Про автора

Пишу в жанрі фентезі, в книгах основний акцент на дію, динаміку і вир емоцій.

Написано дві книги, третя викладається у чорновому варіанті.

  • "Чужа гра: Артефактор": Міське фентезі, сподобається тим, хто любить бойовик, екшн і скоріше технічну магію, аніж класичну фентезійну. Хейтлав, герой постійно у центрі подій і бореться проти ворогів. Рекомендую тим, хто полюбляє "Кровних братів" та "Хроніки Сіали" (Пєхов). Наразі книга перекладається на українську!

  • "Ангельська кров": Ближче до міського фентезі, атмосферою нагадує "Supernatural" та "Good Omens". Гумор та веселі герої, яких закидає в епіцентр подій. Але вони звідти вперто вибираються і продовжують псувати лиходійські плани. Наразі книга перекладається на українську!

  • "Емпати": Концентрація почуттів, емоцій та внутрішніх метань. Становлення героя, його боротьба із собою і багато психологічної драми. "Емпати" натхненні лисицями із "Все заради гри" (Н. Сакавич). Сюжет оригінальний, але атмосфера команди, битви із зовнішніми ворогами та внутрішніми проблемами, магія "особливої ​​людини" - ось що робить їх схожими. Книга у процесі. Оновлення: раз на 7 днів. Наразі книга перекладається на українську!

Приватне повідомлення

Відзнаки