🌟 Результати конкурсу "Аль Мор: Потраплянці до нашого світу" 🌟
Всі новини

🌟 Результати конкурсу "Аль Мор: Потраплянці до нашого світу" 🌟

21.09.2022

Слава Україні, аркушики! 🇺🇦

Витримавши невелику паузу, раді оголосити результати конкурсу "Аль Мор: Потраплянці до нашого світу"! 🌟✨
Щиро вітаємо переможців! 🥳🥳🥳

Переможці конкурсу!

🥇 Ана Пест "Непрямий шлях"
🥈 Ален Д. Волкер "Щоденник Акройда"
🥉 Олександр Мокієнко та Давидкін Микола (Ангелнік) "В ПОШУКАХ ЧЕРВОНОЇ КНИГИ АБО ДИВНА ПОДІЯ У БУДИНКУ ПІД СЬОМИМ НОМЕРОМ"

І крім заявлених призів від організаторів, маємо невеликі подарунки від Аркуша 🙂

🎁 Реклама твору в наших соц. мережах та на головній сторінці Аркуша 💥
🎁 Відзнака у профілі! 😎

Також щиро вітаємо всіх учасників конкурсу і нагадуємо, що конкурси це лише невеликі сходинки у вашому творчому шляху! ✨ Тож які б не були результати, Аркуш завжди допоможе знайти своїх читачів 🙂
Ми вже повернули вам ваші оповідання і тепер вони видимі на ваших авторських сторінках. Ви можете відредагувати та оформити їх як самостійні твори і ваші історії продовжать свій шлях!

Цікавою особливістю цього конкурсу було те, що у голосуванні могли взяти участь всі бажаючі, варто було лише зареєструватись на Аркуші 🙂 Тож тепер можете сміливо оглядати результати народного голосування та читати твори конкурсу, якщо не встигли зробити цього раніше 🤓
А ще в нас є деталі голосування щоб ви могли дізнатись всі подробиці оцінювання 😉

Творіть дивовижні історії та читайте Аркуш солов'їною! 💙💛

18

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Валері "Вел" Растет
24.09.2022 19:08
Щиро вдячна Аль Мору та Аркушу за можливість вперше спробувати власні сили ❤️ Вітаю переможців, а іншим учасникам шлю промінчики добра — ви всі без винятку круті! Я отримала стільки позитивних емоцій та натхнення для власних творів, що заробила передоз, але кожен твір був того вартий 🥰 Бережіть себе! Слава ЗСУ!
Ален Д. Волкер
23.09.2022 15:52
Перш за все подяка Альмор і Аркушу за чудовий конкурс! В коментарях нижче, колегами вже сказано багато, тому, щоб не повторюватись, скажу просто – було весело… Подібні події – це неоціненний досвід і маса емоцій. Незалежно від місця – усі ми вже залишили слід в історії української літератури. Може не настільки значний, але з маленьких кроків починаються великі справи. Творімо й збагачуймо наш творчий спадок! Слава Україні, слава ЗСУ!
Аркуш
23.09.2022 22:51
Героям Слава! 🇺🇦 Завжди раді підтримати гарні ініціативи 🙂 Вітаємо із призовим місцем! 💙💛
Ана Пест
23.09.2022 12:58
Від мене велика подяка Аль Мор та Аркушу за таку прекрасну можливість розштовхати своє натхнення, яке з перших днів було в якомусь анабіозі. І перший твір за півроку, несподівано для мене, отримав перемогу. Для мене надзвичайним задоволенням було читати конкурсні твори. На жаль, не встигла прочитати та оцінити усі, та обов'язково найближчим часом надолужу. Дякую всім, хто долучився до конкурсу, як автор, адже ви створили чудові і позитивні оповідання, і як читач, адже ваші відгуки для авторів найцінніші. Приєднуюсь до привітань переможцям, бо кожен, хто взяв участь вже переміг, тому що отримав безцінний досвід та своїх читачів. Всім нам зичу миру, спокійних днів, тихих ночей та нашої спільної Перемоги!
Аркуш
23.09.2022 22:54
Вам дякуємо за участь в наших спільних ініціативах 🙂
Давидкін Микола (Ангелнік)
22.09.2022 09:39
Щиро дякуємо Аль Мор та Аркуш за чудову нагоду й поштовх для створення конкурсного сюжету! Окрема подяка кожному з учасників за їхню творчість та фантазію! Історії насправді різноманітні й як на мене кожна по-своєму цікава і заслуговує уваги. І звісно дякуємо всім читачам, що підтримали конкурс, ділилися враженнями та просто не пошкодували власного часу, аби прочитати конкурсні оповідання. Всім миру та добра. Усе буде Україна!
Роман Фещак
22.09.2022 01:20
Вітаю переможців і всіх учасників! Дякую організаторам за таку можливість. Творимо й надалі...
Олена Мрійлива
21.09.2022 22:51
Вітаю всіх і себе також, 7 місце то файно) Чекатиму наступного аль мору!
Увага!
Сайт працює у режимі альфа-тесту. Про помилки пишіть Аркушу або на support@arkush.net!
Новини
🌟 Результати конкурсу "Аль Мор: Потраплянці до нашого світу" 🌟
21.09.2022

Слава Україні, аркушики! 🇺🇦

Витримавши невелику паузу, раді оголосити результати конкурсу "Аль Мор: Потраплянці до нашого світу"! 🌟✨
Щиро вітаємо переможців! 🥳🥳🥳

... Детальніше
Блоги
Новини Тіффані_К
27.09.2022
Доброго дня. Сьогодні сталася чудова подія. СБ знову ожив. І він буде українським. З іншої сторони я ... Детальніше
Моє оповідання на конкурс "Усмішка Богів"Олександр Молодецький
27.09.2022
Ще до повномасштабного вторгнення я задумав і майже повністю написав оповідання на конкурс РБЖ-Азиму ... Детальніше
ЗСУ та ПрометейПані Торі
27.09.2022
Доброго вечора усім, сьогодні я помітила схожість Українських захисників та Прометея. Вони як і він ... Детальніше
Літературна гра✨Євгенія Лютневська
27.09.2022
Маючи ліричний настрій, пропоную пограти в літературну гру✨ Умови прості. За заданим словом написати ... Детальніше
Моя перша книжка. КінецьKatarina Lynx
27.09.2022
Про те, що не вірю, що це усе закінчилося, я писала у главі «Від авторки», та все ж хочу поділитися ... Детальніше
Ми гайтекували-гайтекували, і скоро вигайтекуємоЛана Філлі
27.09.2022
Доброго ранку! Хай він буде таким. Як ваші успіхи в читанні та оцінюванні? Впоралися вже, чи святий ... Детальніше
На Аркуші вже:
4163читачів