Результати опитування "Як давно ви на Аркуші?” 🙂
Всі блоги

А Ви стикалися з небезпекою особисто?\ілюстрації

Єва Лук'янова
13.04.2024
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Привіт, любі відвідувачі блогу! Я написала новий розділ до свого роману "Дім втрачених ілюзій", з яким ви вже можете ознайомитись...) Він буде просякнутий небезпекою, хоч і не таким екшном, як у минулих главах.

  Коли писала цю главу, згадала, як колись ще у 2013 році ми з друзями відпочивали на морі, але подорож у нас була активна, тому ми постійно досліджували місцевість, яка, до речі, була досить дика. Море, гори, ліс, мало будівель довкола та взагалі людей. Пам'ятаю, що господорка, в якої ми тоді жили, попереджала нас, що в горах є вовки, і краще не ходити туди маленькими группами. Але ми тоді самі були юні та відчайдушні, нам такі пригоди тільки в кайф. Пам'ятаю, як йшли в гори через ще ті хащі, і тоді один друг каже: " Подивись туди, ти бачиш те саме?" Я глянула в той бік і побачила справжнього вовка, який довгим хижим поглядом спостерігав за нами. Добре, що потім він втік, але це відчуття мурах по шкірі та страху ніколи не забуду. А у вас були моменти, коли ви стикалися з небезпекою з глазу на глаз? Було б цікаво послухати ваші історії...)

  Саме в схожій ситуації опинилися мої герої. Вони йдуть вночі через ліс і відчувають подих небезпеки в спину. Вони поспішають, щоб встигнути добратися до місця живими...Ну і по дорозі вирішують свої особисті проблеми...) Це ж молодь, без емоцій та конфліктів нікуди..)

  Ну і по традиції, ілюстрації та шматочки з глави...

  "— Що таке? — зрештою спитала вона, подивившись у його бік стомленим поглядом.

  — Сама знаєш, — пробурчав хлопець і, ховаючи очі, стиснув її пальці до хрускоту.

  — Знову ідіотські ревнощі?

  — Ідіотські? Тобто, на твою думку, вони безпідставні? Ти постійно його захищаєш і опікуєш, як маленького... Дениска втомився, Дениска поранився, Дениска засумував... Скільки можна, Ксю?! — Максим надав голосу більше тиску. Ксюші захотілося вирвати руку, але вона розуміла, що це призведе до ще одного конфлікту."

  c61052d658006c3fb6ec07450c01d191.jpg

  " — Мені так шкода, Максе… Це все моя вина. Трохи загралася я в сестричку, справді... Не хотіла завдавати тобі болю. Але я хочу, щоб ти знав — ти мені подобаєшся, правда. — Що йому ще сказати, щоб згладити почуття провини? — Я намагатимуся виправити свої помилки і більше не давати тобі приводу для ревнощів. І будь ласка, не перебільшуй моє ставлення до Дена. Можливо, зараз просто період такий, і потрібен час. Він мій найкращий друг, майже брат, ти ж знаєш… Між нами не може бути нічого іншого. Але я буду вдячна тобі, якщо допоможеш подолати ці почуття до нього. Впевнена, це все наслідок стресу. Я просто заплуталася, от і все."

  6653acccd0ba08c30f2e97e5f10dab70.jpg

  "— Чого треба? Ти в своєму розумі? — Ден був близький до того, щоб добряче йому врізати. І що його так розлютило? — Будь-якої хвилини може з'явитися хижак, який тільки чекає нагоди, щоб напасти нишком і перегризти горлянку, а ви знайшли час, щоб лизатися? У вас взагалі все в нормі, чи гормони мізки зжерли?

  — Тримай себе в руках, недоумку! Я не збираюся слухати настанови такого морального виродка, як ти. Як сам казав? «Не цікаво якось...» — Максим стрільнув у Дена вбивчим поглядом. Ксюша смикнула його за рукав із проханням заспокоїтись, але було вже запізно. Денис раптом вийшов із себе остаточно, схопивши Максима за комір кофти. Його очі іскрилися від люті:

  — Тобто коли вовк поцупить Ксю собі на вечерю, тобі теж буде «не цікаво»?"

  6733a5358304c5fa782a0ddd74501d81.jpg

  " — Заспокійливого може дати, бідолаха? Нерви пустують, підлікувати не завадило б... — Максим глянув на Дена, як на нікчему.

  — Дивись, щоб тебе самого лікувати не довелося, розумнику. І за дівчиною своєю дивися пильно, інакше я тебе самого їм на вечерю згодую, затямив? — Ден повернувся і пішов уперед, не удостоївши нікого поглядом."

