1 частина

Бінхе знав, що він збожеволів.

Вже давно.

Можливо, у той самий момент, коли його вчитель помер. Встигнувши врятувати його. Або тієї миті, коли він зрозумів, що все було зовсім не так, як він себе переконав. Можливо, лікарі дали б його захворюванню якусь цікаву назву, але він просто не хотів вірити в те, що його Вчитель мертвий остаточно. Тож Крижаний Павільйон цвів морозними візерунками і сніговими квітами.

Вчителю б сподобалося.

Гарно.

- Цей негідний учень сподівається, що вчитель задоволений. Наскільки це можливо, - Лво Бінхе опустився на коліна перед крижаним ложем. - Вчитель...

Шень Цінцьов залишався безмовним і прекрасним. У цьому холоді він, блідий, витончений, виглядав немов статуя.

Лво Бінхе обережно взяв чужу долоню у свої, зігріваючи й повільно передаючи ци.

- Якщо тіло не віддане каменю, землі або вогню, то душа не може піти на переродження, - прошепотів Бінхе, - це вірування і демонів, і людей. Мені теж хочеться в це вірити. Тому що це означає - рано чи пізно вчитель повернеться до мене.

Він опустив голову і торкнувся губами холодної долоні. Бліда нежива шкіра була такою м'якою.

- Вчитель, - прошепотів Лво Бінхе. - Вибачте цього учня. Я так мріяв цілувати ваші руки. Я мріяв про вашу посмішку. Про ваші обійми. Я... я читав ті книжки. Читав, уявляв нас, як ми сплітаємося. Я навіть не знав, що чоловіки можуть так бути разом.

Він притулився щокою до його руки, так можна було уявляти, що вчитель просто спить, а він, як раніше, ще до союзу безсмертних, інколи прокрадався до спальні Шень Цінцьов і тихо чекав, коли той прокинеться. Тільки тепер він міг узяти його за руку.

Гладити м'яку шкіру. Доторкатися губами.

- Вчитель такий поступливий, - рука Бінхе потягнулася до коміра ханьфу, розгладжуючи складки одягу. Трохи розсмикуючи тканину, відкриваючи шию. Він не втримався, провів пальцями по ключицях, відмічаючи їхню тендітність.

- Ви такий гарний. Завжди були таким красивим. Ідеальним, досконалим, правильним. У мене просто не було шансів, Вчителю. Я закохався. І я розумів, що ніколи не зможу дістатися до вас.

Він глибоко зітхнув, продовжуючи легко гладити його шкіру.

- Я знаю, як на вас дивляться Глава школи і шишу Льов. І знаю їхні думки. І найкумедніше в усьому цьому, що ви... ви цього ніколи не помічали. Або не хотіли помічати? Чи й не могли помислити, що у вашого учня будуть такі помисли?

Його руки опустилися на пояс ханьфу.

- Зірвати з вас вбрання, - він розв'язав пояс, розкриваючи ханьфу, сковзаючи пальцями по нижніх одежах. - Щоб дістатися до твоєї шкіри. Я так...

Він забарився, продовжуючи невагомо гладити тонку тканину нижнього одягу. Зупинивши свою долоню на животі Шень Цінцьов.

- Я так сильно хочу, щоб ти повернувся до мене, Вчителю. І в той же час, я боюся, що більше в мене ніколи не буде шансу навіть просто змахнути пил з вашого подолу. Я боюся, що ви не будете зі мною за власним бажанням. Ніколи.

Лво Бінхе сумно посміхнувся і похитав головою.

- Я не хотів... не хотів би оскверняти вас, але це вище моїх сил. Ви такий прекрасний.

Він низько схилився над обличчям вчителя, торкаючись крижаних губ своїми.

- Я знаю, як двоє чоловіків можуть кохати одне одного.

Він потягнувся, обіймаючи його, відчуваючи, як чуже тіло стає теплим, від дотику до його шкіри і від ци, що вливається. Можна було обманюватися тим, що його Вчитель просто спить.

Або що вони віддають перевагу таким дивним іграм?

Лво Бінхе ковзнув губами на шию вчителя, потім до його тендітних ключиць. Вчитель заборонив би залишати сліди. Щоб ніхто не здогадався про них.

Він відсторонився, позбавляючи Шень Цінцьов одягу, пестячи пальцями оголену шкіру. Він ледь не задихнувся, коли, нарешті, стиснув стегна вчителя. Керуючи кров'яними паразитами, він змусив чужий член стати. І довго невагомо гладив його самими кінчиками пальців.

- Вчитель такий гарний, - знову легко промовив у його шкіру Лво Бінхе, тепер торкаючись члена губами. - Вчителю подобається? - запитав він.

Шень Цінцьов залишався безмовним, але можна було уявити, що він стримується, що з усіх сил намагається бути нерухомим.

Лво Бінхе легко пестив член, не наважуючись як у книжках взяти його повністю.

- Я буду старатися, вчителю. Я хочу сподіватися, що коли ви повернетеся до мене, я буду достатньо вправний, щоб доставити вам задоволення, щойно ви забажаєте. Усе, що ви забажаєте. Абсолютно. Навіть якщо ви забажаєте собі гарем із жінок. Я знайду для вас найкрасивіших. Мені буде достатньо просто дивитися на вас. Які ви щасливі. Які ви задоволені.

Він зважився, вбираючи член до половини. Хотілося обманутися, уявляючи стогін або дихання вчителя, що збилося. Хотілося його похвали. Його прохання продовжити, взяти ще, ще.

Лво Бінхе заплющив очі, плавно рухаючись, пропускаючи член дедалі глибше й глибше, з кожним рухом. Його власне збудження вже ставало майже болісним і він відсторонився, облизуючись.

- Вчитель, я завжди казав собі, що я б ніколи, але я не можу без вас.

Він ковзнув рукою вгору, залишаючи долоню на бездиханному горлі.

- Про це ніхто й ніколи не дізнається. Навіть ви, якщо не побажаєте знати. Ніхто.

Лво Бінхе посміхнувся, трохи стискаючи шию вчителя. Потім повільно вдихнув і повернувся до його ніг, розводячи стегна, погладжуючи ніжну шкіру на внутрішньому боці.

- А ось якщо ви побажаєте наложника... боюся, мої ревнощі вб'ють мене, - прошепотів він. - Учителю, ви ж не були з чоловіками раніше? Шиді Льов ніколи не торкався вас так? - він легко погладив його пальцями, потім вилив на них олію, помічаючи, як повільно та ллється. Холод за тонкими завісами їхнього ложа був справді значним. - Він з таким завзяттям бажає повернути ваше тіло, що мені починає здаватися - його прихильність - це щось більше, ніж просто туга за своїм братом по зброї.

Лво Бінхе усміхнувся.

- У будь-якому разі, я не віддам вас. І зроблю так, щоб жоден чоловік не торкнувся.

Пальці ковзнули всередину, гладячи. Як було б чудово, якби вчитель відреагував. Щоб його тіло трохи здригнулося, гарячі стінки стиснулися навколо пальців. Стегна б розкрилися ширше, а голос, такий бажаний, знайомий, знову покликав, попросив.

Йому б так цього хотілося.

Щоб Вчитель просив, ще й ще, зриваючи голос, залишаючи в пориві неконтрольованої пристрасті тонкі подряпини на його плечах і спині. Тому що Лво Бінхе хотів би і з радістю б насолоджувався мітками, подряпинами і засосами. Це все б означало, що він належить Вчителю. Це б означало - що вони разом.

Вони ж...

Лво Бінхе схилився до блідих губ вчителя, легко притискаючись, ковзаючи язиком.

- Вчитель все такий же смачний. Ідеальний. Вчитель все ще мій.

Він влаштувався зручніше, вхопив стегна Шень Цінцьов і штовхнувся, повільно, плавно ковзаючи по маслу. У голову вдарила кров, у скронях застукало.

- Вчителю, - прошепотів він. - Цінцьов...

Так, його демонічна кров пульсувала в чужих венах, і можна було ненадовго помилитися. Що Вчитель сам хоче його, що він сам глибше прогинається у попереку, дозволяючи Бінхе повністю увійти в його тіло. Розкриваючись для нього, і тільки для нього, немов квітка.

Він втратив голову ще в перші секунди, зриваючись на високий темп, жадібно штовхаючись у тіло, фальшиво гаряче. Це неважливо. Головне - вчитель змушував його почуватися живим, згоряти у бажанні.

- Вчитель... вчитель... вчитель...

Він стискав стегна до зблідлих долонь, протягував тіло по ложу. Йому здавалося, що його коханець стогне, вигинається. Що вони займаються любов'ю. І це не крижаний павільйон палацу, а спальня Шень Цінцьов в бамбуковій хижині і що навколо пізня весна. Усе цвіте, і вони щасливі, як птахи, що знайшли одне одного.

