Ольга

Ми одіж вдягаєм нову, як стара перетліла, й душа із старого в нове поселяється тіло.

Бо хто народився на світ - той повинен умерти, хто вмер - той відродиться в тілі новому по смерті.

(Бгаґавад-Ґіта)

Сиджу, прив'язана до батареї. Згадую, як раділа колись успіхам сина, коли його шкільна команда перемагала. Зараз Сашко лежить і конає поряд зі мною, з простріленою ногою. Вже другу добу. Не грати йому вже ні в "Соколі", ні в "Кудрівці", ні в "Колосі".

Тіло мертвого чоловіка лежить в іншому куті кімнати. Вони катували Ігоря в мене на очах, намагаючись витягнути з нас інформацію. Чи то про збройні сили. Чи про територіальну самооборону. А, може, про Курача? Доброволець, ніби, Слава Богу, вже виїхав із селища.

Все змішалось. Голова розривається від болю й відчаю. Між ногами палає, як у пеклі, через кожноденні ґвалтування. Але я тримаюсь. Упевнена, що підбитий майже власноруч танк та бронемашина - це тільки початок. Не для того мене обирали мотижинці, щоб я їх зрадила зараз. Не для того робила із селища справжнє квітуче райське диво, щоб допустити до нього рашистів.

Звук пострілу. Синок, що і так був майже мертвим через втрату крові, здригнувся востаннє. Його тіло завмерло, а мене вивели на подвір'я. Знову ті ж самі питання, знову погрози. Та мені нема чого втрачати. Все, що маю, я вже втратила. Селище, яке плекала з усією материнською любов'ю. Коханого, що жив заради мене й дітей. Та рідного синочка. Залишилась, правда, іще Оленка. Але вона була в безпеці.

Останнє побиття. Останній ґвалт. Їхні смердючі відростки, що стирчать з поміж ніг, раз по раз впиналися в мою роздерту й скривавлену піхву. Та свідомість моя вже не тут. Ніби збоку, я спостерігаю за тим, як вони б'ють моє тіло, калічать груди й обличчя, продовжують задавати питання. А я запам'ятовую імена.

олєг. чінгіс. алєксандр. магомедмірза. віталій. Два сергія. І ще один саша.

Я знаю, що на мене чекає моя сім'я. Мої розстріляні односельці. Відпочивши в райських садах, ми повернемося в Україну. Родимося знову, й відновимо все, що занапастили ці покидьки. Побудуємо щасливу країну так, як робили це і в цьому житті.

Я знаю, що ми нездоланні. Знаю, що Україну не винищити так легко. І що кривдники будуть варитись у пеклі нескінченно довго. Мучитись, аж доки їхні душі не перетворяться в ніщо.

Бачу, як окупанти відкидають моє несвідоме тіло, застібаючи блискавки на штанях. Роздратовані. Злі.

Один з них дістає табельного пістоля. Лише один постріл - і цівка крові стече з дірки в лобі. Але ні. Інший знайшов у сараї тупу пилку. Крива усмішка виникає на його обличчі, й перший ховає зброю. По черзі вони починають відпилювати мою голову. Тіло приходить до тями, кричить та звивається від болю, через що один змушений тримати його, а інший - пиляти. Кров фонтанує в усі боки, доки пилка не перерізає шийні хребці. Тіло обм’якає. Вони міняються місцями й закінчують свою справу. Червона рідина повільно й ритмічно продовжує стікати з дірки, що утворилася замість голови, просочуючи залишки одягу. Тіло – твердіє й кам’яніє. Вони ще будуть ґвалтувати мій обезголовлений труп декілька днів поспіль. Лише потім, коли воно почне смердіти - закопають.

Але то - лишень моє тіло. Вже непотрібні шати, які згодом будуть передані землі. Справжня ж "Я" лечу угору, на зустріч світлу. Й коли «очі» звикають до нього, бачу довкола себе усіх рідних та близьких. Сина, чоловіка, матінку з батьком, деяких односельців. Миколи серед них немає. Іще повоює, значить. Олени - теж, тож, хтозна - можливо, я ще й побачу свою донечку із тепер вже попереднього життя, у своєму наступному.

З висоти райських садів я бачу й минуле, й майбутнє. Бачу, що Україна вистояла, як справжній Архангел Господень. А росія - скинута в Пекло.

Амінь.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Ольга
04.06.2023 11:38
До частини "Ольга"
Такі твори треба давати читати, тим хто забув що війна триває, і тим хто продовжує шукати "хароших рускіх". Дякую за чудовий твір!
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Влад Кайола
  04.06.2023 01:44
  До частини "Ольга"
  Спойлер!
  Вирішив, що варто трохи нагадати. Хто вони. Тим, хто за рік трохи підзабув. Очевидні речі, здавалося б. Та, нажаль, не для всіх
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше