Про автора

Кому як, а мені про себе складніше писати, ніж про вигаданих героїв книг)
Звуть мене Оксана, працюю під псевдо Окса Фом.
За освітою я не письменник і навіть поряд не стояла, але через те, що маю бурхливу фантазію вирішила спробувати себе в ролі авторки фанфіку до серіалу “Щоденники вампіра”.
У фанатській групі, де я була лише учасницею, на свій страх та ризик почала викладати текст ...і о, диво... людям зайшла моя писанина.
Саме з цього моменту почався мій творчий шлях в ролі авторки.
Перші книги були опубліковані для конкурсу на платформі Літнет, але ще до початку повномасштабного вторгнення я вирішила, що хочу творити українською та перейшла до аналогічної версії Букнет. Згодом відкрила для себе Аркуш, але через військові дії вимушена була на деякий час взагалі залишити творчість.
Втім письменництво мене не відпустило, адже мої читачі знаходили контакти й писали в приватні повідомлення слова вдячності та підтримки... Серед них була дівчинка, яка зі мною від початку й читала ще той... перший фанфік. Вона написала мені довгого електронного листа, в якому розповідала, як мій твір змінив її життя на краще, змотивував та дав поштовх до реалізації поставленої мети.
Ці та інші слова підтримки не дали мені опустити руки і я знову повернулася до написання незавершених історій та до нових задумів.
Запрошую всіх бажаючих до прочитання моїх творів. Я пишу для Вас!
Якщо мої твори відвертатимуть вас від поганих думок, даватимуть заряд позитиву чи поштовх рухатися до мети, то значить я все роблю вірно!
Нумо подорожувати вигаданими історіями разом!

З повагою
Ваша авторка, Окса Фом!!!

Приватне повідомлення

Відзнаки