Про автора

Автор фентезі-циклу "Аквілон", який пише дуже довго, але старанно. Люблю ділитися світом моєї душі🤗

На даний момент працюю над такими книгами:

  1. "Хроніки Аквілону"- це збірник оповідань по магічному однойменному світу. В кожній частині розповідається про конкретну епоху чи історичну подію та її наслідки на народи, що населяють цей світ. Книга стане прекрасним додатком для тих, хто тільки починає ознайомлюватися з моїм світом.

  2. "Трагедія роду О'хара"- це незвичайна робота від мене, бо насправді вона є п'єсою. Ця п'єса теж входить до складу світу Аквілону, а за основу бере розповідь про королівський рід О'хара, жінки якого відмічені стародавнім прокляттям під назвою Темний Дар. В трьох діях п'єси ми побуваємо у різних часових проміжках, де будуть виступати, відповідно, бабуся, дочка та онучки королівського роду. Цю книгу сміливо можна читати, як окремий твір, бо там своя сюжетна лінія, але кому буде цікаво більше дізнатися про сам світ, богів та походження народів раджу завітати до "Хронік Аквілону".

  3. "Сни Полум'я:Тінь"- це вже книга із іншого мого циклу та зовсім іншого всесвіту. В центрі сюжету завжди точиться боротьба поміж двома таємними орденами. Полум'яні Вартові виступають за збереження Циклічності Життя, тобто вони вірять в реінкарнації. А некроманти Містичного Трикутника воюють за встановлення єдиновладдя в світі, перемогу над самою Смертю та вічне життя без хвороб та старіння. Проте методи у останніх жорстокі та радикальні, а для досягнення своїх цілей некроманти полюють за стародавніми артефактами загиблої інопланетної цивілізації, які носять назву Смарагдів і можуть дати своєму власнику необмежену силу та владу. Ця конкретна книга є маленьким впровадженням у світ Снів Полум'я, являється пріквелом до основного циклу і читається як окремий твір.

  4. "Сни Полум'я:Воскресіння"- теж книга із описаного мною вище всесвіту. Проте описані в книзі події будуть відбуватися на ціле століття раніше першого пріквелу і опишуть протистояння двох орденів з перспективи некромантів. Читати можна сміливо як окремий твір, бо герої там нові, сюжетна лінія незалежна і майже ніяк не пов'язана із подіями першого пріквелу. Щоправда, на даний момент цей проект в мене заморожений через наявність інших книг для написання, але планую згодом повернутися та дописати цю повість.

  5. "Судний День"- це роман-антиутопія, який я писав для конкурсу у співавторстві. Трохи згодом він доповнився та розширився, ставши повноцінною книгою, а не простою повістю. В центрі сюжету доля двох закоханих людей- Пітера та Офрини, які живуть у тоталітарній державі Марібос, яка знаходиться під владою роботів та жорстокого диктатора Стюарта. Ця держава спробує зламати двох незкорених людей, але саме вони наважаться кинути виклик цій репресивній системі та повстати проти неї, щоб припинити тиранію божевільного та його роботів.

  6. "Анкх означає Безсмертя"- надто стара моя робота, яку я писав в 2016 році під егідою вже неіснуючої спілки "Red Dragon Studios". На даний момент там написані 15 глав і вони знаходяться на стадії перекладу. Ця книга є фантастичною супергероїкою та оповідає про життєвий шлях юної Даяни Веласкес, над якою поставили жорстокий експеримент. Від нього у неї з'являються надзвичайні здібності, але героїні доведеться навчитися керувати ними та вирішити якою людиною вона хоче стати у майбутньому.

Приватне повідомлення

Відзнаки