5.6. Аріана

Дочка Рашида потягла її до сходів. Тонкі пальці вп'ялися в зап'ясток з такою силою, що Аріана, навіть не сумнівалася, залишаться синці. Мію обминала групки балакунів, стрімко і цілеспрямовано розрізаючи море людей, немов танкер.
— А ось і він! — Мію сповільнила крок, радісно замахала вільною рукою. — Зараз-зараз, красунчик цього не очікує!
Мію засмикала її з подвоєною силою, а тоді різко зупинилася. Попереду височів мідноокий рудий молодик. Той з яким Аріана вже двічі зіштовхнулася. 
— А ось і ми! — Мію безцеремонно постукала чоловіка по спині довгим чорним нігтем. — Привітики-привітики!
Гість озирнувся, змірив їх швидким поглядом, вигнуті руді брови ледь помітно зсунулися від здивування.
— Як тебе там нині величають ... — Мію постукала вказівним пальцем по губах, її великі очі сяяли від збудження. — Терешан! Що за дуркувате ім'я. Можна я буду звати тебе просто Ша, по старинці? Згоден?
Гість приречене зітхнув.
— Як господині буде завгодно, — Терешан притис праву руку до грудей і злегка вклонився. — Мені лестить ваша увага, пані Абас.
Дівчина пирхнула, скривила червоні губи.
— Ой, та облиш це, Ша! Не удавай, ніби здивований! Невже ти думав, що я не помічу тебе? Думав, що я не помічу її? 
Хлопець сухо всміхнувся, схопив її тонку руку і галантно торкнувся долоні, зімітувавши поцілунок.
— Поглянь, кого я до тебе привела!
Мію виштовхала Аріану вперед і поставила перед гостем.
— Ти ж радий, Ша? Наша мила Аріана Крон така красунька. Чесне слово, я в захваті! — вона гладила плечі Аріани. — Сяйниста, наче світанок! Вона навіть пообіцяла мені вмовити тебе потанцювати! Уявляєш?
Терешан повільно кивнув, але промовчав. Похмуро величний, він викликав дивні, змішані почуття в душі. Аура влади викликала страх і занепокоєння. Зовсім інакше вона почувалася в товаристві Даррена. Якщо чоловіки й були чимось схожими, то вся їх подібність сходилася на зовнішності. Аріана злякано зиркнула на доньку Рашида, тепер не маючи сумнівів, що ця дівчина серйозно хвора.
— Так що, крихітка Крон, ось твій зоряний час! Я вас познайомила, твоя черга виконувати обіцянку. Вмов цього невігласа танцювати зі мною!
На мить запанувала незручна пауза, Аріана дивилася в мідні очі молодика і язик ніби задеревенів від хвилювання, а тоді мовчанку порушив знайомий радісний бас.
— Ось ви де!
Рашит наблизився.
— Кого я бачу, Терешан Сутекх!
— Пане Абас, — молодик шанобливо кивнув і стримано всміхнувся.
— Ласкаво просимо, ласкаво просимо! Аріано, а це моя Аланія, — Рашид обхопив Мію за плечі, схилився, поцілував в біле чоло. — Ви вже познайомилися? Як добре! Я давно хотів вас представити. Сподіваюся, ви потоваришуєте. Моя Аланія слабка здоров'ям і не може відвідувати коледж, тож у неї дуже мало друзів.
В голосі Рашида залунали сумні нотки.
— Ми неодмінно потоваришуємо, таточку! Вірно я кажу? Аріана буде мені як рідна, — Аланія скривила куточок рота в лихій посмішці. — Вона вже мені як сестра. 
Аріана шумно зітхнула і змусила себе всміхнутися у відповідь. Відступати було запізно, вона ясно відчувала, як кістляві пальчики Аланії вчепилися їй в душу. Зазвичай з халепи її рятував брат, але зараз він, як на зло, десь загубився ...
— Я дуже радий, доню! Тож, не буду вам заважати, — Рашид гучно цмокнув дівчину в білу щоку і випустив її сухі плечі. — Розважайтесь! 
Аріана провела Рашида Абаса переляканим поглядом. Незабаром друг батька зник в строкатій юрбі, і її остання надія на порятунок зникла разом з ним.
— Якщо ти хочеш потанцювати, Аланію, я весь твій, — Терешан простягнув дівчині руку.
Аланія розгублено закліпала і повільно випустила плечі Аріани.
— Не очікувала від тебе ... Ти сьогодні якийсь надто правильний, Ша. У минулі часи ти б радше зламав собі ногу, аніж зробив мені приємне.
— Я втомився бути бунтарем, — Терешан всміхнувся і піймавши тонку руку Аланії, переплів їхні пальці. — Довгі роки ізоляції вивітрили з мене дух бунтарства.
— Бачу, що "ізоляція" справді пішла тобі на користь, — пробурмотіла Аланія, недовірливо втупившись на бронзову руку.
— Повір мені, я тепер зовсім інша людина.
— Не сумніваюся.
Гість м'яко, але наполегливо смикнув Аланію на себе, чарівно всміхаючись. Аріана була готова розцілувати Терешана за порятунок, але натомість поступово позадкувала, мріючи, щоб їй більше ніколи в житті не довелося зіткнутися з Аланією Абас. Ніколи! Та далеко втекти не вдалося: помітивши їхні переглядки, Аланія невдоволено скривила губи й зупинила її, схопивши за руку.
— Думаю, тобі слід ще раз піднятися на другий поверх, — тонкі нігті-кігті дряпали шкіру до крові. — Просто зараз там відбувається дуже цікавий діалог. Може, ти ще встигнеш до фіналу.
— Що?
Аріана опустила погляд, страшенно хотілося змахнути руку Аланії й відійти на три кроки назад.
— Сходи наверх, Аріано! І не обманюйся. Я допомагаю тобі не по доброті сердечній. Я досі тебе ненавиджу. Небеса, як же сильно я тебе ненавиджу...
Аланія відпустила руку, жахлива посмішка розпливлася на блідому обличчі.
— Ходімо танцювати, мила. — Терешан наполегливо повів Аланію до інших пар, і незабаром вони закружляли у вальсі. 
Аріана не зрушила з місця, злі слова Аланії шматували їй голову й серце. "Я досі тебе ненавиджу. Небеса, як же сильно я тебе ненавиджу..."

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Avee Delmonico
18.06.2021 16:54
До частини "5.6. Аріана"
Що? Ееееееее, та за що!? Ну так же нечесно — казати таке людині і геть, абсолютно нічого не пояснювати. Страшне та й годі! Чого вона не вміє перетворюватися на невидимку?
Айя Нея
18.06.2021 17:43
До частини "5.6. Аріана"
Та Аріана б бажала перетворитися ^^ але не виходить. От вона відчуває так само "за що? чому? що відбувається?!"
Avee Delmonico
18.06.2021 18:53
Відчуваю себе Аріаною. Так само заплуталась, хоча, здається, і знаю більше(((
Айя Нея
19.06.2021 13:41
Нетжеру таки трохи поплутає ^^ десь відповіді потроху вигулькнуть, із щоденника Аріти Крон. Просто Аріта і Ерміл брали участь і секті одній незвичній, от час сплатити за помилки минулого...
Avee Delmonico
19.06.2021 14:11
Ой-ой, секти то недобре ((( але дія йде, йде, а відгадок все ніт(☉。☉)!