Про автора

Світлана Ворона (Гарбузюк Світлана Євгеніївна) народилась 22 листопада 1990 року в місті Калинівка Вінницької області (нині Хмільницького району) у сім’ї біолога-географа та вчительки фізики і математики, на Батьківщині Степана Руданського та Євгена Гуцала.
1997-2007 роки – навчалася у Калинівській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів (нині ліцей №2 Калинівської міської ради). Восени 2006 року познайомилася із поетесою Крижопільщини – Наталією Струтинською. Відвідувала факультатив з журналістики.
У 2012 році закінчила з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, соціальний педагог.
Саме там познайомилася з членами Національної спілки письменників України, викладачами інституту філології і журналістики (нині факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха) Тетяною Яковенко, Віталієм Борецьким, Анатолієм Подолиним, Віктором Крупкою, Борисом Хоменком, також з поетами Анатолієм Бортняком та Валентиною Сторожук.
Співавтор семи наукових публікацій, присвячених актуальним проблемам діалектології, сучасної української мови в художніх творах, методик навчання філологічних дисциплін, зокрема в збірниках наукових статей «Філологічні студії», «Лінгвістичні читання», «Методичний пошук учителя-словесника».
У 2013 році разом із чоловіком Гарбузюком Петром,з яким одружились у 2011 році, переїхала до села Росоша Липовецького (нині Вінницького) району Вінницької області, що стало Батьківщиною для доньки Лади у 2015 та сина Радомира-Всеволода у 2016 році.
Поезії та проза друкувалися в альманахах «Євшан», «В обіймах осені», «Калейдоскоп думок», «Стихія», збірниках художніх творів «Luminous», «Тридцять», періодичних виданнях «Пульсуючі джерела» (Вінниця), «Склянка часу *Zeitglas» (Канів), «Тризуб» (Одеса).
Учасниця конкурсу «Зоряні оповідки: Темрява та Світло на космічних перехрестях» (оповідання у стилі наукової космічної фантастики «Серце Антареса») та «Магія свят» від проекту «Аль Мор» (фентезі, містичне оповідання «Лугнасад, або Як дістати мертвого»).
На ІХ Всеукраїнському літературному конкурсі «vivArt» (2023) презентовано есе «Я живу сьогодні на планеті» та поезії.
Учасниця ІV сезону Конкурсу української морської прози імені Юрія Лисянського – «Мателот» (2023). Мариністичне оповідання «Білий острів» написане про Зміїний.
Конкурсна робота «Знай одно: не каюсь я, не плачу, ні зітхань не маю, ні злоби» представлена на V Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича – 2023 «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг!».
Учасниця конкурсу творчих робіт «Тризуб» - 2023.
Нагороджена дипломом «Топ_30 авторів мистецького проекту Luminous» за майстерність володіння словом, творчий потенціал, вклад у сучасну українську літературу та участь у Всеукраїнському літературно-мистецькому проекті «Luminous» (2023).
Лауреат І ступеня Всеукраїнських літературних конкурсів «ЯwriteR» (поезії), «Моє слово» (оповідання «Вікно», «Орхідея»), а також багатожанрових «Диво-мрія», «Літо натхнення», «Золота перлина України» (авторське виконання поезії «Вінниця»). Лауреат Гран-Прі Премії Міжнродних конкурсів «Golden Symphony» та «Golden Fest». Володарка кубків «Чарівне перо» (поезія «Літній сонет»), «Чорноморська соната», («Рожева мрія»), «Golden Fest» («Мабуть, все почалося із краси»), «Constellation: Word Vision» («Я маю сьогодні мрію, світлу, одну-єдину»), «Кубок Фараона» («Писали захід – вийшов схід»).
Донька Лада та син Радомир-Всеволод – переможці конкурсів мистецтв: Всеукраїнського «ArtO2» та Міжнародного «VIP ПОКОЛІННЯ» (художнє читання маминих поезій «Вишиванка» та «Задрімали в затишку коти»). Чоловік Петро – військовослужбовець ВМС ЗСУ.
У 2023 році вийшли авторські збірки творів «Леля» (поезія). «Радосвіт» (поезія), «Сан Педро» (проза).
Улюблені письменники: Люко Дашвар і Дара Корній, поети: Ліна Костенко і Тетяна Яковенко.
Хобі: дослідження роду. Кредо: «Без надії сподіваюсь, караюсь, мучусь, та не каюсь».

Приватне повідомлення

Відзнаки