11: Таємничий постачальник ліків

Розділ 11: Таємничий постачальник ліків

Юань Юань повернулася на роботу і шукала головного редактора, щоб компенсувати свою відпустку. Якби вона суворо дотримувалася правил, прийнятих у суспільстві, її б вважали відсутньою на роботі. Значна частина її зарплати була б вирахувана, і її оцінка в кінці року не була б відмінною. Але коли вона отримала лист про відпустку, Юань Юань виявила, що дата відпустки була підписана в той день, коли вона пішла. Вона з сумнівом подивилася на головного редактора. Чжан Юй Рен сказав: — Рукопис, який я раніше запитував, має бути надісланим на мою електронну пошту протягом години.

Юань Юань мало не розплакалася: — Добре! Спасибі, спасибі редакторе! — Вона подякувала головному редактору, який обдурив, допомігши їй попросити відпустку. Повернувшись на своє місце, вона почала проливати кров, піт і сльози, щоб закінчити чернетку.

Ван Юе спостерігала за цією сценою і хитала головою, сказавши: — Цю дитину так легко підкупити.

Юань Юань сопіла і шморгала носом, докладаючи всіх зусиль. Посеред цього Ван Юе підійшла і запитала: — Застудилася? Тобі потрібні ліки? У мене є якісь.

Юань Юань похитала головою: — Нема потреби приймати ліки проти такої застуди. Приймати ліки протягом тижня — це добре, але сім днів без ліків теж добре. — Її основною причиною було те, що через застуду у неї посилився нежить, і вона відчувала дискомфорт у носі.

— Це хибна думка. Будь обережною, щоб це не стало пневмонією. — попередила її Ван Юе.

У цей момент у двері крикнув кур'єр: — Чен Юань Юань, доставка, розпишіться, будь ласка.

— Га? нічого не замовляла. — Юань Юань спантеличено підійшла до дверей. Отримавши посилку, вона відкрила її й подивилася. Несподівано всередині виявилися пакетики з відваром китайської медицини. Там же був список, в якому пояснювалося, як приймати ліки та про запобіжні заходи. На самому останньому рядку від руки були написані показання: Жар і холод, пітливість, нежить і так далі. Почерк був лаконічним і поважним, а атмосфера — витонченою. З точки зору Юань Юань, цей почерк був майже на рівні каліграфа. Дивлячись на список, номер і логотип медичної зали був проштампований: Хуадетан.

Юань Юань подумала, що в наш час багато китайських медичних кабінетів домовилися про допомогу зі службами експрес-доставки, в цьому немає нічого дивного. Що їй здалося дивним, так це те, що хтось знав, що вона застуджена, і надіслав їй ліки. Коли вона повернулася на своє місце, Ван Юе також нахилилася, щоб подивитися на ліки в її руці: — Це не ти купила?

— Не я. Це міг бути мій дядько, він займається лікарськими інгредієнтами й повинен бути добре знайомий з цим видом аптек. — Юань Юань думала півдня і відчула, що це міг бути тільки дядько Шен Хуа.

— О, то й не дивно. Адже хто досі приймає китайські ліки проти застуди? Це ж так незручно і клопітно. Але китайські ліки краще, ніж західні, вони не травмують організм. Твої старші — молодці! Допоможеш мені потім запитати, які ліки корисні для схуднення, але не шкодять організму?

Юань Юань сказала трохи безпорадно: — Якби такі ліки існували, вони були б популярні по всьому світові.

— А як же! — Ван Юе вже розвернулася, щоб піти, але раптом щось побачила і вигукнув.

Юань Юань був вражена: — Що таке?

— Твій дядько багатій, так? — вигукнула Ван Юе. — Ні, зачекай, можливо, це щось більше. Цим Хуадетан не можна скористатися, просто маючи гроші.

— Що ти маєш на увазі? — Юань Юань взяла список ліків під рукою, вказала на назву аптеки вище і запитала: — Ця аптека відома?

Ван Юе кивнула і сказала: — Раніше один керівник видавничого бюро мав проблеми з печінкою. Я чула, що для того, щоб отримати назву цієї аптеки, знадобилося багато зв'язків, а на саму лише реєстрацію пішло кілька тисяч доларів.

Почувши це, Юань Юань втратила дар мови: — Невже ця аптека здатна воскрешати мертвих, стаючи плоттю і кістками?

— Я не знаю подробиць. Якщо коротко, то вона виглядає особливо великою. Це не належить комусь з моїм невеликим рівнем знань. — Ван Юе знизала плечима.

Юань Юань скептично подивилася на неї. — Якщо це справді так, як ти сказала, я нічого не можу вдіяти. Я повинна швидко випити це, щоб побачити результат. — Говорячи це, вона відкрила пакетик з ліками й висипала їх у чашку, суплячи брови, коли пила.

— Як воно на смак? — запитала Ван Юе.

— Не дуже. — чесно відповіла Юань Юань. — Гіркувато і трохи гостро...

— Хороші ліки завжди гірчать, ти тільки почекай, і вже будеш як огірок! — Ван Юе здалеку побачила, як наближається редактор, погладила Юань Юань по голові та швидко повернулася на своє місце.

— Докторе Чен, Чен Бає.

Хтось двічі покликав, і Чен Бай, який стояв біля вікна, прийшов до тями й побачив за відчиненими дверима Ван Яна.

— Що таке?

— Брате, час їсти.

Чен Бай глянув на годинник, що висів на стіні. Була майже дванадцята година. Він схопив телефон і підвівся. Заклавши руки в кишені свого білого халата, він підійшов до дверей і сказав: — Сибеліум у вас ще там?

— Так, а що? Голова болить?

— Трохи. — Він підняв руку і натиснув на акупунктурну точку Тяньчжу на потилиці.

Вони увійшли в їдальню і купили їжу, перш ніж сісти за стіл. Ван Ян озирнувся наліво і направо, потім підняв брови та сказав: — Докторе Чене, чи знаєте ви, що багато красивих жінок у нашій лікарні мріють про вас?

Чен Бай їв смажені овочі на таці. Його пальці, що тримали палички, були тонкими й довгими, і можна було уявити, як чисто і спритно вони виглядають, коли тримають скальпель.

Чен Бай підняв голову і подивився на Ван Яна, його інтерес згас: — Докторе Ване, нема потреби говорити зі мною про це.

Ван Ян похитав головою та усміхнувся: — Гаразд, не буду з вас сміятися. — Після цього він сказав: — Сьогодні ввечері велика красуня Шень Юй святкує свій день народження. Коли вона телефонувала мені напередодні, то просила запросити та вас. Подарунки можна не дарувати, аби люди прийшли. Що скажете?

Чен Бай спочатку хотів відмовитися, коли відкрив рота, але, подумавши, сказав: — Коли ми будемо в дорозі, ми можемо купити їй трохи фруктів.

Ван Ян виплеснув рис на місці.

— Майстер Чен, ви думаєте, що відвідуєте хвору?

Побачивши, що кілька зерен рису розсипалися на його тарілку, Чен Бай поклав палички. У нього була мізофобія, а після вивчення медицини він став ще більше уваги приділяти гігієні.

Ван Ян витер рота і сказав: — Вибачте, брате, я піду і куплю тобі іншу.

— Не варто. — Чен Бай дістав з кишені свого білого халата мобільний телефон і сказав: — У мене немає апетиту, їж сам.

Коли Ван Ян побачив, що той знову грає в "Втечу з Червоного дому", він не міг не втратити дар мови. В очах майстра Чена краса лікарні не йшла ні в яке порівняння з чарівністю рухливих ігор.

Увечері Ван Ян взяв машину Чен Бая і поїхав на звану вечерю до Прекрасної Шень.

Вони досягли місця призначення, і як тільки Ван Ян увійшов до місця, він побачив, що багато людей вже прибули. Приватна кімната була дуже великою і повною зручностей. Там були не лише обідні столи, але й стіл для гри в маджонг та невеликий телевізор. Це дійсно охоплювало всю їжу, напої та розваги.

— Доктор Ван тут! — Хтось усміхнувся і помахав Ван Яну. Це був старший брат Шень Юй, Ван Цзя Юань, який вже двічі їв з Ван Яном. Таким чином, вони стали дуже добре знайомі один з одним.

