5.7. Аріана

Нарешті зібравшись з духом, Аріана рушила назад до сходів. На другому поверсі палацу досі було порожньо. Вона крокувала вузьким коридором, відчуваючи себе все безглуздіше й безглуздіше. Звичайно ж божевільна Аланія її обдурила! Донька Рашида Абаса серйозно хвора якоюсь невиліковною психічною хворобою. 
Помітивши прочинені високі двері, Аріана сповільнила крок, наблизилася. З вузької шпарини лунали голоси, чоловічий і жіночий. Чоловічий голос вона одразу впізнала.
— …за ті акції "Санг Флос" старий заломив нечувані гроші! Думаю, єдиний метод вплинути на нього — це влаштувати диверсію. Я вже підкупив декількох співробітників, впевнений, невелика аварія на виробництві спустить його на грішну землю. 
Аріана затиснула рот долонею, в кімнаті був Арман, але з ким він говорив?
— Камінець за камінцем, друже мій. Імперії руйнуються камінець за камінцем. Ерміл слабкий. Він достатньо займав цей трон, пора скинути фараона.
— І що ти пропонуєш? Я знаю, що Крон зацікавлений в цій компанії, але я ж пояснюю, що випередити його буде непросто. Досі збагнути не можу нащо йому "Санг Флос". У будь-якому випадку Ерміл вже припустився помилки, вклавши гроші в земельну ділянку з храмом. Чи не простіше дочекатися, коли рада дізнається про провал з новим готелем?
Аріана навіть дихати перестала. Їй хотілося розкрити двері й побачити, хто ховається у затінку, хотілося закричати, але тіло скам'яніло, а ноги приросли до паркету.
— Не забувай, що в Ерміла є зв'язку в уряді. Я впевнена, він або його син, розв'яжуть проблему з ділянкою найближчім часом. Будівництво почнеться, навіть якщо йому доведеться будувати готель в храмі.
— Так Максим ... Він теж тут ... — Армар роздратовано прошипів. — Примчалося собача виручати татуся. Ненавиджу...псина недобита... гаразд, Я щось придумаю, як завжди, не хвилюйся. А тепер, можеш залишити мене?
— Що таке, очікуєш на гостей?
— Моє особисте життя тебе не стосується!
Далі слухати Аріана не стала. Вона позадкувала від дверей. Намагаючись не видавати звуків. На п'ятому кроці вона розвернулася і щодуху помчала до сходів, злетіла на перший поверх, забилася в ніші між колонами. Думки роїлися і гули в голові. кожна наступна похмуріша за попередню. Розповісти батькові. Вона повинна негайно все розповісти батькові! Проти нього готується змова! І серед змовників Арман. Їхній Арман!

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.