4.3. Неферрен

Чорна гора заворожливо мерехтіла в слабкому світлі.
— Що це за місце?
Придивившись Неферрен нарешті розрізнила окремі зруйновані будиночки й зубчасті мури. Серед оніксовий колон, вочевидь складених руками гігантів, виблискувала біла фігура. Заввишки, як десятеро чоловіків, статуя невідомого божества хвилювала серце. Попереду була не гора. 
— О, Милостива мати борони нас ... — зашепотіла Неферрен, покрила груди захисним жестом.
Їй раптом захотілося зіскочити зі спини верблюда й простертися долілиць перед невідомим, що спав у чорних руїнах.
— Це давній храм.
Підтвердив Аддайя, м'яким жестом він окреслив виднокіл, голос бадаві дзвенів від напруги.
— Храм? Так далеко в пустелі? Неможливо ...
Неферрен зіщулилась, тоненькі голочки застрибали по шкірі. Всією душею вона відчувала  силу, що виходила від руїн: давню, як мирська твердь, могутню й смертоносну. Щось страшне чекало на них в храмі. Гострий, мовби хапеш, пильний погляд стежив за ними. Вона заозиралася, але кругом, скільки сягало око, височіли дюни й пагорби. Море піску, без кінця й краю.
— Там спить божество, — Аддайя вказав на піщаний насип ближче до чорних стін, звідтіля стирчала біла рука іншої статуї. — Неб Ер Тчер.
Два пальці звернені до неба в незнайомому жесті, решта зігнуті й торкалися  гладенької долоні. Судячи з розмірів руки, ця статуя була значно вищою за першу, то ж яким колосальним має бути чорний храм... Такі високі будівлі вміли будувати тільки прадавні.
Неферрен нервово вдихнула, втупилася в спину бадаві. Звісно вона не була відданою вірянкою, як інші мешканці палацу, за якими з малечку непомітно спостерігала. Вона не падала долілиць, запримітивши в саду кота і не бачила в кожному ібісі втілення Двічі величного Джахуті. Однак до богів пращурів вона відчувала належну побожність і шанобливий страх.
— Божество ... тоді можливо, нам краще поїхати далі? Заходити в зруйновану святиню — це ж справжнє безумство! Небеса нас покарають! Нас проклянуть, Аддайю!
Вітер посилювався і пісок дряпав шкіру мало не до крові, завивав лютіше скаженого вовка.
— Нема часу, — зітхнув Аддайя і послав Шемсі до чорних руїн. — Буревій невдовзі накриє нас.
Наче зачувши його слова, величезні червоні хмари здійнялися і помчали за ними ревучими хвилями.
— Швидше, царівно!
Вітер боляче бив в спину, злобно свистів, немов канчук наглядача каменярні.
Киваві сутінки лякали чарівними мареннями. Так серед курива їй бачились сяючі люттю червоні очі. У сичанні пилових стовпів їй чувся низький гуркочучий бас, сповнений гніву, відчаю і безсилля:
— Нефферрррен...  
Спину обдало жаром, мовби позаду них плюскотіло полум'я величезного жертовника. Уява жваво намалювала, як волосся спалахує і вона перетворюється на живий факел. Неферрен ризикнула озирнуться й окрім смерті нічого не побачила. Та була ще далеко, але стрімко наближалася. Багряні вали ревіли між дюн. Здавалося, що Дешрет напилась жертовної крові й ожила, перетворилася на те жахливе божество, яким  її лякав брат.
— Царівна, якщо хочеш жити, тримайся міцніше й не відставай, і дихай лише через шему!
Аддайя теж глянув назад, підганяючи тварин безперервним: «Ялла-ялла!». Він натягнув на голову темно коричневу пов'язку й вправно закріпив під чорний обруч: губи і підборіддя, шию і груди закрили складки тканини.  
Неферрен безперервно кашляла, плювалася піском, відчайдушно притискала ганчірку до обличчя. Кожен вдих обпікав груди, перед очима затанцювали іскри. Ще трохи і чорнота проковтне її.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Avee Delmonico
01.08.2021 18:44
До частини "4.3. Неферрен"
Це той храм, що зараз є центром усього того хаосу й загадок? Може, хоч Неферрен трохи пояснить, що з ним не так?🤔
Айя Нея
01.08.2021 20:54
До частини "4.3. Неферрен"
Саме він ^^ Я зараз трохи мало зробила оновлень (хник), спробую ще на тижні спробую оновити, там буде велика легенда і стане трішки ясніше. І ще буде сон Неферрен =)
Avee Delmonico
01.08.2021 21:20
Чекаю❤️ розумію, що іноді не пишеться або просто не хочеться)
Айя Нея
02.08.2021 14:59
Та ні, просто ще Норд, робота, Банда, родина 😂😂😂😂
Avee Delmonico
02.08.2021 16:00
Ахахах, ну тоді так навіть краще)))