Розділ 15: Поцілувати друга 3

Розділ 15: Поцілувати друга 3

Я підняв голову і вилив на руку приготоване мастило. Нідель, який відводив очі вбік, спрямував на мене лагідний погляд.

— Мені потрібно підготуватися.

Після моїх слів Нідель злегка кивнув. Якщо подумати, то я вирішив бути зверху так, ніби це було природно, і це на мить занепокоїло мене, але не схоже було, що він мав якісь заперечення проти цього.

Я підклав йому під талію подушку, розсунув його ноги й просунув своє тіло в простір між ними. Я змочив пальці лубрикантом. Якщо я хотів насолодитися ним повною мірою, мені потрібно було, щоб він був вільним і мокрим.

Я підняв його ноги, відкриваючи його вхід. Піднісши зволожений палець ближче, я провів ним по зовнішньому боці, змочуючи його, а потім помасажував, щоб повільно розслабити анус.

Нідель, тремтячи під моїм тілом, час від часу смикав ногами.

Після того, як я втер лубрикант у складки, я повільно ввів мізинець всередину.

Нідель знову здригнувся від несподіванки.

— …Ти вперше з чоловіком?

Ввівши палець трохи всередину, я злегка порухав його, а потім проштовхнув трохи глибше. Я запитав Ніделя, чи я зробив все правильно, і він відповів ствердно, чесно вимовивши — А-ах, — розуміючи його, я продовжував рухати пальцем, і вводив його далі. Отже, так воно і є. Зрозуміло.

Мій палець, вставлений в середину Ніделя, був обгорнутий його гарячими внутрішніми стінками, відчуваючи себе так, ніби його засмоктували з усіх боків. Це було непогане відчуття, і я очікував більшого.

Поки його тіло повністю не прийняло мій палець, я обережно ковзав ним туди-сюди. Я не міг завдати шкоди тілу Ніделя.

Коли він трохи звик, я розсунув вхід вказівним пальцем і ввів його, вливши більше мастила. Коли я вводив і виводив палець, рухи там стали більш плавними, і звідти просочилося сором'язливе хлюпання.

— М-гх..

Щоразу, коли я ворушив пальцями, Нідель безладно зітхав. Але, можливо, через те, що він намагався стримувати свій голос, до моїх вух долинали придушені стогони. Коли я подивився на нього, його волосся було розкуйовджене, а тіло наполовину вивернуте набік. При кожній стимуляції він смикався і тремтів.

Щоб не поспішати, я обережно вводив пальці всередину. Повільно, я збільшував кількість пальців.

Я, мабуть, не з тих, кого турбують труднощі, пов'язані з тим, щоб тримати щось у таємниці або мовчати, наприклад, коли йдеться про тренування з мечем або навіть про роботу. Якби люди навколо мене хотіли мене роздратувати, я б часто не звертав увагу. Ось чому, коли Нідель сказав мені: — Тобі дістається короткий кінець палиці, — я нічого не зрозумів.

Здається, несвідомо, вирвався його голос. Це сталося, коли я двома пальцями ворушив нутрощі. Я вже досить довго тільки розтягував його, і завдяки цьому вхід значно розслабився. Роздумуючи, чи варто вставити ще один палець, я запхав туди третій. Горло Ніделя задзвеніло, і його тіло піддалося.

Третій палець теж був уже глибоко.

До прутня Ніделя ніхто не торкався, але він повністю стояв. Це був гарний пеніс того ж відтінку, що і його шкіра, зовсім не потемнілий. Щоразу, коли Нідель важко дихав, він теж смикався і тремтів. Але все ж таки, він не міг встати лише від внутрішнього збудження, і він був у тому ж стані, коли я ввів свій другий палець.

— Як довго ще?.. Мм!..

Навіть коли три моїх пальці просунулися всередину, видаючи непристойні хлюпаючі звуки, Нідель витріщився на мене, затамувавши подих. Але з розчервонілим обличчям і мокрими очима, цей погляд був абсолютно позбавлений його звичайної холоднокровності. Попри це, я усміхнувся. Нідель — симпатичний чоловік, чесно сказав я собі.

— Підготовка — важлива річ.

— Досить вже.

Оскільки Нідель стиснув щелепу і скаржився на нестерпний біль, я з радістю виконав його прохання. Витягнувши пальці, я зняв спідню. Дивлячись на те, що тепер було напівтвердим, Нідель скривив вуста в кривій усмішці.

— Молодший командира, як і очікувалося, чудовий.

— Не зовсім.

Я теж криво усміхнувся. Був час, коли я думав, що моя довжина була більшою за середню, але правда полягала в тому, що це не мало великого значення.

Наливши більше мастила на долоню, я погладив цією рукою свого прутня. Рухаючи рукою так, щоб мастило проникало по всій довжині, я був трохи стурбований тим, в якому збудженому стані я повинен увійти в Ніделя. Мій пеніс вже був повністю ерегований, тож проникнення в нього було можливим.

У мене комплекс неповноцінності, коли справа доходить до сексу. Це тому, що у мене така конституція, що мені важко кінчати. Чи то наодинці, чи то з кимось іншим, мені потрібно багато часу. Не те щоб я зовсім їх не отримував, це було приємно, але я не міг досягти цього до самого кінця. Коли я мастурбував, це було нормально, аж до того, що рука втомлювалася, але коли я робив це з людиною, мені доводилося бути обережним.

Люди, з якими я це робив, були досить адекватні, але було багато випадків, коли мій партнер підвищував голос на півслові й благав мене витягти. Було багато людей, які, хоч були мокрими на початку, висихали після такого тривалого часу і втрачали свій драйв, і через це я не наважуюся займатися сексом без мастила. Тому, щоб кінчити якомога швидше, я збуджував його рукою безпосередньо перед тим, як вводити. Але бували випадки, коли все закінчувалося без оргазму. Через це мені не раз ставало незручно перед моїм партнером.

Таким чином, я відчував небажання, і, враховуючи кількість людей, з якими у мене це було, я не був настільки агресивним, коли справа доходила до сексу.

Я також не хочу розповідати про це людям.

Поки я рухав рукою, мої емоції ставали важкими, тому що Нідель зробив сумнівне обличчя, я відмовився від спроб стимулювати себе далі рукою.

— Ніделе, я входжу.

— ...А-ах

Я підкорив свої почуття і взяв його за обидві ноги. Навіть якщо я сказав це, оскільки я збирався увійти в людину після довгого часу, я підбадьорився. Мені подобалося робити це. Хоч якась частина мене і не вміла будувати стосунки з людьми, але проводити з ними час, торкатися до них безпосередньо — це те, що мені подобалося.

Відрегулювавши позу, я націлився кінчиком у вузький отвір. Я повільно подався вперед, не поспішаючи розслабляти стегна, і хоча він якусь мить пручався, кінчик плавно увійшов всередину.

— Мг-х..

Я почув придушений стогін, але продовжував рухатись, як і раніше. Місце, яке стало липким і мокрим від мастила, прийняло мене більш плавно, ніж я очікував. Його тіло, мабуть, теж було гнучким.

Я продовжував, намагаючись втиснутися в ті внутрішні стіни, які чинили солодкий опір. Навіть я, який мав член більший за середній, увійшов глибоко і зміг проштовхнутись до самого кінця.

Над розділом працювали:

Переклад з англійської: NW

Вичитка: Buruliy

Коректура: Buruliy

Редактура: Buruliy

Бета-рідер: Buruliy

https://t.me/KATARNOVEL

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.