— Брате Ване, я не бачив тебе три дні й тепер дивлюся на тебе новими очима. Твоя зачіска досить витончена. — Ван Ян пожартував з чоловіком, а потім, закінчивши говорити, розвернувся і вручив Шень Юй букет парфумерних лілій. — Свіжі квіти доставлені красуні, бажаю тобі з року в рік бути такою ж прекрасною, як квітка.

Шень Юй взяла його і з задоволенням сказала: — Дякую!

— Нема за що. — Чен Бай заплатив за нього, а я її обирав.

Шень Юй побачила, що Чен Бай увійшов, і щасливо усміхнулася: — Сьогодні мені подарували стільки облич. Двоє найскладніших для запрошення людей прийшли. — Вона повернула голову назад, щоб подивитися на завжди витонченого Фу Бей Чена, який була одягненим з ніг до голови в простий одяг. Потім вона сказала: — Старший брате, хоча ти сьогодні п'єш чай, а не алкоголь, ми повинні грати досхочу.

— Ти не п'єш? — Ван Ян був ошелешеним. — Тоді як ти можеш бути щасливим?

Ван Цзя Юань подивився на Ван Яна зверхньо і сказав: — Це лише твоя вульгарність. Якщо ти не розумієш елегантності красивих чоловіків і красивих жінок, просто вийди та скажи це.

— Елегантність? Не погрожуй мені, хочеш пограти в цинь, шахи, каліграфію та живопис?

Шень Юй спостерігала за ними й сказав з милою посмішкою: — Цинь, шахи, каліграфія і живопис не підійдуть. Якщо ти будеш так грати, то мій старший брат неодмінно переможе тебе. Не сумнівайся.

Коли вона це сказала, всі подивилися на Фу Бей Чена. Хоча Фу Бей Чен зазвичай не жартував з учнями свого батька, він також був грайливою людиною. Тому він усміхнувся і сказав: — Чи є хтось на кафедрі давньої літератури, хто не знає, що мої п'ять тонів неповні? Якщо ви дійсно хочете побачити мою цинь, шахи, каліграфію і живопис, то я зазнаю нищівної поразки в першій же партії.

Слова Фу Бей Чена викликали вибух сміху.

Шень Юй нестримно засміялася і сказала: — Давайте спочатку підемо до столу. Пограємо після того, як поїмо. Вульгарні та елегантні люди можуть прийти.

Страви швидко пропадали зі столу, велика група людей їла і розмовляла. Після їжі Фу Бей Чен хотів попрощатися і піти, але Шень Юй, природно, не погодилася. — Старший брате, ти не одружений, у тебе немає дітей, у тебе немає ніяких сімейних обов'язків. Чому ти так прагнеш повернутися назад? — Інші також неодноразово погоджувалися. Ван Цзя Юань вперто потягнув Фу Бей Чена на диван, щоб той сів.

Фу Бей Чену не залишалося нічого іншого, як залишитися.

Незабаром всі розслабилися. Оскільки після обіду залишилося багато порожніх пляшок з-під напоїв, хтось запропонував зібрати ці матеріали й спочатку зіграти в гру "пляшечку". Гра була дуже проста: Поставити пляшку горизонтально на стіл, попросити іменинницю покрутити пляшку, дочекатися, коли пляшка на комусь зупиниться, і той, на кого пляшка вкаже, буде тим, хто програв. При такому способі гри виграш чи програш залежав від удачі. Але як гра-відкриття, вона дійсно могла добре підігріти атмосферу.

У першому раунді горловина пляшки неупереджено зіткнулася з Фу Бей Чені.

Шень Юй розвела руками та сказала: — Вибач, старший брате. Ти повинен визнати поразку.

— Молодша сестро, нехай твій старший брат станцює на Ван Яні, ха-ха. — запропонував Ван Цзя Юань.

Фу Бей Чен подивився на Ван Цзя Юань. Загроза була поза словами.

— Імператорський двір наказує нашому старшому братові танцювати, інакше ти помреш сьогодні ввечері! — Інший студент професора Фу, Руан Фен, був гніздом змій і щурів разом з Ван Цзя Юань.

— Гаразд, хлопці, перестаньте шуміти. Я не така вже й жорстока. — гармонійно і доброзичливо сказала Шень Юй. Відразу після цього вона випустила хитру посмішку. — Старший брате, тобі потрібно лише дістати свій телефон і відправити текстове повідомлення кому завгодно. Зміст такий: — Ти найяскравіше світло в моєму серці.

Почувши це, всі розсміялися. Ван Цзя Юань скористався нагодою, щоб подражнити Шень Юй: — Маленька молодша сестричка, ах, як ти придумала таку огидну фразу? Я вважаю, що старший брат ніколи раніше не говорив таких слів, чи не так?

Фу Бей Чен трохи зробив паузу. Хоча він думав, що його покарання було досить дитячим, він не хотів псувати настрій. Він опустив голову і надрукував слова. Коли його великий палець вже був готовий натиснути на кнопку "відправити", він все ще вагався.

Зрештою, повідомлення було відправлено.

Юань Юань виходила з душу, коли почула, що її телефон вібрує. Вона взяла трубку і побачила нове повідомлення: — Ти найяскравіше світло в моєму серці.

Юань Юань остовпіла. Коли вона побачила, хто був відправником, вона мало не впустила телефон.

Вона наблизила екран телефону і ще раз подивилася на нього. Переконавшись, що вона не помилилася, вона німотно пробурмотіла: — Що…

Через деякий час Фу Бей Чен надіслав ще одне повідомлення: — Вибач, я програв партію.

Юань Юань зрозуміла. Напевно, це була гра, схожа на "правду чи виклик".

Тільки тоді температура на її обличчі впала.

— Старший брате, кому ти відправив повідомлення? Чи відповіла інша сторона? Дозволь мені подивитися. Ван Цзя Юань нахилився ближче.

Фу Бей Чен поклав телефон назад у кишеню і сказав: — Вибачте, подальші розваги не передбачені.

Хоча Фу Бей Чен був легким у спілкуванні, іноді існував своєрідний престиж, який не можна було ображати. Ван Цзя Юань посміхнувся і відступив.

Всі грали деякий час, і кожна людина програвала. Найбільше щастило Чен Баю. Жодного разу удача не відвернулася від нього. І коли горлечко пляшки вдруге вказало на Фу Бей Чена, Шень Юй сказала: — Старший брате, чи можу я попросити тебе цього разу сказати правду?

Фу Бей Чену нічого не залишалося, як сказати: — Я постараюся зробити все можливе, щоб сказати правду. — В цей час всі затихли й чекали, що запитає Шень Юй.

Ван Цзя Юань схопив Руан Фена і потай прошепотів йому на вухо: — Зазвичай я бачу, що у нашої маленької молодшої сестри склалося сприятливе враження про нашого старшого брата. Чи не хоче вона запитати, чи любить він її, чи що?

Тільки-но Руан Фен хотів відповісти, він почув, як Шень Юй запитала слово в слово: — Старший брате, ти б наклав на себе руки заради кохання?

Голос Шень Юй був негучним, але серцебиття Фу Бей Чена було сильним і гучним.

Самогубство через кохання... Він лише відчув, що певний ланцюжок у його мозку застукав, а потім обірвався.

Фу Бей Чен подивився на Шень Юй. Той дивився на неї, не кліпаючи. Довгий час не було жодного звуку.

— Це питання складне? — Ван Ян дивно подивився на Фу Бей Чена. — Очевидно, що Прекрасна Шень проявляє милосердя до красивого хлопця, а.

Ван Цзя Юань погодився: — Старший брат гарний, просто скористайся ним!

Шень Юй зовсім не звертала уваги на роззяв. Вона просто дивилася прямо на Фу Бей Чена і продовжувала питати: — Старший брате, ти б хотів?

— Ні. — стримавши вираз обличчя, категорично відповів Фу Бей Чен. Незабаром після цього він підвівся і сказав усім: — Вибачте, два дні тому я був у відрядженні. Я не виспався і не дуже добре себе почуваю. Я зараз поїду. Розважайтеся.

Сказавши це, він злегка кивнув Шень Юй і пішов. Шень Юй дивилася йому в спину з незрозумілим виразом. А Чен Бай, який сидів у кутку, спокійно спостерігав за ним від початку до кінця, не промовивши жодного слова.

Переклад з англійської і редактура: Buruliy

https://t.me/KATARNOVEL

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.