Хазяїни і слуги

Три пари рук вміло готували мене до початку нового дня. Тіло, розпашіле від ранкової купелі, старанно натирали пахучою настоянкою з трав, волосся акуратно розчісували, пасмо за пасмом, так легко і ніжно, неначе це просто весняний вітерець ласкаво його торкався. Я відчувала як пара рук масажувала ноги, повільно підймаючись вгору, назустріч іншій служниці. Та, в свою чергу, розминала мої плечі. Ці троє були моїми улюбленицями, і саме з ними я проводила найбільше часу. Кі, Тінг і Мейлі. Тільки їм я могла довірити найцінніше – саму себе.

— А куди подівся Джинг? Хіба він вже не мав повідомити про готовність сніданку?

— Пані Лілінг, але ж ви самі наказали йому якомога раніше відправитись на оглядини.

— Ах, і справді, пора ж йому підготувати для себе заміну. Все таки роки дають про себе знати. Здається, невдовзі з нами житиме ще один старенький грибочок.

Служниці залилися дзвінким сміхом. Вони продовжили догляд за моїм тілом, весело щебетали, раз у раз пробуючи вгадати, кого приведе Джинг. Я заплющила очі і насолоджувалась їхніми голосами і вмілими руками. Аж поки не відчула як повністю розчесане волосся перекинули на один бік і відкритої шиї торкнулись губи, руки з плечей повільно опустились на груди, а масаж ніг вже підібрався до внутрішньої сторони стегон. Вони добре знали, що любить їхня пані. Мейлі легенько вкусила за шию, провела кінчиком язика вгору і наші губи зустрілись. В цей час Кі пропускала між своїми пальцями мої миттю затверділі соски, а пальчики Тінг вже блукали в мене між ногами викликаючи думки відкласти все і віддатись насолоді.

— Не зараз. — розплющила очі і відсторонила їхні руки. — Потрібно ще вирішити багато справ.

Дівчата виглядали розчарованими, та й міг голос зрадливо тремтів, тож я підморгнула:

— Швидка втіха не для мене, думаю вечором ми продовжимо почате. Мейлі, сьогодні ти підеш зі мною, будь готова.

Служниці накинули на мене халат і я відправилась снідати. Справ і справді було чимало. Хоч сімейний бізнес налічував вже десятки років і не потребував моєї присутності, та дещо ігнорувати було неможливо. Офіційні зустрічі, укладання договорів, залучення партнерів – всього цього уникати не можна було. Добре хоч більш приземлені речі можна було перекласти на помічників. Основна частка роботи лежала на старечих плечах Джинга, який окрім ведення порцелянового бізнесу встигав займатись і керуванням процесів у маєтку. Хм, може вартувало б і раніше найняти йому помічника?

Попри турботи день минув швидко і коли я з Мейлі повернулись до маєтку вже починало вечоріти. Нас зустрів Джинг, який одразу ж розпорядився, щоб мені подали вечерю. Помітивши, що він наче трохи нервує, я спитала:

— Пригледіли собі наступника?

— Так, пані.

— Що ж, познайомте нас якнайшвидше.

— Кі саме показує маєток. Я передам, щоб вони зайшли до вас.

Я кивнула. Цікаво було глянути на вибір старого. Він завжди займався підбором персоналу, але останнє слово звісно ж було за мною.

За вечерею я помітила, як Тінг та Мейлі про щось жваво перешіптувались і коли мій терпець вже майже урвався дверна ширма відсунулась і до кімнати схилившись увійшов Джинг. За ним йшла Кі разом з високою дівчиною. Та мала дуже красиві риси обличчя, темні очі й волосся. Одяг був простий проте добротний, я впізнала, що це з моїх запасів для прислуги. Що ж, жінка. Не дивно, що старий нервував, мало хто з жінок мав необхідні навички для цієї посади, тож її потрібно ще буде добре перевірити.

— Пані Лілінг, дозвольте представити вам мого помічника. — Подав голос Джинг, — Це – Куан.

Аж тепер я помітила те, на що одразу й не звернула увагу. Хоч одяг і був досить вільним, проте все ж виділялись більш широкі, не притаманні жінкам, плечі і вузькі стегна. Куан – чоловіче ім’я, і придивившись уважніше я розуміла, що вуха мене не обманюють. Попри красу, довге волосся і певну жіночність у вигляді – це все ж таки був юнак.

