Повернення мрії

Це було досить складним випробування. Я умисне нікому, окрім матері, не повідомляв, що на магістратуру першим пріоритетом буде психологія, а не соціальна робота і соцполітика, як мені нав'язливо пропонувала колишня кураторка. А більшість колишніх одногрупників подумали, що я подаватиму більше на соцроботу або на соц.роботу та соц.політику, але прогадали. В принципі, я їх тільки кілька разів бачив минулого семестру та й все.

Хоча одна одногрупниця з бакалаврату теж вирішила поступити на психологію, і зараз зі мною. Загалом там майже нікого, з тих що часто ходив на пари, в іншій групі вже не лишилось. Де вони блукають мені вже не цікаво.

Але на шляху вступу на психологію у перші сім місяців накопичилось чимало перешкод. То була серйозна необхідність поїхати в село, то ледь встигав зі звітом з дуальної освіти та практики, тезами, бакалаврською, навчальними дисциплінами та підготовкою до атестаційного екзамену.

До ЄВІ ТА ЄФВВ все мало часу лишалось на підготовку, але я так і не зміг адекватно підготувати, але вдалось непогано скласти. Щодо ЄВІ, а саме англійської та логіки, то я в червні проходив екстремально як найбільше тестів, що допомогло з логікою (ТЗНК). А ось з англійською мені помогло тупо відчуття мови, бо англ. мовою усно я погано володію, а письмово та тестами - більш-менш адекватно.

Проте скласти, ЄФВВ з психології та соціології було найскладнішим для мене випробуванням, оскільки я попав в лікарню якраз у день вручення дипломів та потребував термінової операції. Після неї я тривалий час не міг адекватно ходити. За кілька днів я вимушено навіть не читав, а переглядав по діагоналі матеріали для підготовки до ЄФВВ. Мене все ж таки змогли відпустити на екзамен, хоч стан був вкрай жахливим, ще й бутилочку воду тоді не зміг відкрити. На щастя, склав відносно успішно, потім ще довелось із вступним іспитом на соцроботу, але на нього мені було вкрай байдуже, оскільки це було про всяк випадок. Навіть не дивився нормально до підготовки щодо нього.

В результаті, я таки й зміг поступити на психологію ще й на бюджет, а також навіть дуже успішно закінчити перший семестр. Я задоволений був навчанням і відносинами в колективі.

...

Зараз я дуже зациклився на навчанні, але мені хочеться глибшого порозуміння з людьми, ближчими по віку. Мені якогось дідька завжди легше знайти контакт і спільну мову із суттєво старшими від мене людьми. Досі дуже тригерить мене, як одногрупники близькі мені за віком обнімають. Також я не можу зрозуміти, які я емоції та почуття відчуваю до однієї одногрупниці, близької за віком, оскільки я ще таких насправді ні разу не помічав у себе. Зараз таке відчуття, ніби на мене приворот зробили, хоча всяке чаклунство - це дурня.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.