Розділ 16: Поцілувати друга 4

Розділ 16: Поцілувати друга 4

— Мх...

Нідель застогнав, але якщо це було так, то я не думав, що це був достатньо великий тягар, щоб пошкодити його тіло, і розслабився. Коли він зітхнув з полегшенням, його нутрощі здригнулися. Мій пеніс, увійшовши в його гаряче і тануче тіло, був засмоктаний з усіх боків і затиснутий, як тоді, коли я вводив туди палець.

Я звів брови від задоволення і випустив гарячий подих.

Після тривалого проникнення в людину я відчув онімілу насолоду, а тіло Ніделя було найприємнішим з усіх, які мені доводилося відчувати до цього часу.

Я почав рухатись, переконаний, що зараз кінчу.

— Ніделе, можна рухатися?

Я відчув потребу рухатися швидко, але стримав бажання і крадькома подивився на нього. Його обличчя було трохи підняте з ошелешеними очима, і коли я зловив його погляд, він кивнув і криво посміхнувся.

— Будь ласка, будь зі мною ніжним.

— Ахх..

Коли він дав свою згоду, я ще раз виправив свою позу і повільно поворушив стегнами. Стоячи на колінах, я покочував стегнами вперед-назад. Нідель відкинув голову назад і проковтнув крики, що підступили до горла.

Коли я рухався, рух його нутрощів теж змінювався, і він засмоктував мене ще сильніше. Поки мене засмоктувало, я витягував і вштовхував його, терся своїм прутнем об його внутрішні стінки. Я відчував насолоду до такої міри, що у мене зірвався голос. Але все ж, як я й очікував, я відчув смак насолоди навіть без кінцівки, і продовжував рухатися.

— Мгх, ах, аах!

Нідель намагався придушити свої відчайдушні стогони, але його нестримний голос все одно виривався назовні. Тихий, зрілий і кокетливий голос надмірно розпалював моє збудження. Я зачинив вікно, яке залишилося напіввідчиненим біля ліжка. Прохолодний вітер більше не задував, і в кімнаті стало трохи спекотніше.

Член Ніделя був мокрий, наче він уже кінчив. З одного погляду на нього здавалося, що він болісно збуджений. Як я і думав, він не зміг витримати агонії, і його тремтяча рука лягла на його нижню половину.

— Вибач, я майже кінчив…

Нідель промовив благальним голосом і обхопив пальцями свій пеніс. Я взяв у руку ганчірку, що лежала поруч з нами, щоб зловити пляму, яка неодмінно повинна була виділитися, і накрив нею пальці Ніделя, поклавши свою руку зверху і сильно розтираючи.

— Мґх..

Він сіпнувся, і річ у моїй руці затремтіла. В той самий час внутрішні стінки, в яких я був, сильно скоротилися. Я скривився від задоволення.

Нідель, який довго терпів, досягнувши кульмінації, неуважно випустив важкий подих. Я на мить подивився на нього, але мій член знову приготувався до чергового проникнення. Я був дуже збуджений, але ніяк не міг кінчити за такий проміжок часу.

Я якось дочекався, поки Нідель заспокоївся, перш ніж підняти обидві його ноги та змінити кут нахилу, продовжуючи рухатися.

— Н-нхі.

Нідель злякано затремтів, але так і не сказав: "Будь ласка, зупинись". Він відчув, що його нутрощі ще більше розплавилися після того, як він досягнув кульмінації. Отримуючи м'який і солодкий стимул, я продовжував рухатися.

*

Я трохи втомився від того, що деякий час рухав стегнами в одному і тому ж положенні, але рухався, не намагаючись його змінити. Нідель поступово втомився придушувати свої стогони та слухняно підвищував солодкий кокетливий голос.

Зазвичай я б думав лише про швидкий оргазм, але всередині Ніделя було надто добре, і мені хотілося продовжувати відчувати себе так і надалі. Пеніс Ніделя знову встав. Це була рятівна благодать, що дозволила мені розслабитися і відчути більше задоволення.

Змінивши настрій, я обхопив тіло Ніделя і підняв його, змусивши сісти на себе. Місце, де ми були з'єднані, видавало шльопаючі звуки від зміни положення, і він видавав солодкі стогони.