  9adb7b6b840a9d9dabed0db127dbb0c0.jpg

  "Несподівано сталося те, що подібно до різкого секундного спалаху, на мить зупинило час. Ксюша навіть скрикнути не встигла. Ден рвучко обернувся і, блиснувши холодним поглядом хижака, одним сильним спритним рухом запустив свій кинджал у напрямку до неї. Гостре лезо зі свистом розсікло повітря, пролетівши за кілька міліметрів від її щоки. За спиною почувся глухий звук удару, доповнившись жалібним секундним вереском. Гарячі краплі крові бризнули на неї ззаду, і на землю впало щось важке. Ксю різко зупинилася, втративши здатність рухатися. Вона навіть дихати забула на мить, не маючи змоги відвести погляд від Дена і його впевнених, холодних, навіть жорстоких очей. Максим остовпів подібно до неї, стиснувши її руку до болю. "

  63c809b62bf1c219315e9447406ed140.jpg

  "Через двадцять хвилин напруженої ходьби чорноту між деревами розсіяв ледь помітний просвіт. Відчувши приплив радості, підлітки стрімголов кинулися до нього, і незабаром вийшли на зарослий мохом зелений пагорб. Перед ними відкривався просто приголомшливий краєвид — невелике поле з високою травою і квітучими червоними маками. Кутаючись у легку вуаль із місячного світла, вони виглядали по-особливому чарівно, і проганяли геть чорноту ночі. А ледь помітні червоні відливи передсвітанкового неба лише вигідно відтіняли ці ніжні пелюстки, що танцювали під ритми вітру."

  73825ee6fac281fdfa8fd74e757af3d3.jpg

  " — Хочеш сказати, що я лицемірка? — Вона відвернулася, знову злякавшись зустрічі очима.

  — Ні. Але ти стала закрита від мене. Говориш одне — думаєш інше. Ти навіть дивишся на мене інакше — не так, як раніше. — Ден торкнувся її підборіддя і повернув до себе. Наблизивши обличчя, він вп'явся в неї своїми синіми чарівними очима. У Ксюші земля пішла з-під ніг. Коліна зрадливо затремтіли, а повітря заплуталося в легень, забувши дорогу назовні. Серце ніби підскочило до горла, ще більше прискоривши свій ритм. Небезпечна ситуація."

  7b3f691f51ff30e61b158a7e414ab6d0.jpg

  Можливо, деякі ілюстрації вийшли не зовсім такими, якими я хотіла їх бачити, але, ШІ старався...)Дякую за увагу..)

  9

  Коментарі

  Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
  Максиміліан Степовий
  13.04.2024 23:30
  Які чудові та вражаючі ілюстрації, деякі викликають величезне захоплення😍 Як чудово простежуються протистояння Макса проти Дениса, напруга між ними зростає, а тут ще нова небезпека почалася! У мене колись в дитинстві теж була схожа ситуація, тільки тоді я із цікавості віддалився від батька та вирушив сам до лісу. Саме смішне, що я самостійно дійшов туди, а назад вже коли повертався, то примудрився заблукати. Зараз трішки соромно за той випадок, бо там фактично раз завернув не туди. Але страшно було, бо тоді вечоріло і думав, що вже до цивілізації не вийду, але потім батько мене знайшов, ми назустріч одне одному вийшли. З тих пір ліси люблю тільки зовні, а всередину заходити краще вже гуртом😅 Ой, як добре, що вже вийшов новий розділ! Завітаю обов'язково ще😉 Свою книгу я вже завершив, там більше організаторські питання залишилися з оформлення, ночами та вранці стараюся встигнути це все зробити, бо час непомітно летить за створенням ілюстрацій. Реліз поки затримує тільки мій співавтор, якого я точно за ці дні вже придушу, бо все не дочекаюся потрібних глав для повного пазлу. Трохи шкода, що я свою частину роботи вже виконав, бо поки незвично, що звільнився від написання))) Хоча довго відпочивати не буду, адже потім треба буде поеми завершити, добити ще одну частину в іншій книзі та п'єса займе весь час на все літо точно, але воно того варте, бо атмосфера якраз для літнього сезону там😌
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Єва Лук'янова
  14.04.2024 00:06
  Ой, як Чудово, що ви вже завершили свою частину книги...)) у вас думаю, вийшло все на найкращому рівні та буде дуже цікаво почитати її)) напевне тому я зі співавторами не працюю, бо у всіх різний темп роботи . ))😉 А історія з лісом цікава і добре,що гарно закінчилась...))я теж якось заблукала і було страшно)) Дуже приємно що сподобались ілюстрації, буду чекати вашого коментара🤗🥰
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Lexa T. Kuro
  13.04.2024 20:18
  Привіт і тут, моя хороша 🤗☀️ Картинки прям ВАУУУУУУУУУУУУ 🤩👏👏👏Ви з ШІ молодці 😉 👍 🔥 Як я рада бачити їх всіх намальованими, а не тільки в моїй фантазії😉 До речі, твій ШІ засновник моди - хочу таку ж собі футболку з каптуром, як у Дена на картинці, де він з Максом свариться😉😁😁😁 А щодо небезпеки... Гм. Може колись напишу мемуари, і там розповім про все. А якщо ні - то хай залишається десь там все, позаду. Життя занадто коротке, щоб проводити його у спогадах, ще й не дуже приємних. Гарного вечора! Мирної ночі! Бережи себе та своїх, моя хороша 🙏🤗Нових натхнень та цікавих цікавинок☀️
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Єва Лук'янова
  13.04.2024 21:29
  Дякую тобі, моя хороша)) так приємно бачити твої коментарі..)) надихають мене, як і твоя творчість, якої завжди чекаю з нетерпінням ❤️ Та це я просто всім героям одяг прописую, враховуючи всі деталі, і часом видає вдало, як я бачу...))Мій Ден же вдягається тільки в чорне останнім часом, настрій у нього такий, і майже завжди він з капюшоном, тому я й нагадую ШІ про це... жаль що він постійно від себе щось додає і змінює одяг, але я йому поки що прощаю...)хоча обличчя не завжди близькі до оригіналу, та й різні подекуди..., але хоча б приблизно можна відчути.. )) прямо ідеального Дена та Каю мені ШІ поки ще не видавав, але я буду давати йому шанси далі...)) Ооо, а от твої мемуари я б почитала...) особливо автобіографічні. )) думаю, всі ці ситуації нас чомусь вчать...можливо більше цінувати себе та близьких...то й ти бережи себе далі, моя хороша 🙏🥰❤️
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Мавка (Ганна Заворотна)
  13.04.2024 19:43
  Якось у 10 класі я, переходячи дорогу, впала, бо підсковзнулася. Метрів у 8? від зупинки автобусу, який рушив 14 серпня 2014 р. була на Ясинуватському залізничному вокзалі, коли його обстріляли рашисти
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Єва Лук'янова
  13.04.2024 19:47
  Ого, у вас просто треш був, в мене то взагалі квіточки....😳 Сподіваюся з вами все добре...🥺Але таке потрясіння довго не забудеш...😔 В мене теж було кілька раз під час війни...але не так, як у вас...
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Мавка (Ганна Заворотна)
  13.04.2024 20:39
  Зі мною. на початку січня 2018 р. стався ПТСР, тож, я все вже опрацювала за допомогою психолога Дякую!
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Увага!
  Сайт працює у режимі альфа-тесту. Про помилки пишіть Аркушу або на support@arkush.net!
  Новини
  Результати опитування "Як давно ви на Аркуші?” 🙂
  29.04.2024

  Слава Україні, аркушики! 🇺🇦

  Нещодавно ми продовжили опитування у нашому телеграм каналі на тему "Як давно ви на Аркуші?” 🙂

  ... Детальніше
  Блоги
  Моя ініциатива. Як одержати багато коментарів та підняти активність на Аркушіstas
  19.05.2024
  Поважне товариство. Хочу звернутися до вас з цікавою ініціативою. Про що я? А, от, чи хотіли б ви де ... Детальніше
  Чому така назва нової книжки, і чому немає розділів?Венера Море
  20.05.2024
  Вітаю, вчора я опублікувала " Дівчина- Вовк,, чому така назва? Ну, тому, що я люблю вовків і перевер ... Детальніше
  Хеля повертається до справиХеля (Руда Книгарня)
  20.05.2024
  Шановні Аркушенята! Сьогодні останній день моєї відпустки, я повернулася додому і готова з новими си ... Детальніше
  Червоні туфліKipkop
  19.05.2024
  𝅄 ◌ 🎱 ☆ ⌒(Даніель 1 розділ) 🎹 !! 🖥 ᶻ ᷦ Я знову не зміг укласти угоду з тою компанією. " ... Детальніше
  Марафончик взаємного читання.Крапка
  07.05.2024
  Бачу на Аркуші різні конкурси та цікавинки. От і собі вирішила спробувати. Хочу перенести досвід з ... Детальніше
  Квантовий п'ятакСергій Василюк
  12.05.2024
  Пишемо сюди твори з конкурсу "Квантова Україна", яким Ви поставили найвищі оцінки. Прочитав 30 твор ... Детальніше
  На Аркуші вже:
  10939читачів
  125082коментарів
  Щиро вдячні всім, хто підтримав нас переказами на рахунок!
  А також всім, хто приєднався до нас на Патреоні!
  Наші патрони
  Всі кошти підуть на розробку та розвиток Аркуша! А підтримати нас можна тут: