Про автора

Антон Ейне – письменник-фантаст із Києва.

Автор серіалу "Я, Ісус, рок-зірка", технофентезі циклу "Програмагія", збірки науково-фантастичних оповідань "Людство – це ми" та супергеройського серіалу "Історії Мейз Сіті". Під час війни він написав та видав книгу "Тонка синьо-жовта лінія між любов`ю та ненавистю", яка є його щоденником і передає читачеві історії та почуття багатьох людей, що опинилися серед цієї війни в Україні.

Присвятивши більшу частину життя успішній маркетинговій кар’єрі, в певний момент він вирішив дати волю своєму креативу та розпочав писати фантастику, щоб реалізувати численні ідеї, що накопичилися за довгі роки.

Антон захоплюється приготуванням їжі (та її поглинанням із різними напоями звісно ж!), фотографією, любить тварин (особливо диких котів) та рок-музику. Йому подобається вплітати свої хоббі у фантастичну канву книг, які він пише, та ділитися своєю пристрастю з читачами.

Антон Ейне офіційно не виносить будь-які обмеження та бар’єри, тому його книги зазвичай виходять за рамки традиційних жанрів, перетинаючи грані шаблонного оповідання та розмиваючи кордони звичного мислення.

https://antoneine.com/ua

http://tinyurl.com/Eine-shop-UA

Приватне повідомлення

Відзнаки