5.5. Аріана

Спочатку дівчина здалася їй милою, але придивившись як слід, Аріана швидко передумала. Донька Рашида Абаса викликала змішані почуття. Під великими сірими очима запали чорні ляпки хронічного недосипання, а бліда шкіра землистого відтінку, що, здавалося, ніколи не бачила сонця, додавала її зовнішності виснаженості й похмурості. Дівчина виглядала, як Принцеса вампірів Мію, Жертва жахливих екскрементів Широ, або сама Ай Енма, прямісінько з Підземного світу.

«Ти дивишся забагато аніме», — понурила себе Аріана.

— Я вибачу тобі, звичайно ж, якщо ми потанцюємо, — поговорила дівчина бундючно — втомленим голосом.

Навіть, якби Аріана цілісінький день практикувалася, не змогла б його повторити. Згадався дуже старий фільм «Стакан Води» й пам'ятні: «Я так хочу, я так наказую, я — королева!» — королева Анна вимовила репліку саме таким тоном.

— Маю попередити, я не дуже люблю бальні танці, а якщо зовсім чесно, вальсую я жахливо. Завжди тупочу ноги Максу, коли задумаюсь і часто спотикаюся.

— Он як, дуже шкода, — дівчинка зітхнула. — Тоді допоможи мені умовити потанцювати одного гостя і я, так і бути, нічого не розповім батькові.

— Хочете, щоб я поговорила з хлопцем? — здогадалася Аріана.

— Розумієш, я сама соромлюся до нього підходити, а він вперто уникає мого товариства, — «Ну. за це його не слід засуджувати...» — Ми так давно не бачилися, а він здається зовсім за мною не сумував.

Губи доньки Рашида розтягнулися в неприємній посмішечці.

«Справжня вампірка. Буду кликати її Мію».

— Добре, з хлопцями патякати я вмію. Не хвилюйтесь, я його швидко переконаю.

— Ну, хоча б щось ти вмієш.

Аріана стиснула кулаки, прикусивши язика. Грубі слова майже зірвалися із губ. Ледь стрималася. Вона всього лише гість в чужій хаті. Лише безправний гість.

— У вас дуже багата колекція. Вам подобається Діоніс? — Аріана спробувала змінити тему, долаючи сплеск люті.

— Так, — Мію посміхнулася куточками губ. — Я любила Діоніса. Тобі ж теж він подобається, я права?

"Та ж не на стільки, щоб обвішувати його портретами цілісіньку залу!" — подумала Аріана, всміхнулася і знизала плечима.

— Не знаю ... Я не дуже люблю грецьку і римську міфології. Мені більше подобається давньоєгипетська і, напевно, легенди народів Дворіччя. Ось де справжня інтрига!

— Що ж, розумію, — вона знову криво всміхнулася, великі очі дівчини спалахнули лихим вогнем.

Від її пильного, гіпнотизуючого погляду Аріану проймало тремтіння. Вона все ніяк не могла відскіпатися від відчуття, що крізь очі Мію на неї дивиться сама безодня ...

— Хоча це нерозважливо і вкрай не вдячно ... — вона гмикнула і нарешті подивилася вбік, Аріана зітхнути вільно. — Діоніс, знаєш, так сильно любив цю свою царівночку, — Мію тицьнула тонким пальцем в одну з картин, де були спляча Аріандна і Діоніс, який стояв поруч. — Заради неї він спустився в Аверн. Чудовий доказ кохання, як гадаєш?

Аріана розгублено покліпала, провела поглядом по картинах. Зупинилася на зображенні золотоволосого Діоніса й оголеної Аріадни, яка дивилася на нього блискучими від щастя очима.

— Не знаю ... це ж міф? Правда? — Аріана смикнула плечима, вивчаючи щасливі обличчя небесної парочки. — Сумніваюся, що в реальному житті хтось добровільно зійде в Пекло, навіть заради порятунку коханої людини ... Точно не в наше буремне століття егоїзму і вселенської самотності в мережі, — вона посміхнулася, але незнайомця не підтримала жарт.

— А ти змінилася ... — пробурмотіла дівчина задумливо, по совиному нахилила голову на бік. Далекий, глибинний вогонь в її страшних очах розгорявся все яскравіше. — Дуже змінилася.

— Ми знайомі?

На мить в галереї запала тривожна пауза. Аріана спиною відчувала сотні зосереджених поглядів бога і його богині з картин, потилицю закололо і коротенькі волоски під хитромудрою зачіскою стали дибки. Вона ніби чула осудливі, тихі поголоски, що сповнили храмову тишу бардових стін.

— Ні, звичайно ж — ні! — дочка Рашида захихотіла, потім відкинула голову назад і вибухнула нестримним реготом, радісно плескаючи в долоні.

Припинивши реготати вона утерла очі кінчиками пальців і ще раз зміряла Аріану гострим поглядом. Нудотна дружність змінилася відкритою ворожнечею й ненавистю в очах. Що вона могла зробити цій дівчині, коли встигла перейшла їй дорогу?

— Хоча, в деякому сенсі... О так, в деякому сенсі, ми знайомі, — вона хихотнула в долоньку. — Хочеш відрекомендую тобі ще одного цікавого гостя? Він теж тут, рідкісне нахабство з його боку, та що поробиш, це ж нейтральні землі.

Аріана спантеличено закліпала. 

— Не знала, що Єгипет з кимось воює ...

— Воює? Звичайно ж! І не першу тисячу років. Ну що, ходімо в залу? — Мію безцеремонно вхопила Аріану за руку і потягнула до дверей. — Сьогодні під моїм дахом зібралися дивовижні гості! Хочу в досита насолодитися цим чудесним святом! Хочу насолодитися вашою зустріччю... О, яка в нього зараз буде пика!

_______
Поки що маленьке оновлення, аде до вечора спробую оновити ще, а якщо ні то після Середи! Дякую за увагу любі *)

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Avee Delmonico
13.06.2021 14:31
До частини "5.5. Аріана"
Що за дивна жіночка? Вона мені непадобається *бубубу* ( ꈍᴗꈍ) ахахахах, Аріана вміє патякати з хлопцями, ахахах, вона вміє натикатися на не тих хлопців. гиги. О. Ну йомайо. Таємниць більше, що Ніл уже б втопився у них з головою. І жодної, навіть наймалюсінькоїші відповіді! Хоч вовком вий, а я не можу второпати, ЩО ТУТ ЗАРАДИ ВСЬОГО ВІДБУВАЄТЬСЯ!
Айя Нея
13.06.2021 15:41
До частини "5.5. Аріана"
Дякую сонечко! О то моя провина, автор просто дуууууже повільно викладааааєєєє ^^ Напевно, якщо справа доїде до друку Нетжеру я звичайно серйозно його поріжу... Поки що деякий натяк з Чорним храмом, Максимом (що злякався його побачивши), Дарреном з мечем і зараз може таки викладу сьогодні розмову Ерміла, батька Аріани з Убастет... от там вже точно жирний натяк. Вона прямим текстом йому вискаже все в обличчя. Ох, Аланія то дуже цікавий персонаж ^^
Avee Delmonico
13.06.2021 15:52
Розумію( ꈍᴗꈍ) але моє бідне серденько вже не може. Ех, так, то підказки, але підказки до чого і як їх звести — ось питання. Ще й матір Аріани сюди треба приплести) До загадок, маю на увазі(✿^‿^) Даррен з мечем то просто із «Зоряних Воєн» виліз。◕‿◕。 передивився)