Результати конкурсу 🇺🇦⚡️ Квантова Україна ⚡️🇺🇦
Всі блоги

Ілюстрації до прологу

Єва Лук'янова
15.05.2024
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Привіт усім! В минулому блозі обіцяла зробити візуалізацію до прологу моєї нової книги "Коли сонце не зійде", але, нажаль, трохи затягнула з цим, так як дуже мало часу. З одного боку я люблю весну, а з іншого не дуже, адже через роботу не встигаю займатися своєю улюбленою справою — писати. А ще мені сумно через те, що я взагалі нічого не читаю через брак часу...((( Сподіваюся, скоро ця запара закінчиться і я зможу повернутися до улюблених книг.

  Але, незважаючи на те, що іноді мені не вистачає часу писати, я генерую картинки. Це якась нова хвороба! Займаючись цим, я морально відпочиваю. Іноді ШІ видає не тільки гарні результати, а й допомагає мені краще уявити свою ж книгу.

  Ну а тепер, по традиції, трошки цитат та картинок з прологу :)) Ілюстрацій не багато, але вони мені сподобались. Більше їх буде для першого розділу...)))

  "Холодна, жорстока та диявольськи красива королева, яка нещодавно відсвяткувала своє двохсоте день народження і при цьому виглядала, як юна дівчина — досконально вивчила всі існуючі у Всесвіті закони. Те, що припиняло дивувати її і ставало передбачуваним та повністю вивченим, одразу ж полишало її свідомість та перетворювалось на чергову викинуту, забуту річ. Неважливо, живі істоти, абстрактні поняття чи цінності. Все йшло за заздалегідь продуманим сценарієм. Все… До знайомства з тим, хто мав стати її головним супротивником у боротьбі за абсолютну владу. Все, до знайомства з Аланом — хлопцем із Землі, народження якого давало можливість заволодіти найкрасивішою планетою у Всесвіті."

  ee4e1fcf1005b2af8420ce27cb24a2fc.jpg

  "Алл Норвел — неймовірно гарний двадцятирічний юнак переступив поріг палацу і опустився перед нею навколішки.

  — Прибув за вашим наказом, ваша високосте. Готовий виконати будь-яку забаганку моєї пані.

  — Он як? Ти справді вважаєш, що я дозволю якомусь бідному синові незаможних батьків виконувати мої накази? Думаєш, ти гідний такої честі? — Нуара зловісно посміхнулася, вивчаючи хлопця зацікавленими очима. Він, безумовно, мав чудові зовнішні дані, на які, в крайньому випадку, було приємно дивитися."

  fbdc855734dcc2a31d0b7b733af0867c.jpg

  "Горан, як планета, більше не цікавила королеву. Вся її територія була бідною, сірою і вбогою... Сонце ніколи не освітлювало сіру похмуру гладь неба, й більшість часу з нього лив дощ. Чорні голі скелі встеляли всю територію, періодично чергуючись із брудними озерами. На землі росли викривлені дерева та кущі, які ніколи не цвіли, не зеленіли та не змінювалися. Іноді вони покривалися колючками, які з часом опадали, а на їхньому місці з'являлися нові. У чорній масі на зразок земного ґрунту росло лише кілька бобових культур, якими харчувалися день у день жителі Горана. Тваринний же світ ряснів величезною кількістю різноманітних монстрів, які були не проти зжерти не тільки своїх родичів, а й слабких горян, які народилися з мінімальними здібностями. Хоча ті, кому пощастило більше, самі прагнули очистити територію від марних зайвих ротів."

  102cb81c23df44117441d8cecd271215.jpg

  dc8c15e29fb9a29ee6ffa33da394979f.jpg

  "Її погляд зупинився на високій фігурі біля вікна. Блискуча накидка підкреслювала його владу, а на голові, як і за старих часів, красувалася корона. Почувши її кроки, Дайрон обернувся до неї, зробивши свій погляд колючим і непривітним. Підійшовши ближче, Нуара вклонилася, поцілувавши його руку. "

  15c709346bea3eae60949b7748be7172.jpg

  "— Повелителя треба вбити, щоб заволодіти кристалом. Жодних альтернатив, затямила? — продовжив він, пропалюючи її вбивчим поглядом. — Він має померти. І якщо його ламати, то без особистого інтересу, ти мене зрозуміла?

  — Звісно, батько. — Нуара спокійно кивнула головою. Тепер вона знала, що більше ніколи не підкориться Дайрону. Щоб він не наказував — вона не робитиме того, чого їй не хочеться. Втім, йому не обов'язково про це знати. — Мені час іти. Потрібно ще підготуватися до однієї важливої події. Не можу більше гаяти часу."

  4fdc98f798a3cf3dbb473c47e1795ecc.jpg

  2

  Коментарі

  Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
  Максиміліан Степовий
  21.05.2024 02:48
  Щось я тут всюди пропустив цікавий контент, а тут такі чарівні ілюстрації з Нуарою та її батьком))) Неймовірна краса💖 Ой, про генерацію зображень я згоден повністю, бо сам часто звідти вийти не можу, я з цього вже цілі кінофільми зробив, весь час хочеться все нові та нові зображення створювати і робити симфонії до них😅 Але, якось зміг себе змушувати паралельно і писати кожної ночі, аж поки книгу не закінчив. Вона ж не повинна страждати через мою любов до Аквілону, інакше розділить долю Снів Полум'я про які ніхто ніколи більше не згадає, адже вони в тіні Аквілону давно десь загубилися😁 Зараз я дуже задоволений, бо вже скоро зможу всім читачам дати довгоочікувану книгу, а сам із поемами розберуся незакінченими і врешті можна буде в Аквілоні з усім там розбиратися)))
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Єва Лук'янова
  21.05.2024 09:57
  Згодна з вами...))💛 справді, ШІ це ще та любов,іноді дуже сильно затягує і хочеться робити все більше ілюстрацій... ) а ваші ілюстрації завжди теж неймовірні... хочеться роздивлятися більше їх. Настільки гарні героїні...)) просто ідеальні завжди...)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Увага!
  Сайт працює у режимі альфа-тесту. Про помилки пишіть Аркушу або на support@arkush.net!
  Новини
  Результати конкурсу 🇺🇦⚡️ Квантова Україна ⚡️🇺🇦
  13.06.2024

  Слава Україні, аркушики! 🇺🇦

  Знаємо, що ви вже зачекалися, проте час настав! Вітаємо всіх з результатами конкурсу "Квантова Україна" 🥳⚡️🇺🇦
  Це був довгий марафон, але результатом стала чудова підбірка фантастики в українському мультивсесвіті 💙💛

  ... Детальніше
  Блоги
  Шукаю нових талановитих людей Tvoreys
  17.06.2024
  А я до вас з новиною: від сьогоднішнього дня стартує івент на тему жовтокосе літо. Івент триває з 17 ... Детальніше
  Кохані дітиЛана Філлі
  17.06.2024
  Не питайте, я не знаю, чому сучасні мовознавці плодять картинки із суворим розподілом значень «любит ... Детальніше
  Вітаю)Irina Velika
  17.06.2024
  Думала, яку б тему підняти у своєму першому блозі на "Аркуші"... А тут така нагода) Інтерв'ю! ) Дяк ... Детальніше
  Телеграм каналElizaLoiren
  17.06.2024
  Телеграм канал авторки з невеличкими дрібницями: https://t.me/vrozpovniyunosti ... Детальніше
  СпівпадінняБатько природа
  17.06.2024
  От буває таке, що придумав якусь цікаву сюжетну деталь, а потім дивишся серіал/читаєш книгу і зустрі ... Детальніше
  Огляд на повість "Осіннє заціпеніння (Стрічання мертвих)" Олексія ЖупанськогоСергій Рачинський
  17.06.2024
  Реальність виснажується, і працівники соцзабезів та жеків відчувають це, як ніхто. Соцзабезівці стаю ... Детальніше
  На Аркуші вже:
  11383читачів
  135137коментарів
  Щиро вдячні всім, хто підтримав нас переказами на рахунок!
  А також всім, хто приєднався до нас на Патреоні!
  Наші патрони
  Всі кошти підуть на розробку та розвиток Аркуша! А підтримати нас можна тут: