Вступ

«Стояв на обрії замок високий, що самого неба сягав. Ялини і смереки стояли довкола нього наче стражі, захищаючи від усіх негод. І правив у королівстві король ***, був він мудрий і справедливий, був він другом і братом свому народу. Та прийшло лихо до королівства***, Млада- богиня хаосу і розуму наслала на землю ту нечисть і чудовиськ, аби показати всім силу свою, аби посилити страх перед нею у людях смертних. А разом з нею прийшла і Валена- нечисті повелителька. Ні ночі ні дня не було спокою королю і його підданим, жили вони в страху і очікуванні. Не витримав король і пішов на самий край королівства до Валени. І попрохав він її, стоячи на колінах:

- Валена, найсильніша і наймудріша ти в цьому краю і я тобі не рівня. Молю, допоможи. Потерпають мої люди від страху, нечисть жити нам не дає. Допоможи, поможи чим можеш!

І відповіла йому Валена:

- Бачу я, королю, як пече тобі. Знаю, чим зарадити можу. Та хіба дурна я, щоб робити тобі допомогу задарма? Є в мене до тебе умова. Я допоможу тобі здихатися нечисть і чудовиськ і процвітатиме твоє королівство і горя не знатиме. Та в замін хочу я, щоб кожна принцеса в твоєму королівстві і в усіх королівствах, що виростуть після смерті моєї, йшли по слідах моїх, справу мою робили.

- Пощади, Валено!- заблагав король- пощади, прекрасна! Не нарікай на таку ношу жінок моїх і чужих, пощади!

- Або по-моєму, королю, або ніяк!

- Згоден! Згоден я! Кожна жінка мого роду, кожна принцеса сусідніх королівств піде за шляхом твоїм, нестиме ношу, яку несла ти! Та дам я їм вибір. Дам я їм можливість, щоб йшли вони за тобою, та тільки їм самим вирішувати, підуть вони чи ні, чи страждатимуть вони від обов’язку святого!

- А ти не дурний, королю- засміялася Валена і сміх її розколов королівство навпіл і пустив річку між ними- Хай буде так!

Так і з’явилося два королівства і два правителя. І був мир і злагода на тих землях. Не забув обіцянки своєї король, збудував він ***, де кожна принцеса кожного королівства мала змогу йти поруч з Валеною. І вирішив король на допомогу майбутнім Валенам спровадити силу і розум, і з’явилися Борець і Розумник.

Та не знав король лиш того, що вирішила Валена переконатися в щирості його обіцянок. І наділила вона всіх принцес існуючих і майбутніх силою чарівною. Задризжала земля, захиталися дерева і блискавка вдарила в гору ***, та лише найвідчайдушніші і найрішучіші з принцес могли відшукати в собі ту силу чарівну, про котру окрім самої Валени не знав більш ніхто.»

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.