15.

Слідчий Чигиринського районного відділу Національної поліції в Черкаській області читав звіт експертів. Бойовище на околиці Суботова відбулося вчора близько чотирьох годин ранку. Під час бою використовувалися автомати калашникова, швидше за все різних модифікацій, пістолети Форт-12 і гранатомети РПГ-22. Знайдено спалені автівки: два мерседеса, опель, фольксваген і форд. Всі вони на номерах з іноземною реєстрацією, тому ідентифікувати особу власників буде проблематично.

Слідчий зітхнув, і продовжив читати далі.

Крім чоловіка, якого він сьогодні безуспішно намагався допитати на місці злочину було знайдено три трупи чоловіків віком приблизно тридцяти - тридцяти п’яти років. Особи двох з них вдалося ідентифікувати завдяки відбиткам пальців. І тут на слідчого чекав сюрприз - один із загиблих виявився його колегою, майором поліції, а інший колишнім військовим, бійцем загону спецпризначення з бойовим досвідом, який нещодавно був демобілізований зі складу Збройних сил за станом здоров’я. Щойно про це дізнаються журналісти - чекай матеріал про банду перевертнів у погонах, - знову зітхнув слідчий.

Особу третього загиблого, поки що визначити не вдалося. Це і не дивно. Тіло так обгоріло, що навіть відбитки пальців експерти не змогли зняти. Але експертам вдалося визначити інше. На місці злочину вони виявили, сліди крові ще як мінімум дев’яти людей, тіл яких там уже не було. Їх хтось вивіз. Тому твердження експертів, що частина автівок були спалені навмисно, уже після бою, слідчого не здивувало.

Опитування мешканців Суботова, проведене місцевим дільничним нічого не дало. Очікувано ніхто нічого не чув і не бачив.

Ідентифікація особи єдиного живого свідка вчорашнього бойовища теж виявилася нелегкою справою. На обличчі у нього були значні опіки, відбитків у базі не виявилося. Це означало, що раніше він не мав проблем із законом і не перетинав кордон із біометричним паспортом, а якщо брати до уваги його амнезію, справа починала переходити у розряд “глухарів”.

Мабуть варто самому спробувати допитати мешканців Суботова, але це почекає до завтра. Першочерговим його завданням було добитися встановлення поста охорони біля палати пораненого...

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.