Усе про тебе (спешл)

Я знаю тебе стільки, скільки можу пам'ятати самого себе. Я кохаю тебе рівно стільки ж. Я щодня мрію бачити твої очі, хоча б у снах. Я очікую на тебе, задивляючись на жовтогарячий захід сонця, який відблискує на поверхні води. Але навіть сонце ніколи б не зрівнялося з блиском твого волосся.

Я люблю слухати тебе. Я щасливий у ті рідкісні миті, коли можу чути твій голос, який огортає мене своїм оксамитом. Я захлинаюсь у твоєму погляді, у твоїх обіймах і у власних почуттях.

Ніхто не знає мене так, як ти. Ніхто не може бути мені ближчим за твої обійми. Ти один знаєш, як горять мої очі від любові й захоплення. Тобою. Лиш одним тобою я захоплююсь і завжди буду.

Я завжди сумуватиму за твоїми чорними крилами, які огортають мене, немов теплою ковдрою. Я сумую за перламутром темного пір'я у місячному сяйві. Бо мені завжди недостатньо тебе. Я завжди жадібно хотітиму тебе більше. Я хочу бути поряд цілу вічність. Я хочу віддати тобі все: своє життя, тіло, думки, мрії... Усе, що я маю завжди буде твоїм.

Ти моя сила і моя слабкість. Поряд з тобою мені ніколи не страшно. Заради тебе я ставав сильнішим, заради тебе я завжди боротимусь до кінця. За одну твою усмішку я готовий стерти з лиця землі усіх твоїх ворогів. Навіть якщо я недостатньо сильний, я стану сильнішим, аби захищати тебе. Але я буду слабким, дозволяючи тобі захищати мене. Адже ти такий щасливий, коли рятуєш мене.

Я завжди буду поряд, навіть якщо ти не бачиш. Я буду твоєю тінню, бо ти — мої крила. Ти сила, що змушує мене жити. Ти серце, що б'ється всередині мене, і повітря, що наповнює мої легені.

Ти не маєш плакати через мене. Бо я живу для тебе. Усе, що я роблю, — для тебе. Я для тебе. Втратити щось не так страшно, як тебе. Тому не плач, дивлячись у мої очі. Я щасливий, що втратив зір. Він — така незначна річ. Я і так осліплений тобою.

Я кожного дня благаю усі відомі мені сили про те, щоб стати частиною твого серця. Хоч самою крихітною і непомітною. Бо ти заполонив усе моє. Я хочу кричати про це і хочу шепотіти одному тобі: «Я кохаю тебе».

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.