Лво Бінхе трохи відсторонився, сповільнився, намагаючись не впасти в задоволення так швидко. Він притиснув долоню до живота Шень Цінцьов, майже відчуваючи власний член.

Це було так гаряче. Надзвичайно гаряче.

- Вчитель, - він схопив руку Шень Цінцьов і притиснув до його живота. - Відчуваєш? Так? Як добре, ти такий вузький... скажи, як тобі подобається на моєму члені? Скажи це?

Вчитель залишався мовчазним, рука зісковзнула з живота.

Лво Бінхе охнув і кінчив.

І кінчав довго, намагаючись віддихатися і надивитися на чужу світлу-світлу-світлу шию. На його ідеально красиві губи. Закриті очі... він знав, що вони такого рідкісного і глибокого кольору, темно-смарагдові, що вицвітають на сонці.

- Я люблю вас, - видихнув він, притискаючи долоню до чужих грудей, до чужого не пульсуючого серця.

Потім насилу відсторонився і ліг поруч із Шень Цінцьов, крижаним, як повітря навколо.

- Вчителю, - видихнув він. - Цінцьов, як було б чудово, якби ти поніс від мене. Щоб наше дитя було б таким же вродливим, як ти?

Лво Бінхе лежав ще кілька хвилин, перш ніж зміг змусити себе піднятися. І взявся повільно стирати власні мітки на шкірі, він все одно був нестриманий. І тепер над ключицями Вчителя цвіли рожеві плями поцілунків-укусів.

- Але боюся я б занадто ревнував. Це нерозумно, так? До власної дитини. Але я все одно б хотів дитину від вас. Нехай це й неможливо.

Він усміхнувся і поправив його волосся. Легко торкнувся губами холодних губ.

- До наступного побачення, вчителю. Я сумуватиму за вами кожну секунду.

За дверима павільйону було тихо.

Ніч опустилася на гори й дихала свіжістю. Лво Бінхе зітхнув і потер скроню. Він передчував щось погане.

Щось насувалося. Він завжди відчував це “щось”. Можливо, він майже заричав, Льов Цинге знову спробує відбити в нього тіло Вчителя. Лорд піку Байчжань був одержимий бажанням поховати Шень Цінцьов, бо це, вочевидь, було бажанням учителя. Так... його смерті. Тимчасової смерті, яку Бінхе виправить.

Це ж не по-справжньому. Тимчасова складність.

Лво Бінхе подивився в небо і коротко зітхнув. Ну, звісно. Він майже міг розрізнити фігуру на висоті. Меч виблискував у світлі смолоскипів.

- Покидьок, - прошепотів він.

Доведеться чекати гостей.

Льов Цінґе і сам начебто змарнів, зблід.

- Лво Бінхе...

- Ні, - рявкнув він.

- Ти збожеволів.

- Ми всі тут не при здоровому глузді.

- Від того що ти будеш підтримувати тіло нетлінним нічого не зміниться. Шень Цінцьов мертвий. І його душа хоче упокоїться.

- Ні. Вчитель ніколи не хотів помирати, і я точно знаю, що він більше за всіх присутніх тут бажав і бажає жити. Тому я зроблю все, щоб повернути його.

- Ти божевільний, - видихнув Льов Цінґе.

Лво Бінхе примружився. Зрозуміло, він знав про силу найкращого мечника піднебесної, чув про його силу... але зараз, захищаючи вчителя, він міг перемогти його. Якщо це буде потрібно.

- Йди, - видихнув він. - Йди по-доброму.

Льов Цінґе небезпечно зіщулився і навколо нього почала збиратися відчутна щільна аура.

- Ти не забереш його в мене, - проричав Лво Бінхе, геть забувши і про знання, і про пристойність. Йому було байдуже, хто перед ним зараз. Неважливо, що Льов Цінґе - друг Вчителя і його шишу. Це все неважливо.

Зараз перед ним ворог.

Він хоче взяти те, що дорого.

Льов Цінґе вилаявся крізь зуби, але меча не оголив.

- Я сподівався, що ти схаменешся, нарешті. Я помилявся.

Лво Бінхе вискалився.

- Ідіть. Поки що я говорю по-доброму.

- Твій вчитель пішов на спокій. Відпусти його. Я... я сподіваюся, що твої дії - лише наслідки твоєї відданості, а не... - його обличчя спотворилося в дивній гримасі.

- А не що?

- А не хвора одержимість.

Лво Бінхе розсміявся. Його Вчитель не міг його зараз бачити, а отже, не було жодного сенсу прикидатися гарним.

- Одержимість, значить. А ви, - він чемно перейшов на глумливий учнівський тон, - шишу Льов... чи точно просто друзі з моїм вчителем? Мені здавалося, що ви спите і бачите, як затягнути його у своє ліжко. Ще з часів мого учнівства. Спростуйте це, шишу Льов? Або ви хочете свого брата по зброї?

Льов Цінґе зблід. Його пальці стиснулися в кулаки.

- Як ти смієш...

- Смію. Зі сторони це так помітно. А мій вчитель вважає вас своїм братом. А ви так... - Лво Бінхе усміхнувся. - Мріяли про нього на своєму самотньому ложі? Торкалися себе з думками про нього?

- Закрий свій поганий рот! - рявкнув Льов Цінґе. - Як ти посмів навіть думати про це?! Він мій брат!..

- Так, саме. Майже інцест, який жах. Вчитель буде в жаху, коли дізнається про твої бажання, Льов Цінґе, так?

Бінхе ухилився від агресивного випаду. Майже танцюючи з противником. Він був щасливий. Реакція гірського лорда підтвердила, що він мав рацію щодо чужих почуттів, і що Вчитель ні чого не знав, і це було дуже добре.

Цього разу бій був недовгим, Бінхе здобув перемогу, із задоволенням зламавши ногу Льов Цінґе. І, завмерши над ним, знаючи, що повалений супротивник не встане, майже впираючись коліном йому в груди.

- Я тебе не вб'ю, - так само посміхаючись, зашипів він у вухо Льов Цінґе, намотавши собі на кулак його хвіст. - Тому що це засмутить Вчителя. Але ніщо мені не заважає ламати тобі кістки, щоразу. За всі твої думки про нього. Це була одна. Скільки в тебе їх було?

Він був готовий переламати всі кістки Льов Цінґе, щойно миготіла думка, що він міг торкатися вчителя навіть у думках. Але це б тому не сподобалося.

- Забирайся геть, - він відштовхнув від себе майстра меча і витер руки об ханьфу. - І не смій наближатися до нас.

- Ти божевільний, - Льов Цінґе піднявся, спираючись на меч. - Божевільний, як ти можеш так із ним обходитися? Він не знайде спокою!

- Мені не потрібно, щоб він знайшов спокій, - відповів Лво Бінхе. - Мені потрібно, щоб його душа відшукала шлях назад. І повернулася. До мене.

- Тепер я розумію, чому Шень Цінцьов скинув тебе у Безодню, - закашлявшись кров'ю, відповів Льов Цінґе. - Він усе розумів. І просто сподівався, що ти там подохнеш.

- Вчитель ніколи не бажав мені смерті, - чеканячи кожне слово, вимовив Лво Бінхе. - Тепер я це розумію. Вчитель любив мене. А я - його. Кращого наставника не можна побажати. І в Безодню він відправив мене, щоб я зміцнів, усвідомив себе, зміг впоратися і бути поруч із ним сильним. Тим хто я є. Самим собою. Йди.

Льов Цінґе повільно вдихнув, а потім похитав головою.

- Якщо в тобі залишилося хоч щось людське, ти поховаєш його.

- Ні, - смикнув підборіддям Лво Бінхе. - Я не поховаю його. Тому що я не людина, а демон. І я зможу його повернути. В мене все вийде. Йди. Йди, Льов Цінґе.

Лво Бінхе дивився йому вслід, відчуваючи, як гудуть після битви м'язи, як затягується один із глибоких порізів від Чен Луаня на руці.

- ...і ніколи не повертайся, - втомлено видихнув він. Але Льов Цінґе повернеться, він був таким же наполегливим, як і сам Лво Бінхе. Залиже рани, почекає поки зростеться перелом. І повернеться. У черговій спробі відбити й забрати тіло вчителя.

Не вийде.

Лво Бінхе давно зрозумів, що живим чи мертвим, але вчитель буде з ним. Хоче він того чи ні. Хоче, звісно. Скільки разів він був добрим, скільки разів дивився із-за свого віяла... саме так, як дивляться на коханих, з ніжністю і бажанням.

Лво Бінхе зітхнув. В нього було багато справ.

***

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.