Про автора

Світлана Ворона (Гарбузюк Світлана Євгеніївна) народилась 22 листопада 1990 року в місті Калинівка Вінницької області (нині Хмільницького району) у сім’ї біолога-географа та вчительки фізики і математики, на Батьківщині Степана Руданського та Євгена Гуцала.
Дитинство минуло у селі Люлинці Калинівського (Хмільницького) району, де батьки викладали у школі. Часто бувала в них на уроках.
1997-2007 роки – навчалася у Калинівській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів (нині ліцей №2 Калинівської міської ради). Восени 2006 року отримала запрошення долучитись до організації зустрічі з поетесою Крижопільщини – Наталією Струтинською.
Відвідувала факультатив з журналістики і планувала йти цим шляхом далі. Але змінила рішення майже в останню мить, тому у 2012 році закінчила з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, соціальний педагог.
Саме там познайомилася з членами Національної спілки письменників України, викладачами інституту філології і журналістики (нині факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха) Тетяною Яковенко, Віталієм Борецьким, Анатолієм Подолиним, Віктором Крупкою, Борисом Хоменком, також з поетами Анатолієм Бортняком та Валентиною Сторожук.
Учасниця всеукраїнських науково-практичних лінгвістичних конференцій у напрямках ономастики, відмінкової парадигматики антропонімів, синтаксису односкладного речення, а також старослов’янської мови. Співавтор п’яти наукових публікацій у філологічній галузі, зокрема в збірниках наукових статей «Філологічні студії» (2010), «Лінгвістичні читання» (2010, 2011), «Методичний пошук учителя-словесника» (2012).
У 2012-2013 роках працювала фахівцем із соціальної роботи КРЦСССДМ. У 2013 році разом із чоловіком Гарбузюком Петром,з яким одружились у 2011 році, переїхала до села Росоша Липовецького (нині Вінницького) району Вінницької області, що стало Батьківщиною для доньки Лади у 2015 та сина Радомира-Всеволода у 2016 році.
Поезії друкувалися в альманахах «В обіймах осені» (2022), та «Калейдоскоп думок» (2022), видавництва «Лілія».
На ІХ Всеукраїнському літературному конкурсі «vivArt» (2023) презентовано есе «Я живу сьогодні на планеті» та поезії «Ти грій усіх навколо себе!», «Рушаю в дощ», «Рожева мрія», «Ностальгія», «Блакитне сонце», «Лебідка», «Надійність».
Учасниця ХІІ Міжнародного конкурсу короткої прози «Zeitglas-2022», твір «День матері, або Дякую за співчуття» опубліковано у віснику «Склянка часу» (2023). Цей же твір увійшов до альманаху «Тридцять» (2023), що виданий на основі конкурсу «Тридцять плюс».
Оповідання у стилі наукової космічної фантастики «Серце Антареса» написане для участі у конкурсі «Зоряні оповідки: Темрява та Світло на космічних перехрестях».
Нагороджена дипломом «Топ_30 авторів мистецького проекту Luminous» за майстерність володіння словом, творчий потенціал, вклад у сучасну українську літературу та участь у Всеукраїнському літературно-мистецькому проекті «Luminous» (2023). У збірнику художніх творів учасників проекту опубліковані вірші «Поезія», «Гімн філолога», «Я живу сьогодні на планеті» (поезія), «Що для мене любов?» та переклад «Ми ніколи не будем родиною».
У січні 2023 року вийшла перша збірка поетичних творів «Леля», де можна відшукати кольори своїх хвилювань та доторкнутися до ніжних таємних струн літературного мистецтва.
У квітні 2023 року вийшла друга поетична збірка «Радосвіт». Половина творів цієї книги написані протягом трьох місяців. У розділі «Скарбниця поетичної мови» розроблена методика вивчення віршованих розмірів, римування.
Третя книга «Сан Педро» (2023) презентує широкий спектр жанрів, стилю та проблематики прозових творів, де спільною майже для них усіх є тема мистецтва, любові та родинних зв’язків.
Улюблені письменники: Люко Дашвар і Дара Корній, поети: Ліна Костенко і Тетяна Яковенко.
Хобі: дослідження роду. Кредо: «Без надії сподіваюсь, караюсь, мучусь, та не каюсь».

Приватне повідомлення

Відзнаки