4.6. Неферрен

Вона знайшла залізне кільце й закріпила смолоскип на стіні. Голова Шамі просунулась в портал брами, а Шамс мирно сидів на колінах і розжовував сухий корінець гучно плямкаючи великими губами. Живіт знову скрутило і рот заповнився слиною. Голод витіснив відчуття втоми й скимний біль в ногах і спині. Неферрен із заздрістю глянула на верблюдів.
– Я хочу їсти…. – пробурмотіла вона без особливої надії, Аддайя попереджав, що до найближчого поселення їх доведеться голодувати.
– Я теж, царівна, – бадаві стенув плечима.
Він уже розклав сідла біля стіни й розгорнув великий килим. Покинутий храм дивним чином став затишним і теплим, немов би вони опинилися у шатрі.
Спостерігаючи за його роботою, Неферрен сіла на рогожу, схрестивши ноги на манір пустинників, уткнувши лікті в коліна й опустила підборіддя на долоні. Майже одразу її захилило на сон. Та щойно Неферрен закрити очі, забутий храм зник, темрява розчинилася в яскравому полудневому світлі, а голоду й втоми наче й не було.
Тепер вона стояла в підніжжі золотоверхих Хефе Акхет і закинувши голову, дивилася вгору. Барка Ра ледь торкалася пожмаканої верхівки, сліплячи очі. Щось було не так. Старший Обрій виглядав по іншому: білий вапняк відлущився, оголивши кам'яні блоки, що безладно випирали зі стін, немов обгризені стерв'ятником ребра могутнього велетня, а золота верхівка – камінь Бенбен, зник. Тепер великі будинки царів давнини не вселяли й половини того захоплення і жаху, що зазвичай.
Вона опустила погляд на руки, її пальці й долоні були білі, як той зниклий вапняк. Це не її руки. Вона обережно обмацала обличчя. Невже знову та дівчинка? Як її звуть? Таке дивацьке ім'я. Але для деяких друзів вона також Рі, просто Рі. Неферрен спробувала заговорити, та  незнайома мова різала вуха. Як дивно бачити світ чужими очима, її очима.
– Ріша, – покликав м'який голос, вирвавши царівну зі сну.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Avee Delmonico
18.08.2021 08:40
До частини "4.6. Неферрен"
Вона побувала у тілі Аріани😱 що коїться? Між ними ніби давно усталений зв'язок, ніби між родичами або душами, що перероджуються. Цікаво, хто створив між ними цей зв'язок. Та й Аддайя ніби знає про це все, тому й привів царівну до храму. Може, Аддайя то і є Даррен? Гмммммммм🤔
Айя Нея
18.08.2021 11:49
До частини "4.6. Неферрен"
А ще ж лише початок серії ^^
Avee Delmonico
18.08.2021 16:23
Смерть мені 😱
Айя Нея
18.08.2021 21:14
=)))))))))