Цього разу я рухався у Ніделеві знизу, коли він обхопив мене за талію і сів обличчям до мене.

— Мґх… Ах!

Нідель, якого я штовхав вгору і вниз, коли трахав його, не витримав цих рухів і сперся на мої груди. Після цього він зарився обличчям в мою шию, а його безсилі руки вчепилися в мої плечі.

Він мучився, спираючись на мої груди, але для мене він був милим. Його недбало відрощене волосся колихалося і зачіпало моє обличчя щоразу, коли я штовхався в нього.

Його сідниці й моя стегнова кістка зчепилися, і коли я штовхнув стегно вгору, його тіло підстрибнуло і повернулося на те місце, де було раніше. Мій пеніс інтенсивно терся об його внутрішні стінки.

Я звів брови. Задоволення поступово накопичувалося в моїх грудях. Це був знак того, що я ось-ось кінчу. У відповідь на бурхливий потік насолоди мої вуста звелися у твердому виразі.

Стикуючи брови, я сконцентрувався на цьому відчутті. Моя нижня половина була напружена настільки, що мені було боляче. Я прискорився, штовхаючи стегнами. Крики Ніделя продовжували дзвеніти в основі моєї шиї.

— Н, кі

— Мгх!

А потім я відчув, як по моїй спині пройшов струм до мого пеніса, і я негайно вивільнив бажання, що зібралося всередину Ніделя. Моє дихання зупинилося від задоволення. Його тіло теж закам'яніло, і теплі соки бризнули мені на живіт. Здавалося, він теж кінчив.

Одночасна кульмінація справила на мене глибоке враження.

Провівши рукою за його спиною до самого куприка, я впав на спину, обіймаючи Ніделя. Важке дихання ніяк не вгамовувалося.

У мене все ще були справи, адже щойно мій член випустив у нього досить багато сперми. Я думав, що повинен щось зробити, але мій розум все ще був затьмарений спалахами, і я не відчував бажання рухатися.

Обійнявши стрункого Ніделя, я однією рукою тримав його голову, а іншою гладив його розкуйовджене й повністю просякнуте потом волосся.

Я ніколи не думав, що можу бути таким задоволеним. Із задоволенням я поплескав його по спині, поки він продовжував важко дихати.

— З тобою все гаразд?

— Якось так...

Нідель відповів слабким голосом.

Я відчув, що його голос був дуже слабким, але я зміг знову дихати після його відповіді. Я думав, що Нідель поскаржиться, скаже, що "це було занадто довго", але він не зробив цього.

До самого кінця я відчував лише щастя.

— ...Як і очікувалося, командир загону... сильний і в нічних справах теж...

Оговтавшись, Нідель протяжно зітхнув, жартуючи у своїй звичній манері. Нідель, мабуть, втомився, тому я прибрав після нього різні речі. Він прийняв все це з кривою посмішкою, ніби приховуючи своє збентеження.

— Вибач, будь ласка, дозволь мені відпочити, поки я не наберуся сил.

Коли все закінчилося, Нідель, сказавши це, ліг на ліжко. З його втомою йому було б важко навіть повернутися до своєї кімнати, не кажучи вже про те, щоб використовувати магію перетворення.

— Ти можеш залишатися тут, скільки захочеш.

Коли я сказав це, гладячи його волосся, Нідель усміхнувся. Ця усмішка завжди здавалася сміливою, але зараз, коли його волосся було скуйовджене, очі почервонівші, а на обличчі все ще залишався невеликий рум'янець, ця усмішка здавалася надзвичайно чарівною.

Після того, як наші тіла з'єдналися, я відчув, що Нідель став для мене ще більш особливою людиною.

Однак, в якому становищі я його тримав, навіть я сам не знав.

Дивлячись на Ніделя, мені чомусь здавалося, що він бажає цього, тому я наблизив своє обличчя і провів губами по його ланіті, заспокоюючи його.

Він злегка усміхнувся і заплющив очі. Я дивився на це обличчя, продовжуючи гладити блискучі чорні пасма.

Над розділом працювали:

Переклад з англійської: NW

Вичитка: Buruliy

Коректура: Buruliy

Редактура: Buruliy

Бета-рідер: Buruliy

https://t.me/KATARNOVEL

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.