Про автора

Привіт, любий читач. Давай знайомитись?

Я починаюча письменниця і планую задовольнити тебе сучасними історіями і пригодами. Мені 21 рік, і, як ти вже зрозумів, я живу в Україні. Вважаю, що в наш час треба більше просувати українську літературу, а саме починаючих авторів, в яких є велике бажання і мотивація публікувати свої твори.

Що я буду писати? В наш час так багато фільмів та серіалів з цікавими сюжетами, а що до книжок? Я надихалась саме тими підлітковими серіалами і фільмами які так полонять серце багатьох: "Після", "Крізь моє вікно", "Рівердейл", "Моя провина"; та багато інших.

Також я цікавлюсь Сімс4, тому деякі мої історії починались зі звичайних створених сімей. Як вже відомо, Сімс4 вміє підкидувати незвичайні ситуації, тому розвиток подій завжди несподіваний.

Вже дуже давно я почала практику в письменництві і не викладала свої історії, тому, сподіваюсь, тут я знайду своїх читачів. Загалом я пишу вже понад 5 років. Все починалось з віршів, які я презентувала в школі, далі були фанфіки про своє життя. В часи університету я почала активніше писати історії, надихалась пригодами з книжок та фільмів які дивилась. Тому я вважаю що прийшов час їх оприлюднити.

Зауважу, що зараз я пишу не фанфіки, а цілі історії, що гідні бути названі книжками. Публікація буде періодичною, і, на перший час, не постійною. Але сподіваюсь, мої історії тобі сподобаються.

Я працюю сама, без редакторів та менеджерів. Пишу в залежності від настрою, але мене дуже мотивує коли читач проявляє цікавість до моєї праці.

Приватне повідомлення

Відзнаки