Льодяник для Фредді

Стомлений Фредді Крюгер стояв біля маленької хатинки, що притулилася біля лісу. Це був його останній шанс.

Після того, як Фредді потрапив у задзеркалля, люди з вулиці В'язів знищили всі свої люстра. Він ледве встиг вистрибнути з останнього.

У реальному світі Фредді вже не міг вбивати. Ревматизм окупував його тіло, а через кілька днів воно взагалі почало розсипатися. Переляканий Фредді пробрався вночі в міську бібліотеку, сів за комп'ютер, перечитав купу сайтів і нарешті знайшов:

Відьма-гомеопат. Здоров'я за ваші гроші.

Потім був рейс до іншої країни у багажному відділенні літака і довгий шлях на вкраденій автівці. І ось нарешті…

На столі лежав якийсь труп. Стара відьма нахилилася над ним і щось виїдала у нього з живота. Потім вона підняла голову і подивилася на гостя. Запхавши пальцями до рота кишку, яка стирчала з нього, вона посміхнулася.

— Їх тут багато в лісі лежить. Смакота. Ол інклюзив, так би мовити. І це звідти, — сказала відьма і тицьнула в трикольорову ганчірку, яка була намотана на швабру, — а ти заходь. Я на тебе чекала. Ось, тримай, — відьма простягнула Фредді червоний льодяник,— він поверне тобі молодість і здоров'я. У ньому є людська кров.

Ніч минула бурхливо. З коханням.

— Який чудовий льодяник, — думав Фредді,— повертає молодість на шість годин. Треба назбирати цій дивовижній жінці квітів, поки не прокинулася.

Фредді лизнув льодяник і, як молодий кінь, помчав у бік поля. Уперше в житті він відчував себе щасливим. І тут під його ногою клацнула протипіхотна міна.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.