5.2. Аріана, Максим

— Не суди їх суворо, — попросив Максим, підхопив її за талію, притягнув ближче.
Аріана, прогнулася в спині, на скільки вміла витончено. 
— Мені цілком вистачає твого товариства, братику.
Максим лагідно всміхнувся, помахом забрав локони, що вибилися із зачіски, укладеної на манір вікторіанської моди. О, з яким же задоволенням вона розбере це гніздо вдома, повикидає всі сто дві прокляті шпильки в смітник, змиє лак від якого так свербіло в носі.
Коли вони завершили танок, захоплений гомін пішов рядами гостей. Максим злегка поклонився, припав губами до тильної сторони її долоні, неквапно випростався, а вона схилилася в реверансі. Здається Аріана навіть чула, як хтось із глядачів плескав. Кілька пошепки хвалили їхню техніку, а хтось голосно кинув: «Яка чарівна пара!»
Брат не квапився випустити її вузьку долоньку.
— Ще коло? — прошепотіла Аріана щасливо всміхаючись. Вона так часто дихала, що аж трохи засапалась.
— Так-так, дітки, розважаєтесь?
Батько з'явився раптово, вийшов з гамірного натовпу і поклав руки на плечі сина і доньки, здобувши їх увагу. Аріана сіпнулася від несподіванки, а Максим просто повернувся назад. Ерміл Крон виглядав розкішно справжній король у своєму бездоганному сріблясто-білому костюмі: сорочка, запонки, краватка, все було підібране з відмінним смаком.
— Максим, ходімо зі мною, я хочу тебе де з ким познайомити, — він поплескав синове плече і звернувся до доньки. — Айяно, люба, побудеш трохи без нас?
— Звісно, тату ...
«Ну, ось і почалося...», — подумала Аріана, вимучивши з себе слабку посмішку.
Вона стиснула кулак на пишній «цукеркової» спідниці, жмакаючи рожевий шовк.
— Поговори з гостями, тут багато гідних молодих людей, хто-небудь тобі обов'язково сподобається.
Ерміл нахилився, злегка цьомкнув її в скроню, тоді поманив брата за собою. Вони попрямували мармуровими сходами вгору і Максим слухняно крокував слідом, тільки раз озирнувся, підбадьорливо усміхався, прошепотіла самими губами: «Все добре, Аріша».
Страх повільно прокрадався до серця, холодний липкий, як смола. Аріана спостерігала за тим, як Максим оминає гостей (кожен всміхався і вітав Ерміла з сином), підіймається широкими сходами й зупиняється напроти невеличкої групки незнайомців. Чоловіки були в чорних, сірих, бежевих і білих піджаках, а дами в гарних яскравих сукнях.
Зал захитався під ногами, як палуба корабля-гойдалки, атракціон в Лунопарку, перед очима попливли яскраві плями, дзвінкий сміх гостей різав вуха. Аріана немов наяву переживала той вечір у Віденській опері. Однакові білі сукні, чорні смокінги. Усміхнені обличчя, що кружляють в нескінченному вальсі.
Чорний і білий, чорний і білий ... монохромний калейдоскоп, від якого різало очі.
«Це правильно, чи неправильно?»
Максим ухопив простягнуту руку дівчини в жовтій сукні — пачці, підняв її до губ і легенько поцілував, точнісінько як щойно її. Грудну клітину пронизала пекуча біль. Аріана квапливо відвернулася і, похитуючись, перетнула галасливий зал. Її світ розпадався. Ясно, що батько влаштував Максиму оглядини. Прекрасний привід налагодити близькі контакти з впливовою родиною.
«Це правильно чи ні?..»

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Avee Delmonico
17.05.2021 17:31
До частини "5.2. Аріана, Максим"
Там щось таке зріє, а я не можу дібрати розуму, що саме ಠ︵ಠ і поведінка Макса насторожує, як і Ерміла. Така впливова людина просто не може бути в стороні від всіх цих інтриг. Тааааак, з Максом танцювати це, звісно, задоволення *мені можна?*( ◜‿◝ ) Але де ж Да-а-а-рен. Які б стосунки між Арішою та Максом не були (хто вони там один одному — ніхто не знає і не розбере), але Даррен то є Даррен ( ꈍᴗꈍ)
Айя Нея
17.05.2021 21:08
До частини "5.2. Аріана, Максим"
Звісно Сонечко, Тобі можна, думаю він буде навіть за =) Ага, інтуація не обманює ^^ Аріана конкретно встряла в халепу, а родина в неї дуже непроста. Чого вартий щоденник мами "Всі вмирають...". Даррен буде десь за... 17 к знаків =_= Дуже хотіла встигнути доробити Главу але звісно ж це не зовсім реально, всістися за раз. Але точно буде цікаво. Зявляються нові герої, загадковий мідноокий юнак, схожий на Даррена, таємнича брюнетка з кошачою усмішкою і донька Рашида Абаса. Найцікавіше попереду!
Avee Delmonico
17.05.2021 22:23
Ох-ох-ох, яка честь. Просто Макс мене ще не бачив, може, буде й проти ( ꈍᴗꈍ) Які страсті, я навіть не смію сумніватися в тому, що найцікавіше попереду! Я ж читала «Норд»(•̀ᴗ-) Чекаю на всіх! Вітаю всіх — і добрих, і поганих. Місця також на всіх вистачить :)