтоді блукає світами самотньою. Її переслідують душі матері та короля Астралу Влада і завдають біль прямо у серце. А колеги Діяна ще довго згадували про цю фатальну справу.

Існує й легенда, що це трилике дерево символізує три світи: Людський, Астрал; Новий світ, - або є Древом Долі або Життя. Але усі легенди вказують, що якщо його зруйнувати, то можна стати королем усіх наявних світів.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Лесана Чорнотроп
16.01.2024 20:48
До частини "АСТРАЛ: вихід у світ (конкурсний варіант)"
Спойлер!
немає балансу покажи-розкажи. Наприклад розмова з Яртуром, коли Таїна мала б вибачатися а натомість агресувала - хотілося б її побачити, а не пробігти описом Початок дуже затягнув, а далі події, особи ніби перелічувалися. Багато подробиць, які не мають впливу. Навіщо нам знати про хрещену Агнеси і про її стосунки з Діяном? секс ну дуже раптовий і ніби він тут чисто випадково, просто аби була еротика Звідки Діян знає жестову мову? Багато дрібниць зайві чи не сходяться, але головне - це об'єм. Замало місця для такого масштабного твору Забагато подій і фактів для короткого оповідання, тому все виглядає ніби сценарій чи "сводка" новин. Якщо цей твір розширити й виписати діалогами/описами все, що відбувається з героями, буде добре! *інші коментатори пишуть, що це пародія. можливо, та я цього не помітила
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Дмитро Бугера
  16.01.2024 20:56
  До частини "АСТРАЛ: вихід у світ (конкурсний варіант)"
  Спойлер!
  Дякую за коментар. Спочатку це мало бути у формі сценарію, але я передумав. І то там ще багато деталей я опустив. Хрещена Агнеса не в Діяна була закохана, а в його батька. Його батько помер перед його вступом. Діяну вона допомогла поступити, а також навчила його жестової мови. Агнеса закохана в Діяна. Всі сексуальні аспекти зі сну не хотів описувати, бо мені трохи гидко про це писати. Вже розумію, що це мало бути в тексті.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • --
  14.01.2024 12:46
  До частини "АСТРАЛ: вихід у світ (конкурсний варіант)"
  Спойлер!
  Спершу я прочитав коментарі, бо бачив обговорення твору в чатах. На мій погляд, вартувало б додати тег "пародія". Також, щодо техніки виконання, у вас є повтори типу декількох "але" одне за одним на початку тексту ну і тд. Хороша пародія показує рівень автора вищий за той, який він пародіює, в тому числі вищий технічний рівень, і підкреслює слабкі сторони того, що висміюється, робить їх гротескними. Було смішно від сріблястого волосся та яртура, оброслого мхом :) Натхнення вам!
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Eriloor
  14.01.2024 03:50
  До частини "АСТРАЛ: вихід у світ (конкурсний варіант)"
  Спойлер!
  Це ви винні, що я сміюся як навіжена майже о четвертій ранку) Ну що... Вочевидь, це пародія на історії з Мері Сью, написані дванадцятирічними школярками. Якби там були численні похибки і пробіли перед комами і точками, можна було б вважати це оригінальним твором з Мері Сью від школярки, але написано занадто грамотно. Хоч і з похибками, але не такими вже численними. Тож, гадаю, це все ж пародія. Може, трошки запізніла - кому ще у 2К24 році цікаво стібати сьюх, але мені було смішно. Якби я думала, що це написано неіронічно, вліпила б одиницю без роздумів, а так - нехай буде)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше