Різдво у Бельмонт Хайтс

– То що, коли ми скажемо дітям, що це Різдво зустрічаємо у Бельмонт Хайтс? – нетерпляче запитав Патрік, наливаючи дружині вино за вечерею.

– А ти точно впевнений, що це гарна ідея? – обережно й дипломатично запитала Шарлін, відпиваючи ковток вина й дивлячись на чоловіка поверх келиха.

– Хороша? Ні, звісно, це просто чудова ідея! Уяви собі гори, сніг, затишний будиночок, тепло каміна, все навколо оздоблено натуральним деревом і каменем, прикрашено яскравими іграшками ручної роботи. Всюди подарунки, солодощі, вино, прянощі та дух Різдва.

– Звучить, звісно, непогано, – усе ще із сумнівом протягнула Шарлін.

– Непогано? Ти просто не уявляєш собі, Шарлі, там так класно! Діти зможуть грати у сніжки, ліпити сніговиків і робити снігових ангелів, кататися із гірки на санчатах. Там є велика ковзанка, і ми з тобою зможемо кататися там на ковзанах. Уяви собі, як це романтично – освітлена теплими вогниками ліхтариків ковзанка, легкий сніжок, і ми з тобою...

– Ти ж знаєш, що я не вмію кататися на ковзанах, – зітхнула дружина, перериваючи мріяння Патріка.

– Я тебе навчу, – він послав їй сліпучу посмішку і простягнув свій келих для тосту. – Ну що, вип'ємо за наші чарівні різдвяні канікули в Бельмонт Хайтс?

Шарлін розуміла, що її чоловік дуже сильно захотів відсвяткувати майбутнє Різдво у невеличкому гірському селі, де в його родини був розкішний готельний комплекс з окремими котеджами та цілим парком для відпочинку та розваг.

Патрік з дитинства обожнював це місце, він проводив там кожне Різдво, та часто приїжджав туди й на літні канікули. Але сама вона не надто полюбляла це місце. Вона не дуже ладнала з батьками Пета, та й з усією його ріднею, якщо вже на те пішло. Тож майбутня поїздка в Бельмонт Хайтс не здавалася їй такою вже романтичною і натхненно безхмарною.

Але, з іншого боку, вони давно нікуди не їздили всією сім'єю і заслуговували на гарний сімейний відпочинок у затишному місці. Вона багато працювала в студії, а іноді не вилазила із кабінету, поки працювала над новою книгою. А Патрік взагалі проводив на роботі забагато часу, гаруючи в офісі і постійно вирушаючи у відрядження.

Його успішна кар'єра в галузі нерухомості давала їм більше грошей, ніж вони могли б витратити за все своє життя. Але ці гроші її не тішили. Їй не вистачало часу із чоловіком, а дітям із татом. Шарлін вкотре просила його зупинитися, зменшити темп, кинути все і проводити більше часу з ними. Але Патрік щоразу обіцяв подумати про це пізніше, бо саме зараз у нього щоразу був дуже важливий проєкт, або клієнт, або угода, або ще якась дурниця, що заважала їм бути нормальною повноцінною сім'єю.

Тож ідея вирушити разом відпочити кілька тижнів десь у глушині, якомога далі від цивілізації, роботи й клієнтів чоловіка була привабливою. Щоправда, якби їй запропонували вибір, то Бельмонт Хайтс був би в неї у самому кінці списку. Дуже довгого списку.

Але якщо це допоможе їм знову відчути себе сім'єю, то так і бути. Навіть якщо для цього їй доведеться терпіти всю нестерпну рідню Патріка так довго.

– Гаразд, коханий, скажімо їм у неділю за сніданком, коли всі зберемося разом.

– Спасибі тобі, Шарлі, – чоловік із вдячністю стиснув її руку і так і залишив у своїй долоні. – Там буде так багато всього чудового. І імбирне печиво тітоньки Мері, і мамин знаменитий ростбіф із грибами та картоплею. А яблучний пиріг з апельсиновими цукатами, ммм, це просто смакота. Сподіваюся, що вона спече таких мінімум два. Бо один я готовий з'їсти сам.

Шарлін розсміялася, слухаючи мрійливі міркування Патріка про майбутнє святкування. Вона сподівалася, що дітям теж сподобається все те, що він так жваво їй описував.

– І як ми будемо туди добиратися? – про всяк випадок уточнила вона.

– Знаєш, ось це взагалі не проблема. Раніше люди із сусіднього міста машинами приїжджали в Бельмонт Хайтс на свята, і це займало у них кілька годин. Особливо взимку в сніжну погоду, тоді вони могли їхати туди годин п'ять-шість. Ми теж долетимо туди за кілька годин. З яких більшу частину займе політ до Землі і зовсім небагато політ в атмосфері до готелю батьків. Коли в тебе своя гіперсвітлова яхта, добиратися куди-завгодно – це легка справа.

Так, що-що, а політ на яхті дітям неодмінно сподобається. Вони рідко вирушали кудись на ній разом, частіше Патрік літав у справах сам, бо нерухомість у його угодах часом могла знаходитися і в сусідній галактиці.

– Уявляю реакцію твого батька, коли ця величезна штуковина приземлиться поруч із їхнім готелем, – засміялася Шарлін і поставила вино на стіл, щоб не пролити. – Лише заради цього я готова летіти на Різдво в Бельмонт Хайтс.

– А ти злопам'ятна, – погрозив їй пальцем Патрік.

– А ти ні, – вона з кислою міною знизала плечима.

Але ж було за що бути злопам'ятною. Хоча б за те, що просто на весіллі її новоспечений свекор у розмові з ріднею назвав її брудною чорномазою відьмою, гадаючи, що вона його не чує. Та вона чула. Й не забула цього. І не пробачила, хоча відтоді минуло вже майже два десятки років. Хоч батько Патріка і просив вибачення після цього і розповідав, що був тоді п'яний, Шарлін знала, що саме тоді він був щирий.

Сімейство Кемпбеллів не вирізнялося особливою толерантністю. І до змішаного шлюбу сина поставилося із помітною прохолодою. І справа була не лише в тому, що вона була темношкірою. І що її сім'я була надто далека від того, що аристократична родина Патрика могла вважати своїм колом. Можливо, найбільше нову рідню обурювало те, що вона справді була відьмою.

Шарлін була впевнена, що десь за штукатуркою пристойності й удаваної привітності, за шаром ізоляції з неприязні й неприйняття ховався товстий шар страху перед нею самою та її чималими магічними здібностями.

Хоча, напевно, їх можна було зрозуміти. Їхній світ руйнувався у них на очах. Спочатку син, якому щойно виповнилося сімнадцять, повідомив батькам, що він вампір, чим розбив їхні серця. Потім він вступив до університету і полетів від них щонайдалі в іншу зоряну систему. А через сім років одружився із відьмою.

Чи варто дивуватися, що бабуся із дідусем не надто переймалися, що ніколи не бачили онуків живцем, тільки зрідка спілкувалися у відеочаті. І те, що Розі, старша донька Шарлін і Патріка, пішла маминими стопами та вступила до відьомської академії, теж не додавало старшим Кемпбеллам теплоти у стосунках.

– Я вампір, але ж я не кровожерливий, люба, – роздумливо прикрив очі чоловік і відпив зі свого келиха. – А Різдво – це найкращий час для того, щоб прощати й радіти святу. Залишити минуле у минулому і разом радіти майбутньому.

Так, звісно. Якби все було у минулому, то гаразд. Але Шарлін була впевнена, що сім'я Патріка не змінила свого ставлення ані до сина-вампіра, ані до невістки-відьми. Вже не кажучи про їхнє дивне потомство.

Але вона була готова залишити дещо у минулому заради майбутнього й заради того, щоб їхня маленька родина була разом. Щоб Патрік трохи більше часу проводив із нею та дітьми, а не вирушав укладати грандіозні угоди з нерухомістю космічних масштабів.

– Сподіваюся, що дідусь із бабусею приготують для них якісь душевні подарунки. Та про всяк випадок я б узяла із собою щось для дітей, щоб вони не залишилися розчаровані Різдвом у твоєму улюбленому Бельмонт Хайтс.

Патрік глянув на неї із якимось хлоп'ячим бешкетуванням, якого вона вже давно у ньому не помічала. Виблиски в очах, крива посмішка, наче у бешкетливого підлітка – він напевно щось задумав.

– Коли ти вже про це заговорила. Я дійсно маю один невеличкий подаруночок для тебе та дрібних. Досі не вирішив, зробити це сюрпризом потім чи повідомити вам про це заздалегідь. Нещодавно я займався реструктуризацією боргів одного із банків і натрапив на досить цікавий шматок нерухомості. Тож, якщо вам сподобається в Бельмонт Хайтс, ми могли б там пожити довше. Або переїхати туди. Або десь поруч. Я зміг досить дешево купити це місце.

Ідея жити разом із батьками Патріка здавалася жахливою. Навіть десь поруч – це було вже занадто. Але понад усе Шарлін неприємно здивувало, що чоловік купив якусь велику нерухомість, не радячись із нею. Річ була не у грошах, звісно, а в тому, що це було досить серйозним рішенням, дуже особистим та емоційним. І він міг би хоча б поговорити із нею.

– То ти купив готель своїх батьків? – намагаючись зберігати спокій, перепитала Шарлін.

– Що? Бельмонт Лодж? – витріщив на неї очі Патрік. – Ні! Та як ти могла таке подумати? Ні, звісно. Я купив вам Землю.

– Землю, – тихенько повторила Шарлін, – Планету. Таку велику й круглу, так?

– Нуууу, так, – почухав потилицю Патрік, – Взагалі-то всі планети великі й круглі.

Вона продовжувала дивитися на чоловіка із відчуттям нереальності того, що відбувалося. Сподіваючись, що це якийсь дурний жарт або розіграш.

– Ти купив планету? ВСЮ ЗЕМЛЮ? Ти взагалі нормальний? Як ми можемо собі дозволити цілу планету, особливо таку як Земля?

Патрік збентежено посовався на стільці, зробив великий ковток і одним духом допив усе, що залишалося в його келиху. А потім підняв на неї очі і знову сором'язливо посміхнувся.

– Тут така річ, Шарлі. Коли я перевіряв документи, я виявив, що Земля була кілька разів закладена і перезакладена. Її творець і власник – старий, який спився і багато кому заборгував, захоплюючись азартними іграми. І я вирішив сам викупити ці боргові зобов'язання на планету, за залишковою заставною вартістю, поки її не виставили на аукціон за ринковою ціною.

– Очманіти. То це було серйозно. Тобто тепер ти новий власник Землі?

– Ми. Ми з тобою і дітьми, – уточнив Патрік.

– І ми можемо собі це дозволити? – обережно перепитала вона. – Утримання такої планети напевно обійдеться у цілий статок.

Чоловік простягнув руку і долив їй вина, налив собі ще один келих і простягнув його, щоби цокнутися:

– З урахуванням того, що я залишаю бізнес і продаю свою частку, – серце Шарлін затремтіло від надії, а в очах попливло від сліз радості, – А також з моєю вихідною виплатою, ми цілком можемо собі дозволити таку планету та її утримання. І ми могли б перебратися жити на Землю, якщо вам там сподобається.

Так, сьогодні явно був вечір сюрпризів. Усе це потрібно буде гарненько обміркувати на тверезу голову. Зрозуміло, чому Патрік вирішив спочатку розповісти все їй, а вже потім разом справлятися з непередбачуваною реакцією підлітків. Йому явно була потрібна союзниця, щоб продати дітям цю угоду.

Що ж, заради того, щоб усе в родині налагодилося, можна було й постаратися. Хоча Шарлін знала, що переконати дітей кинути все і перебратися на Землю буде нелегко. Та й жити на одній планеті з іншими Кемпбеллами не здавалося такою вже райдужною перспективою. Добре хоч Земля велика, і можна було жити максимально далеко від Бельмонт Хайтс – десь на тропічному острові із ласкавим блакитним морем, золотистими пляжами й соковитими фруктами.

– Подивимося, – з удаваною суворістю відповіла вона чоловікові. – Давай спочатку переживемо Різдво із твоєю ріднею, а там уже вирішимо, що далі.

– Звичайно, люба, – Патрік нахилився через стіл, щоб поцілувати дружину. – Подивимося. Тобі сподобається таке традиційне Різдво, обіцяю. Це справжня зимова казка. От лише погода б не розчарувала, щоб було не надто холодно, але зі снігом. Справжнє Біле Різдво. Як у дитинстві.

– О, з цього приводу можеш не переживати, – щиро посміхнулася Шарлін і ніжно стиснула руку чоловіка. – Якщо вже тепер це наша планета, то гарну погоду я нам точно начаклую.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Таліана
26.06.2023 14:22
До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
Спойлер!
Зі мною відбулося велике очікування свята, а ось самого свята не знайшлося. Змішування НФ і фентезі? Припустимо. Закралися сумніви, що вампіри й відьми святкують Різдво. Великий плюс - гарно розписана зимова атмосфера. В цілому, мені забракло цілісності.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Террі Норд
  25.06.2023 09:34
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Добрий день! З цього могла б вийти повноцінна історія! Після конкурсу підпишусь на вас)))цікаво почитати, які ще є роботи))
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  25.06.2023 14:38
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Щиро дякую за відгук ❤ Так, мені самому стало ціково, що з цього може вирости. Тож, коли розберуся із поточними проєктами, можливо, візьмуся за цей світ.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Дарія Гульвіс(Денисенко)
  21.06.2023 20:04
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Читалося легко, але виглядає, як початок більшої історії. І як можна було взагалі купити всю Землю, враховуючи, що там живуть ще й люди? Наприклад, тим же батькам Патріка належить шматок землі, на якій стоїть готель, і відповідно так же стосовно інших людей.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  21.06.2023 21:57
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Цілком згодний, мені теж хочеться дізнатися, що буде далі. Часто буває, що окреме оповідання раптово стає початком для цілого серіалу. В мене таке було вже двічі. Тож може згодом доберуся зробити з цього щось довге та захоплююче - економічно-маркетингову космічну фентезі. Так, купити Землю - це не проблема. Є знайомі ріелтори. Якщо схочете купити, пишіть у приватні повідомлення, дам контакти ;))
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  25.06.2023 14:36
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Коментар видалено автором
  Іван Мельченко
  19.06.2023 11:06
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Ви напрочуд добре пишете. Красивий, приємний текст. Проте мені не зайшла сама історія. Власне, на історію це і не схоже, це схоже на її початок. Дещо комкано накидано дуже багато тем, тут тобі і расизм, і відьми, і вампіри і наукова фантастика, і сімейні якісь незгоди. На мою скромну думку, було-б доцільніше трохи урізати по темам і деталям все це і створити з цього саме історію, тим паче, що потенціал є неабиякий Проте читати було приємно просто само по собі )
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  19.06.2023 12:44
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Дуже вдячний за відгук! І я згоден, що конкурсне обмеження обсягу не дозволяє розкрити усі теми належним чином, тож думаю, що це насправді буде початком для більшої історії. Можу запропонувати Вам почитати інші мої твори тут, на Аркуші, або на Букнеті
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Олександр Молодецький
  20.06.2023 18:41
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Краще видаліть посилання на Аркуш чи Букнет поки не побачили організатори. Бо конкурс анонімний і такі посилання можна зарахувати як деанонімізація.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  20.06.2023 18:47
  Спойлер!
  Ой, дякую, щось я не врахував це ))) Перепрошую. Не звик до анонімних конкурсів, тож не побачив у цьому криміналу. Видалив. Ще раз дякую.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Шаграй Наталія
  17.06.2023 16:06
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  А я вже вся налаштувалася на сімейні розборки на Різдво :)))) А тут планету купили...Досить неочікувано :))))
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  17.06.2023 16:17
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Дякую за відгук! Я теж не очікував, що вони так радикально... Але згоден із Патріком: купити усю Землю - це безперечно перемога у будь-яких сімейних розборках )))
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • --
  17.06.2023 00:32
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Прочитав і не зрозумів, у чому магія? Фантастика — зрозуміло, бо планета у власність. Ну, вампір і відьма. Але де ж магія? Вся дія відбувається в «реалізмі». Купівлю планети можна замінити на купівлю ділянки землі і це не змінить в сюжеті нічого. Так само, якщо забрати «відьму» і «вампіра» — не зміниться нічого. То в чому ж історія та ще й з магією? 🤔
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  17.06.2023 11:14
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Згоден, роль магії тут невеличка, як вишенька на торті. Просто зрозумійте, що люди звикли до сталих жанрів, але сутність творчості у тому, що кордонів немає - у будь-якому творі може бути частка сайфая та фентезі у будь-яких пропорціях. Часто це лише інгредієнти та спеції. Я проти канонів, тож можна все, що робить історію цікавішою. А купити Землю - це амбітно, тож жодна ділянка не дасть цієї родзинки ))) Я б і сам купив, але трохи не вистачає грошей на це поки що )))
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • --
  17.06.2023 12:39
  Спойлер!
  Зрозумів. Свято в героя з приводу купівлі цінної речі на Різдво. Мені особисто це не дуже цікаво і читати історію було трохи нудно. Я очікував якоїсь магії, важливої для історії. Але радий, що ви згадали people of color (сподіваюсь, це коректний термін). Чим далі, тим ця тема буде актуальнішою для України, як (сподіааюсь) члена ЄС.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  17.06.2023 12:49
  Спойлер!
  Так, people of color - це коректний термін. У нас і зараз є проблеми з толерантністю. Просто не до колору шкіри, а до мови. Усі раптово забули, що демократія та рівноправність виявляються в однаковому ставленні до всіх мов, якими розмовляють громадяни україни - української, російської, татарської, польської, угорської, словацької, румунської та інших. Розумію, війна всіх до цього штовхнула, але питання европейських цінностей полягає перш за все у толерантності.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  16.06.2023 12:23
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Дякую за відгук! Не виключаю, що з цього ще вийде нова історія про те, як Патрік управлятиме Землею ))
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Олгаф
  16.06.2023 00:21
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  "Гарно, хорошо, чудово, непогано, класно." Якщо ви свідомо хотіли обіграти всі ці слова, то це було круто. :) Але є пара моментів: 1) Я досі сумніваюсь, що слово "темношкіра" не є расизмом.; 2) Грубовато ви змішали фентезі і НФ. Купівля Землі мабуть була зайвою. Успіхів!
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Антон Ейне
  16.06.2023 12:22
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  Спойлер!
  Дякую. Слово "темношкіра" є расизмом лише при використанні у негативному контексті. Коли темношкіра героїня (яку аж ніяк не можна назвати афро-американкою) називає себе темношкірою - це політкоректно. У буль-якому випадку, у нас це не настількі чутлива тема, а в усіх своїх англомовних виданнях я з цим завжди особливо обережний. Бо в мене вистачає POC персонажів серед головних героїв.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Оксана Усенко
  15.06.2023 21:49
  До частини "Різдво у Бельмонт Хайтс"
  О, перша зимова тематика, яку я зустріла на цьому конкурсі:) Гарно написано. І дуже хочеться дізнатися, як же вони переживуть ті свята:)))
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше