Качелі життя

Ось і після ЗНО настав здавалось радісний момент - вступ на державне. Здавалось було все добре, але до деяких одногрупниць я відчував сильну симпатію, яку я розумів. Хотів постійно бути поруч, але мене в цій групі тут тільки ігнорували постійно, а також були й підстави. І як завжди, дівчата інших одногрупників обіймали, а мене - ніхто.

У той час я намагався створити враження ненависті до психологів та психології, хоча було все навпаки, бо не вірив, що ним зможу стати. Я навіть іноді навмисне допускав помилки у завданнях з психологічних дисциплін, хоча намагався вивчати їх якомога краще. А паралельно з тим я пробував вести політичний, літературний, гумористичний та психологічний блоги в інсті. Згодом викреслив два, а саме - політичний та гумористичний, проте добавив блог з цитатами (інста) та музикою (телеграм), як відродження блогу з часів ВК, але той блог таки інста заблокували, а в ТГ я поміняв його сенс. А психологічний блог так і досі висить пустип в інсті та трішки заповненим у тік-тоці.

Але десь в листопаді 2019 року я як психанув, то підписався в інсті та фейсбуці на усіх, кого знайшов, з групи психологів, які тоді вчились на тій же кафедр, що і я у групі з соціальної роботи. А також вистав сторіз з колонкою для відповідей, що б порадили мені хоч якісь художні книги. Ще був переломний і водночас приємний момент під час дистанційного, але про нього варто промовчати. Тоді якраз було круте знайомство з Оксаною (Саною) та Вікторією (Торією), хоч і воно сталось в інсті.

Другий курс майже весь спокійно пройшов і більшою мірою дистанційно, де я багато часу приділяв уваги спілкуванню з іншою групою. А ось на третьому курсі в першому семестр вже не було пар, які б могли перетинались з тими, що у психологів, тож я почав вагатись, чи мені це дійсно треба й зосередився більше на соціальному захисті населення.

Але ось на четвертому курсі - в нас почала вести соціальну-психологічну експертизу чудова викладачка О.А., яка завдяки своєму підходу та поєднанні з арт-терапією, оскільки ми планові практичні з експертизи надто швидко пройшли, повернула мені впевненість у моїх мріях.

Сано, Торі, якщо ви читатимете це, то щиро дякую вам не тільки за поради щодо книг, а й за повернення моєї віри в мрії щодо психології та літератури Також дякую й вам, Олесе Арсенівно!

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.