Частина 2

Новорічний торговий центр - це якась казка. На фасаді вже палають гірлянди, які створюють новорічний настрій ще на вході. Атмосфера свята панує всередині, головна ялинка прикрашена величезними кульками, а довкруги безліч тематичних декорацій. Біля яскравих фотозон, вишукувались черги. Весь інтер’єр, прикрашений новорічними прикрасами, святковими елементами та блискучими гірляндами, зачаровував.

Проходячи повз кав'ярню, відчула аромат кави. Я вирішила взяти собі новорічну каву з корицею, імбиром та карамеллю. Попиваючи смачний напій, гуляла, і розглядаючи вітрини, поринала у передсвятковий настрій. Натовп дітлахів грали у квача. Один карапуз відокремився від натовпу, і не дивлячись під ноги, весело сміючись, налетів на мене. Від поштовху, я різко крутнула в право, й наштовхнувшись на чоловіка, розлила на нього каву.

- Ой, вибачте, будь ласка, я не навмисно. - я стояла і дивилася, як по світлому кашеміровому пальті розтікається пляма.

- Здивувався якби ви це зробили навмисно. - у голосі чоловіка лунали холодні нотки.

Я повільно підвела очі й подивилася на чоловіка. Красиві риси обличчя були суворими, а очі сталевого кольору, пильно дивилися на мене. Я відпустила його рукав, за який трималася, щоб не впасти, й відійшла на кілька кроків.

- Звісно, не навмисно. На мене дитина наскочила, граючись. - озирнулася подивитися як малюк, але він вже тікав, сміючись і бавлячись далі.

- Зачекайте хвилинку, в мене десь були вологі серветки, я зараз усе відітру.

Чоловік стояв, не кажучи більше ні слова. Тремтячими руками я почала шукати серветки в сумці. У цей момент задзвонив телефон. На дисплеї висвітився тато і мені довелося відповісти.

-Тату, я зараз не можу розмовляти. У тебе все гаразд? Добре, тоді потім передзвоню. - я поклала слухавку. — Вибачте, я мала відповісти. - підвела очі, але чоловіка вже не було.

Далі мої покупки пройшли вдало. Я купила собі шикарну вечірню сукню, туфлі та прикрасу для волосся, щоб самій зробити зачіску.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.