4 Глава

Вечірні сутінки повільно спускалися на місто. Дрібний сніг кружляв у повітрі. Вулиці, дерева, вітрини магазинів – усе прикрашене святковими гірляндами й потопає у кольоровому сяйві.

Сьогодні католицьке Різдво, і у Вадима корпоратив. Він увійшов до ресторану. Усе навколо було оповите святковою атмосферою. Зал відповідно прикрашений, грають веселі новорічні пісні, а у куточку стоїть пишна ялинка, прибрана стильними іграшками. Навіть обслуговуючий персонал ходить у новорічних шапках-ковпачках.

Після застілля розпочались танці та конкурси, в яких усі активно брали участь. У них зібрався молодий колектив, тому всі почували себе не вимушено та розкуто. Так склалося, що колеги сприймали одне одного, як друзі, але дотримувались субординації де це було потрібно.

- Ну що, будеш святкувати з нами Новий рік? – запитав у Вадима Сергій.

- Навіть не знаю… - зам’явся Вадим.

- Ти ж так і не знайшов її, - промовив Сергій, який знав про те, що друг бачив незнайомку в супермаркеті, - то що, тепер будеш страждати усі вихідні?

- В мене щось зовсім не новорічний настій.

- Ой, облиш! Давай, погоджуйся! – просив Сергій, - тим більше, буде негарно, якщо ти не прийдеш, адже Ліна тоді залишиться одна.

Сергій не говорив Вадиму, що його Оля просто оскаженіє, якщо він не прийде, оскільки вмовити Ліну на спільне святкування було дуже важко, а тут ще й цей викаблучується.

- А Ліна так хотіла познайомитись з тобою, - не здавався Сергій, - Вадиме, погоджуйся!

- Гаразд… - з неохотою погодився він.

- Оце вже зовсім інша справа! – зрадів Сергій.

Друг розповів Вадиму, що святкування планується за містом, вони вже забронювали невеличкий будиночок, розташований неподалік від соснового лісу.

- Лишень уяви, - з захопленням говорив Сергій,- чисте повітря, шашлики на мангалі, в каміні потріскують дрова… Там навіть невеличка сауна є! Одним словом, усе для гарного відпочинку та чудового настрою!

Вадим був не настільки оптимістично налаштований, як його друг, але перспектива святкувати Новий рік самому в квартирі або з батьками йому також не подобалась.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.