Пролог

З давніх-давен, в самій відчуженій частині землі, чи не на краю світу, розташувався Холодний континент.

По всьому Посттенебрасу ходили чутки та легенди про нього. Проте прославився він не завдяки великим та багатогранним територіям, і навіть не через ту унікальність, що полягала у чотирьох ярусах його устрою.

Славу Холодному континенту принесло страшне прокляття.

Колись це місце називалося зовсім інакше. Та як саме — ніхто вже й не згадає, і мап таких старих, щоб прочитати, не залишилося. Не було там ні правителів, ні злиднів чи хвороб. Панувала свобода та квітла рясна природа. На жаль, все хороше колись закінчується…

Одного дня зажадали люди влади. Хотіли отримати більше чим вже мали. Саме тоді почалась Велика Революція. Небесний народ, люди холодних та підземних територій, а також морські жителі розпочали битви. У кривавій боротьбі за владу, що була більше схожа на бійню, чотири народи накликали на себе гнів верховного божества.

Затемнення зійшло на землю.

Прокляло Воно весь континент і всіх його мешканців.

Ступили на землю й інші розлючені Боги — всі дванадцять зодіаків, щоб створити таке прокляття, яке жоден смертний чи безсмертний не зможе зруйнувати.

Вони відібрали у людей все: свободу, чаклунство, колишнє життя. Покаранням для них стало ув'язнення на землях Холодного континенту довжиною у вічність. Проте і це був ще не кінець.

Лід скував території, а прокляття обрушилося на людей, підпорядковуючи собі їхнє життя, перетворюючи на моторошних чудовиськ.

Лише одиниці змогли залишитися собою, і ще менше — не втратили людяність.

Усі вони опинилися у пастці. Втягнуті до смертоносної гри, головним правилом якої стало: день у день борись, завжди і скрізь, аби залишитися живим.

І чекай. Адже смерть також не кожного відпустить. Чекай кінця свого, і світу…

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.