Тет-а-Тет

На четвертому колі Микола не розумів, для чого сюди прийшов. Ну, тобто, які кола? Їх тут бути не могло. Хіба що пекельні.

На побачення Тет-а-Тет його покликала колега. За компанію. Сама боялась, подруг брати стидалась, а от Микола — йому ж нічого несоромно, то що, не може по дружбі старій? Зміг на свою голову. Краще б з хлопцями пішов пива випити.

Безумовно, повз нього вже пройшли й гарні, та привабливі дівчата, одна навіть працювала на суднобудуванні, але ж не казати їм, що прийшов не по своїй волі і, взагалі, у нього трохи інша романтична спеціалізація. Микола не збирався про це розповсюджуватись. Лиш намагався підтримувати розмову з бажаючими.

Черговий столик, чергова дівчина, схоже, теж замучена всіма попередніми мужиками, гарна, але дістає свій смартфон та з німим «вибач» потуплює погляд в екран. Микола її розуміє. Вже пройшло десь півтори години, попереду ще приблизно стільки ж; колега за сусіднім столиком, схоже, нарешті знайшла цікавого співбесідника. Якщо так, то можна ще трохи потерпіти.

Микола тяжко зітхає та спирається передпліччям на спинку крісла, оглядається трохи в пошуках цікавих «конкурентів», та вже за мить ловить поглядом світлу маківку, до котрої буквально руку простягнути. Сидить за столиком з жінкою, отже, хлопець. З волоссям по плечі. Профіль гарненький.

— Гей, красунчику, — не надто голосно в потрібний бік кличе Микола. Хлопець трохи смикається в його бік, але явно намагається не звертати уваги. Схоже, не вперше чує таке звернення. — Так, Блонді, я до тебе.

Микола проводить пальцем по його лопатці. Хлопець знову сіпається і таки обертається. В його очах злість, але, скоріше, він теж просто задовбався. Гарний. Набагато гарніший за жінку, від якої дві хвилини тому втік Микола. І яка зараз злиться, що він перервав їхню розмову. Її монолог.

Попри це, Микола більш впевнено відхиляється на спинку крісла, влаштовуючи на ній передпліччя, та натягує свою найпривабливішу посмішку, яку з восьмого класу практикував перед дзеркалом.

— Ти випадково не Том Гіддлстон? Бо він єдиний мужик, до якого мене настільки вабить.

Микола вже готується отримати в пику, але натомість Блонді дивно посміхається.

— А ти випадково теж не він? На перший погляд, я тебе одним пальцем переламати зможу.

— То що, ризикнеш?

— Не хочеться твій офісний костюм псувати, планктоне.

— Я міг би його зняти, та твій светр здається мені на кілька десять ка дорожчим, розумієш?

— Гадаю, він вартий твого зламаного носа.

— Ні, я наполягаю, — Микола підпирає щоку кулаком. Хлопець виявився цікавішим, ніж він очікував. Але тепер він мовчить. Вже все сказав, що хотів? Але дивиться Миколі у вічі.

Обидва мовчать до дзвінка, коли знову треба пересідати. Микола відразу займає крісло, що звільняється поруч з черговою дівчиною, ще одною без великої зацікавленості у нових знайомствах, і з розумінням стискає губи в стриманій посмішці. Трохи задумавшись, він оглядається на Блонді, а той якраз займає його колишнє місце. Тепер їм обом пощастило з партнерками.

— Гей, Локі, — обернувшись до Миколи, окликає він його. Цікаво. — Ти ж в курсі, що надворі мінус?

Поклавши руку на спинку крісла, Микола примружується, намагаючись зрозуміти, до чого тут температура. Блонді трохи розкриває рота, й він помічає язик, що проходить по верхньому ряду зубів.

— Коли роздягнусь, не хотілося б злягти з лихоманкою, шариш? — він підморгує.

До Миколи поступово доходить, що він має на увазі. Роздягнутись. На морозі. Хтось казав про зламаний ніс. Вони серйозно збираються мочитись? Ні, це дивно, по-дурному, не діти малі же ж.

— То як гадаєш, мені вистачить одного пальця, щоб завалити тебе?

— Бій без правил?

— І переможених.

— А переможці?

— Це спірне питання. Йдем?

Вже готовий погодитись, Микола шукає поглядом колегу. І йому не сподобались останні три мужики, що підсідали до неї. Залишити її одну в такому місці було б трохи егоїстично.

— Ще чотири столики, треба з подругою перемовитись.

— То ти не сам?

— Наче в секьюріті найнявся, — зітхає Микола.

— Справжній герой, — Блонді кривить дивну усмішку й поривчасто стискає пальцями спинку свого крісла. — То що, не знаєш, де тут найближча аптека?

Микола хмурить брови, знову не доганяючи, чого від нього хоче цей Блонді, однак той не гальмує з поясненням.

— Що? Раптом у мене таки вийде тобі носа зламати.

Носа зламати.

— Твої амбіції пробивають стелю, але як скажеш. Знаю.

Наступні двадцять хвилин пробігають доволі швидко. Хоч Блонді не поспішає називати своє ім’я, а Миколу воно не дуже й цікавить, вони обмінюються ще декількома неоднозначними погрозами-залицяннями. Нарешті Микола підсідає до Ані, по обличчю якої зрозуміло, що вона точно очікувала чогось іншого, коли йшла на цей двіж. Мабуть, тому вона сама пропонує якнайшвидше тікати звідси.

***

Попрощавшись з колегою біля входу в метро, Микола озирається на Блонді, котрий лаючись намагається запалити сірник. В кутку його рота вже стирчить цигарка.

— Облиш це, — Микола накриває долонею його руки з сірниками. — У тебе так з’явиться перевага, бо я не люблю цей сморід.

— То веди вже до своєї аптеки, мій терпець скоро увірветься.

До аптеки Блонді увійшов сам. Микола не хотів знати, що він збирався набирати, але точно не очікував, що той вийде з цілою торбою добра, наче не носа бити збирався, а переламати всі кістки.

У Миколи постає цілком логічне питання: і що далі? Ну набрав він медикаментів, а ще щось казав про місце, щоб роздягтися. Посмішка на обличчі Блонді каже, що є у нього якийсь жахливий план, котрим він з Миколою ділитись не поспішає; лиш бере під руку та тягне за собою.

Звісно, готель. Як він міг не здогадатись? Отак, не міг, бо не таскали ще його ніякі люди по готелях. Тим паче після всіх тих погроз, котрими вони встигли перекинутись.

Ліфт на п’ятий поверх. Поки вони підіймаються, Блонді кладе голову на його плече й питає:

— Готовий?

— Якби я знав, до чого готуватись.

— Жодних правил чи обмежень. Зуби, пазурі, всі частини тіла. Ставлю на те, що на підлогу ти грохнешся перший.

— Дуже самовпевнено.

— Небезпідставно. Я зачиняю двері, тому у тебе кілька секунд фори.

— Вже не шкода мій костюм?

— Сподіваюсь, ти вмієш швидко роздягатись, — він трохи вивертається, та за мить Микола відчуває своєю шиєю вологий язик. — Можеш вже починати, якщо ні.

Ліфт дзеленькає, сповіщаючи про прибуття на їхній поверх. Блонді виходить перший, а Микола за ним, на ходу намагаючись розщібнути свій довжелезний пуховик.

Блонді немов навмисне повільно відчиняє двері, даючи йому більше часу, і так само повільно замикає їх в номері. Микола встигає повністю розщібнути сорочку та навіть хапається за ширінку, коли Блонді штовхає його й притуляє щокою до стіни.

— Повільно, — він впивається зубами в шию Миколи.

Йому хочеться кричати вголос, бо настільки боляче люди його ще не кусали. Чужа рука міцно стискає пах Миколи, а він і хоче відповісти хоча б чимось, але таке відчуття, що як спробує вирватись, то доведеться попрощатись з куском м’яса з власної шиї. Блонді розщібає його ширінку, смикає штани вниз і нарешті розціплює зуби. Справжній звір.

Микола хоче сказати, що вони так не домовлялись, але єдине, про що вони домовились — жодних правил та обмежень. І він свідомо прийняв це.

— Зрозуміло, — він тре долонею укус, від чого той починає боліти ще сильніше.

Блонді всміхається й підтирає слину з кутика рота.

— То продовжим?

Блонді знімає свій светрта, одним рухом скинувши штани до підлоги, знов кидається до Миколи, та цього разу він реагує швидше і з розмаху заліплює йому долонею по шиї. Схоже, виходить доволі сильно, бо суперник таки першим гепається на підлогу, але швидко приходить до тями. За мить Микола не може розуміти, як опинився під ним.І, здається, вони тільки-но були в передпокої, а вже вийшли на середину кімнати з величезним ліжком.

— То з тобою можна жорсткіше, — збоку від них шурхотить пакет, в руці Блонді з’являється невелика коробочка, яку він миттю відкриває.

Тканинний пластир з бридким звуком відліплюється від мотка. Микола намагається його перехопити, та натомість його рука потрапляє до липких пут. На щастя, тільки одна. Він ледве викручує її та, підкинувши Блонді стегнами, перевертається на живіт, намагається вилізти. Але дарма.

Блонді хапає його за не до кінця зняті штани на сраці й тягне на себе.

— Ти згодився на все, тому те, що може трапитись, не називай зґвалтуванням.

Глибоко в душі — чи не так і глибоко — Микола сподівався, на дуже тісний фізичний контакт між ними, але до такої прямої заяви був неготовий. А ще не був готовий до чужих холодних пальців, що без, попередження, залізши під боксери, стиснуть його сідниці.

— Моя дупа тобі сьогодні не світить, — гарчить він і, витягнувшись ще трохи вперед випрямляється стоячи на колінах. Обертається передом до Блонді та з ривком завалює його на спину.

Однак Блонді все одно встигає схопити його за шию. Всміхається як справжній хижак та обводить язиком губи. На правій руці Миколи бовтається той моток з пластиром. Недовго думаючи, він вирішує спробувати зробити те, з чим не впорався Блонді. Хапає його за обидві руки й притискає до підлоги над головою, навалюючись всією вагою, після чого, приклавши липкий відрізок пластиру до його зап’ястка, обводить його своєю рукою, таким чином знімаючи пластир з власного. Попався. Залишилась інша рука. Але щось тут дивне коїться. Блонді не намагається вирватись. Лиш дивиться на Миколу занадто вдоволено. Навіть із захопленням. Дозволяє змотати свої руки разом. От тільки нічим той пластир обрізати.

— Хай цей раунд за тобою.

— Нечесно, ти піддався.

— Більше не буду. Мої руки й так вже зв’язані. Між іншим, в моїх штанах розкладний ніж, можеш обрізати моток.

— Інфа корисна, але не обріжу.

— Двічі просити не буду, — Блонді тре куточок рота кісточкою великого пальця. — Як щодо поцілунку на початку другого раунду?

Звучить привабливо, але Микола вже приблизно знає, на що він здатен. Дуже привабливо, тому він думає, в якому положенні руки Блонді зможуть менше йому нашкодити. Якщо тримати їх зверху, то він точно захоче придушити Миколу. Тому він бере його за зап’ясток та опускає замотані руки до живота. Нахиляється до обличчя Блонді. Той облизує нижню губу.

Схоже, до поцілунку він підготувався, бо на смак як Джусі Фрут. Посміхається Миколі в губи й повільно проводить кінчиками пальців по його животу, від чого напружується прес. Та за мить у Миколи все повітря з легень вибиває один поштовх долонями.

Він згинається навпіл, не в змозі вдихнути, коли Блонді знову штовхає його вже трохи вище. Микола падає на спину й починає часто хрипіти, хоча просто хоче знову вдихнути. Блонді швидко пересідає на нього, йому на груди, й фіксує колінами плечі. Микола намагається зігнутись, та лиш ловить спалах болю в грудях.

— Тихо! — кричить Блонді майже йому у вухо й знову штовхає в груди, від чого Миколі на диво легшає. — Тихо, — вже промовляє він.

Микола нарешті робить вдих, котрий лавою розповзається в легенях.

— Ну ти срань, — викашлює він, хапає Блонді за стегна, але не може зрушити його з місця.

— Якщо мій член випадково заскоче до твого рота, не відкуси, будь ласка. Обіцяю бути взаємним.

Блонді нахиляється всім тілом вперед, ширше розводячи стегна, а Микола бачить, як чужий пах впевнено рухається в напрямку його рота. Ось так відразу? Але поки хоч в спідньому, котре чітко окреслює стояк. Микола відчуває фантомний присмак члена в роті, та поки неготовий до цього на яву. До нього доходить, що за виключенням його рук та голови інші частини тіла можуть вільно рухатись.

Приклавши немало зусиль, Микола відштовхується ногами від підлоги таштовхає Блонді далі вперед, через що його ноги сповзають з Миколиних рук. Блонді опиняється знизу. Знов. Микола придавлює одним коліном його лопатки і тримає за стегна, що так вабливо височаться над всім прикладеним до землі тілом. Обтягнуті тонкою тканиною сідниці манять, але не варто забувати підступність Блонді. Хоч наразі він і опинився в положенні, з котрого вилізти спробує хіба що справжній мазохіст, але скидати з рахунків його рано.

— Подай-но торбу, що ти там ще накупив? — питає Микола. Блонді смикається. — Ти щось казав про не-ґвалтування.

— Казав, — здавлено видихає Блонді.

Поруч шаркає торба. Микола підхоплює її. Кмітливий Блонді. Взяв все потрібне, нічого не забув. Ну справді, мабуть, зручно ламати носи гондонами чи лубрикантом.

— Чорний, синій чи рожевий?

— Рожевий.

Микола дістає обрані презервативи й, розпакувавши один, натягує на свої пальці. Рожевий.

Повільно засовує руку під спіднє Блонді.

— Другий раунд теж твій, — ледь не стогне той, коли Микола торкається напруженого кільця м’язів.

На диво швидко у Миколу виходить вставити обидва пальці, а Блонді немов підіграє йому, вигинаючись як кіт. Микола навіть його стегна на місці втримати не може, бо занадто захоплений тим, як спокусливо вони рухаються. Коліном він відчуває слабку вібрацію тіла Блонді, а за нею чує стогін, що стає лиш гучнішим.

Попри положення, схоже, що Блонді все більш ніж влаштовує. Микола озирається на його обличчя й бачить зведені до перенісся брови й розкритий рот. Остаточна перемога, ніяк інакше.

— Я зможу продовжити, якщо відпущу тебе?

— Тааак, — протяжно стогне Блонді.

Микола хоче йому вірити до кінця, але не вірить, тому, не витягуючи пальці, швидко стрибає за його стегна й одразу здавлює його шию ззаду, поки не встиг підняти голову. З цього ракурсу все виглядає набагато цікавіше. Між лопатками Блонді красується червоний слід від його коліна. Він підбирає руки ближче до себе та впирається лобом в складені кулаки.

— Якщо зараз же не вставиш, я сам тебе виїбу.

Доволі дивна погроза, та й Микола не хоче перевіряти, наскільки вона реальна, бо все-таки перший варіант йому більше до душі.

— Так швидко здаєшся?

— Не здаюсь, а отримую бажане, — Блонді прогинає спину, здається, до неможливого й проїжджає грудьми вперед по підлозі.

Заворожений цим дійством, Микола не помічає, як він злізає з пальців. Блонді знову озирається на нього, і за мить Миколі стає боляче. Бо міцно стиснувши його ногами, Блонді перекинув його через себе й не збирається так швидко випускати. Так, Микола досі зверху, але сідницями відчуває чужий мисливський погляд, хоч і досі не зміг повністю зняти хоча б штани. Блонді тягне їх за пояс донизу.

— Підіграєш або порву.

— Штани чи мене? — всміхається Микола, та таки дозволяє стягнути з себе предмет одягу. Запізно відчуває, що залишився навіть без білизни. — Гей ми так не домовля…

Бісовий Блонді. Відчути його язик власними яйцями Микола очікував в останню чергу. Тобто взагалі не очікував; і не думав про таке. Не можна здаватись. Микола намагається оцінити своє становище, і воно виявляється не таким вже та програшним. Він знову вставляє пальці в Блонді та відчуває, як вже він починає терти його між сідницями. Погані справи. Тепер дупа Блонді цікавить його набагато менше, ніж можливість звільнитись із його захвату.

— Я попереджав, — нагадує Блонді, гладячи кільце м’язів, — як гадаєш, одного пальця мені вистачить?

— Щоб завалити мене? — ледь не істерично питає Микола. Блонді міцніше стискає його ногами.

— Запам’ятав же ж.

За мить Микола відчуває, як головку члена міцно стискають чужі губи й інтенсивно починає шліфувати вологий вправний язик. Він міцно стискає щелепи та намагається стримувати себе, продовжувати рухати пальцями, але Блонді вже наче й не звертає на них уваги. Про це натякає і його власний палець, що насмілюється натиснути на напружений вхід. Від цього відчуття не може відволікти навіть вправний язик. Микола завмирає та втягує повітря через зуби.

Наразі йому неболяче фізично; боляче морально, бо Блонді зазіхає на його гідність. Попросити його зупинитись? Тоді його гідність трісне як та склянка, що «вироблено в Китаї».

— Гей, Блонді, — кличе Микола й намагається озирнутись на нього, наче це можливо. Хоч Блонді та продовжує свої дії, але Микола впевнений, що він його чує. — Прошу, будь ніжним.

Власні слова здаються жахливо клішованими, він дуже сподівається на розуміння; навіть сам підштовхує аптечну торбу під руку Блонді, котрий випускає його член з рота.

— У тебе це вперше?

— Так.

— То може не варто?

— Я ж тебе не питав.

— Ну дивись, — застережливо каже Блонді. Микола відразу шкодує про своє рішення.

Один слизький палець проникає в нього, але за мить Блонді знов бере його до рота. Ось так безсовісно. Рух з двох сторін відчувається незвично, та Микола вирішує продовжити свою справу — все-таки вони за щось змагаються. Схоже, тепер на хто перший кінчить. Чи останній.

Від чергового руху всередині Микола смикається; від цього навіть пальці, що в Блонді, хочуть зігнутись та надавлюють сильніше на передню стінку.

Протяжний стогін розноситься по кімнаті та вібрацією по члену Миколи; ноги Блонді сильніше стискають його. Вони обоє перестають рухатись; рухатись всім, крім язика Блонді — немов він в якомусь своєму автономному режимі. Микола зажмурюється та розуміє, що надовго його в такому темпі не вистачить. Варто йому про це подумати, як Блонді знову випускає його.

— Хто кінчить — той програв, — і знову бере його до рота.

Справжнє знущання. Хоча заради такого можна й програти.

Микола намагається відволіктись тим, що сам продовжує трахати Блонді пальцями, та про себе нагадує чужий палець у власній дупі. М’язи по всьому тілу починають мимоволі скорочуватись, стегна смикаються то вперед, то назад. Блонді сильніше стискає губами його член. Мізки плавляться. Він програє.

Гепнувшись на бік, Микола розуміє, що вільний — грудну клітку більше не здавлюють сильні ноги. Його повністю перевертають на спину.

— Одним пальцем завалив, — шепоче під вухом Блонді і за мить перед очима Миколи з’являється його щаслива посмішка. — Мій раунд.

Миколі вже немає справи ні до яких раундів; він кладе долоню на потилицю Блонді і просто притягує до себе, в поцілунок. Повільний, бо по-іншому не може, та, на жаль, недовгий. Блонді відривається від нього, облизує губи й хапає за руку двома своїми.

— Продовжимо в ліжку, — він підіймає Миколу з підлоги та, немов випадково спотикнувшись, падає з ним на постіль. Дивиться на нього знизу вверх і витягує зв’язані руки над собою, всім своїм виглядом кажучи «ось він я, повністю відкритий, роби що забажаєш».

Від настільки заманливої пропозиції неможливо відмовитись. Микола підіймає з підлоги рожеву коробку та тюбик змазки, та знову дивиться на Блонді. Помічає, як його ноги звабливо роз’їжджаються в сторони. Микола нахиляється над ним, втискаючись між його стегон.

— Ти знаєш, що смокчеш як бог? — проводить між його сідницями пальцями зі змазкою.

Блонді закидає руки йому за шию — більше йому немає сенсу душити Миколу, тож вже нестрашно.

— І дуже сподіваюсь, що ти зможеш відідрати мене негірше.

***

Великий годинник на стіні показує майже п’яту годину ранку. За стіною в душі шумить вода. Після невдалої спроби помитись разом, котра закінчилась далеко не сніжною чистотою, вони вирішили ще раз сходити поодинці. Блонді виявився ще більш гарячим, ніж на початку. Здається, у Миколи вже навіть член болить. Неймовірно гарячим.

Нарешті вода стихає. Двері тихо клацають, і за пару секунд поскрипує інша половина ліжка. Микола відчуває на своєму животі його вологе волосся й відкриває очі.

Лежачи на животі, Блонді дивиться на нього й плавно дригає ногами у повітрі. В кімнаті трохи прохолодно, але ковдра як чотири години тому полетіла на підлогу, так її ніхто й не підіймав. Микола проводить долонею по волоссю Блонді, вибирає одне пасмо та починає крутити його між пальців, потроху видавлюючи з нього воду.

— Ти не казав, для чого пішов на ті побачення, чи я вже забув?

— Теж за компанію, тільки за друга хвилюватись не довелось.

— І як тобі?

— Результат неочікуваний, але приємний. Не проти ще якось зустрітись?

Микола вже хоче коротко сказати «ні», бо перше, що приходить на думку, — геть стертий член, але задумується про всі ці схеми з мінусами та плюсами. Та чи справді він не проти? Якщо так вичавлювати себе частіше разу на тиждень, то й до смерті від зневоднення недалеко. Втім хто його змушує?

— Не проти, — він проводить пальцями до кінчика закрученого пасма та кладе долоню на шию Блонді. Досі просто Блонді. — То хто з нас виграв?

— Я, — без затримки відповідає Блонді, і його посмішка стає ще ширшою.

Микола й не проти, це ж просто слова, однак майже у всіх своїх міфічних раундах Блонді називав переможцем саме його.

— Чому це?

Підвівшись на руках, Блонді підповзає вгору, до його обличчя.

— Бо ти справжній приз за перше місце.

____________________

Далі цих панів можна зустріти в «Слава Андрію», власне Блонді в головній ролі

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Міло Севіч
26.07.2023 00:39
До частини "Тет-а-Тет"
Сподобалось. Взагалі тема "войовничого" злягання між чоловіками це вкрай гаряче. Воюють, підривають, вирішують хто крайній/ нижній. За таким цікаво спостерігати і без еротики, насправді. А в поєднанні з гарячими сценами ще цікавіше
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Роман Фещак
  25.07.2023 21:24
  До частини "Тет-а-Тет"
  Ох, о це так бійка. 😈 Я звісно не художник, але мені також було важко уявити ті всі викрутаси. Приходилося декілька разів перечитувати де чія рука, де нога та інші частини тіла. 😉 Герої дуже класні. Жваві, нестримні, зокрема таємничий блонді і Микола намагався не відставати від суперника. Текст динамічний і тримає до кінця. Гарна робота, авторко. Натхнення і надалі. 😍
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Міло Севіч
  26.07.2023 00:25
  А не було бажання відтворити положення? Я колись таке чудила, щоб зрозуміти що і де )
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Роман Фещак
  26.07.2023 20:26
  Агась. Долучайтеся до цього тілосплетіння. 😉 Тільки мізки важайте не скрутіть... 🤣
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Лілея (Livasasid)
  25.04.2023 11:50
  До частини "Тет-а-Тет"
  Я зробила аж цілих дві помилки з цією роботою: 1. Не прочитала її раніші. 2. Прочитала сьогодні на роботі.  Бож, наскільки вона запальна, наскільки ці хлопці гарячі! Блонді - це взагалі якийсь хтивий демон. Мені терміново треба на свіже повітря! Вкласти одним пальцем😂 Це геніально😂 І таки вийшло! Так програла з Миколи) Він справді думав, що його кличуть битися? Свята простота😂 Окремий респект за жарти та балачки. Блін, воно і смішно, і вибиває із колії подальшими діями. До речі, дуже круто прописані сцени та пози. Така яскрава картинка малюється в голові, від якої не відкараскатися навіть після прочитання. Ну ти й запалила — вогонь!
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Декаслі
  25.04.2023 20:14
  До частини "Тет-а-Тет"
  Дуже хотілося б поспостерігати за обличчями тих, кому приспічило всунути свого носа в твій екран під час цього хд Не впевнена, про що собі думав Микола, але точно сподівався на те, що отримав)) Як приємно, що знайшлась людина, яка зрозуміла всі ті пози хд не можу не подякувати твоїй 😏просторовій😏уяві😏
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Бася Каллиган
  13.02.2023 23:47
  До частини "Тет-а-Тет"
  Дуже мила історія!))))) Запальна))) Єдине зауваження - я гальмувала, намагаючись уявити усі складні пози, тому вибивало з читання, але то особисте, бо я ілюстратор, профдеформація, пха-ха-ха!))))
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Декаслі
  14.02.2023 19:10
  До частини "Тет-а-Тет"
  Як художник, я намагалась уявляла собі всі пози, та, схоже, на письмі таки вийшло зробити не всі 😅🌝 Рада, що вам сподобалось :з
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Критик_ОР
  02.02.2023 15:52
  До частини "Тет-а-Тет"
  Дуже гаряча і запальна робота. Напруга, що виникає між хлопцями не відпускає до останнього слова. Окремі компліменти флірту-погрозам. В них є певний шарм і слідкуючи за їхньою перепалкою вже відчувається весь градус подальших подій. Зізнаюсь чесно, місцями я навіть шарілась. Адже було враження, що я бачу те, що повинно бути лише між ними двома за міцно зачиненими дверима готелю. Дякую за таку пристрастну та захопливу історію!) І, також, було б дуже цікаво дізнатись про Блонді більше, хто ж цей вмілий зухвалець і чи випадкова була ця зустріч?)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Критик_ОР
  02.02.2023 15:52
  До частини "Тет-а-Тет"
  Дуже гаряча і запальна робота. Напруга, що виникає між хлопцями не відпускає до останнього слова. Окремі компліменти флірту-погрозам. В них є певний шарм і слідкуючи за їхньою перепалкою вже відчувається весь градус подальших подій. Зізнаюсь чесно, місцями я навіть шарілась. Адже було враження, що я бачу те, що повинно бути лише між ними двома за міцно зачиненими дверима готелю. Дякую за таку пристрастну та захопливу історію!) І, також, було б дуже цікаво дізнатись про Блонді більше, хто ж цей вмілий зухвалець і чи випадкова була ця зустріч?)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Світлана Ходаковська
  28.01.2023 17:43
  До частини "Тет-а-Тет"
  Якось мені щастить на запальні роботи, в яких де-не-де зустрічаються гарячі, але цілком не мої кінки ;) але то таке, просто репліка в простір. І навіть і не знаю, з чого почати; почнемо з приємного. Це стовідсотково не той сучасний тамблер-стайл, де перед тим, як двом хлопам завіятись у ліжко, треба десять раз перепитати, чи не проти другий учасник процесу. А проти цього? А проти цього? А проти ось такого? Тут такого нема. Пластир то пластир, жахливий план так жахливий план, колір кондому, добре вже, дозволяється обрати. Взагалі я секс читала більше як боротьбу, але здається мені, що такий і був авторський задум. Якщо так, то він цілком вдався, Блонді особисто мені всю дорогу відлунювали аі но кусабі, але то також особисте сприйняття, тож загалом залишилося місце подиву - ти бач, буває і таке, які трапляються дивні люди... З приємного ще хочу зазначити, що проти (неприємних) очікувань проклятий фанфікшеном теперішній час в данному випадку не став ознакою безпорадності. Дуже якісний, впевнений, гарячий для поціновувачів лавхейту чи що це таке було текст. Дякую, пані авторко.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Олена Кіготь (Ліліана Хант)
  18.01.2023 00:30
  До частини "Тет-а-Тет"
  Ух, який підступний хлоп цей Блонді виявився. І пластерів взяв, і всього іншого корисного захопив)) Думала, що вони все ж битися не будуть... боротися... ну точно не в карти грати 🤔 Трохи жосткувато, як на мене, але хлопці один одного варті. Плюс, трохи загубилася в позах, але всіми руками буда за Миколу ✊️ Добре, що все ж не стер 🍆😅
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Декаслі
  18.01.2023 00:41
  До частини "Тет-а-Тет"
  Здається, дехто передивився боїв без правил, ой 🌚 намагалась вкласти пози якомога логічніше, а вийшло шо вийшло хд але, якщо що, можу за всі пояснити! Так, не для всіх кататись по підлозі зі зв’язаними руками в кайф, та тут вони дуже просились гепнутись відразу)) Дякую за відгук :з
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше