Про автора

Народилась у місті Київ, 7 січня, 1992 року. За фахом — акторка театру ляльок: у 2013 році закінчила бакалаврат КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого. За рік — магістратуру за фахом "Театрознавство".

Авторка збірки поезій "KEYWORD", 2021 рік (видавництво "Арбуз", Дніпро) та "13-й місяць", 2022 рік (видавництво "Крок", Тернопіль). Організаторка власних творчих вечорів у Києві ("Zakapelok"), Харкові ("ArtSpace 1898") у 2021 році.
25 грудня 2021 року вперше прочитала лекцію на тему "Поезія як метод психотерапії" в рамках щотижневого заходу Drunk Talk у закладі "На Січових". Брала участь у Літстейджі та Першій Поетичній Каві, де тричі виступала переможницею. Волонтерила перекладачем медичним та тактичних інструкцій, писала тексти для UAnimals, а також працювала перекладачем для KyivPost.
З 15 квітня 2022 року співорганізаторка онлайн-зустрічей Української Поетичної Спілки, інстаграм-сторінки та телеграм-групи, де молоді українські поети та поетки діляться своїми творами, посиланням на канали та обговорюють різні теми. Провела перший “Хокутобер” у жовтні 2022 року.

Також пишу роман "Пробудження", що є основним прихистком для моєї душі.

Поштова скринька: foralina1992@gmail.com
Інстаграм: @drag0ns_tail

Приватне повідомлення

Відзнаки