Про автора

Коли запитують: «В якому жанрі ви пишете?», я завжди маю проблему з відповіддю. Бо… лише занотовую те, що приходить у голову. Коли я намагаюся щось вигадати сама, результат мені не подобається))) Тому я записую все – вірші, мелодії, свої сни. Але найбільше я чекаю на «кіно», яке іноді починає крутитися в голові, бо з нього виходять прозові твори. І те «кіно» зазвичай – фантастика. А ще – я не можу спокійно дивитися на космічні кораблі у художніх фільмах, бо мені здається, що і я колись на таких літала...
За фахом – провізор, закінчила фармацевтичний факультет Запорізького медичного інституту. Я – сумлінно працівник, але покликання моє – творчість, у ній я бачу сенс свого життя.
Зараз працюю над продовженням роману «Зірки не розкажуть», але розумію, що буде й третя частина))) І – звичайно – з радістю зустрічаю все інше: вчора «прийшов» вірш, а сьогодні «вхопила» до нього мелодію)))
Мої видані книжки:
1 – поетична збірка «Чудеса по заказу» – Запоріжжя, 2015
2 – фантастична повість «Стрибок» – Запоріжжя, 2015
3 – поетична збірка «Щоб легше йти» – Запоріжжя, 2016
4 – пісенник «Пісня моя» – Запоріжжя, 2016
5 – фантастична повість «Прибуття» – Запоріжжя, 2017
6 – пісенник «Осінній зорепад» - Запоріжжя, 2017
7 – гумористична збірка «Курортный рай» – Запоріжжя, 2017
8 – збірка «Борщик» – Запоріжжя, 2019
9 – фантастичний роман «Зірки не розкажуть» – Запоріжжя, 2020
10 – дитяча книжка «Казки старої Шовковиці» – Мелітополь, 2020
Мої твори ввійшли у вісім альманахів видавництва «Лілія» (Хмельницький), у три номери часопису «Хортиця» (Запоріжжя), в збірку «Українка: жінка-волонтер, жінка-воїн, жінка-герой» (Київ), альманахи фестивалів «Мовою серця» (Івано-Франківськ), «Зірка Різдва» (Запоріжжя), «В стінах срібного віку» (Запорізька область), «Співоча Україна» (Запоріжжя), у ВІСНИК міжнародного літературного конкурсу «Сестра таланта» (Канів), в антології «Не міліють джерела Дніпрові» та «Література Запорізького краю кінця ХХ – початку ХХІ століття».
Кілька пісень на мої вірші написала композиторка і виконавиця Людмила Бояренцева з Полтавщини, і вони ввійшли в її пісенники «Мелодії душі», «Полотно життя» і «Малюю весну думками».
Мої біографія і твори є також в хрестоматії для середніх і вищих навчальних закладів «Література Запорізького краю кінця ХХ – початку ХХІ століття».

Приватне повідомлення

Відзнаки