— Джинг, — перевела погляд на старого, — тобі відомі правила? Жодного чоловіка в маєтку, молодшого за півстоліття.

— Даруйте, моя пані, — з легенькою посмішкою новоприбулий вступив у розмову, — та я не зовсім чоловік.

Побачивши моє нерозуміння, пояснив:

— Я євнух.

Запала тиша. Я напружено розмірковувала, чи йде це всупереч моїм переконанням, а Джинг підійшов і швидко зашепотів мені на вухо:

— Він дуже здібний, я вже перевірив основи, такі як грамота і арифметика. Він на висоті і дуже швидко вчиться. А головне, — старий максимально стишив голос, — п’ять років йому зовсім не доведеться платити.

— Тобто?

— Я не наймав його, я купив. Я вирішив спершу оглянути ринок рабів, ніколи не вгадаєш, яка дорогоцінність може впасти в таку вигрібну яму. — Рот розтягнувся у самовдоволеній посмішці. — І я не прогадав! За п’ять років він відпрацює свою ціну і далі зможе працювати вже як звичайний робітник. І всі будуть задоволені.

— Гаразд, нехай. Ще подивимось, як він себе покаже.

— Дякую, пані.

Дні йшли за днями і ставало дедалі зрозуміліше, що відчуття не підвели старого. Куан справді мав все необхідне, щоб згодом замінити Джинга на його посаді. Він взяв на себе частину обов’язків мого головного помічника і чудово з ними справлявся, чим старий не міг натішитись. Заради справедливості, в мене теж з’явилось більше вільного часу. Який я могла проводити зокрема зі своїми дівчатами. Вдвох, втрьох чи вчотирьох – все частіше їхні обов’язки по догляду за мною закінчувались коханням. Все частіше котрась з них прокидалася в моєму ліжку, після довгої ночі цілунків і подряпин, стогонів і схлипів. Я брала їхню любов як хазяйка і розплачувалась такою ж любов’ю.

За це Куану можна було подякувати. Я помічала, що й іншим слугам він теж прийшовся по душі. Всі свої розпорядження віддавав з незмінною легкою посмішкою, від якої дівчата-служниці одразу шарілись. Все таки був дуже красивий, особливо як на чоловіка.

Зі мною він поводився як і належить слузі поводитись з хазяйкою. Був підкреслено ввічливий і шанобливий, проте не виглядало наче він був підлабузником. Він навіть не соромився іноді першим робити якісь пропозиції для покращення життя в маєтку, які завжди були слушними. Ось і цього разу підійшов, вклонився і сказав:

— Дозвольте звернутись, пані Лілінг. Я переглядав старі списки витрат, які йшли на маєток і зрозумів, що ви могли б тратити менше. Деякі справи в маєтку, як дрібний ремонт наприклад, часто потребують сильних чоловічих рук. І кожного разу ви замовляли робітників зі сторони. Якби ви найняли кількох чоловіків на постійній основі це було б дешевше і…

— Цього не буде.

— Як скажете пані.

Того ж вечора Куан подав мені вечерю, яка складалась з риби, водоростей і дивних нових спецій. Прянощі додавали незнаний досі смак, приносячи задоволення. Несподівано я згадала минулу ніч з Кі. Наймолодша з моїх улюблениць, вона виглядала мило навіть у найрозпусніші моменти. Коли її маленькі гострі груди здіймались вверх від тяжкого дихання, а сама вона звивалась від задоволення, хотілося зробити для неї все і я наче знову відчула на губах вологу її втіхи. Від спогадів я відчула приємне тепло внизу живота. Мені захотілось прийняти ванну і я сказала Куану погукати дівчат, проте він відповів:

— На жаль, їх немає в маєтку. Тінг ще в обід попросилась піти до родини, а Кі і Мейлі ще не повернулись з ринку.

— Щось вони затримались. Мабуть, знову розглядають якісь брязкальця.

— Я можу вам чимось допомогти?

— Я хотіла скупатись. А для цього мені потрібна допомога дівчат.

— Думаю я зможу нагріти для вас достатньо води. — легенько всміхнувся слуга.

Це трохи збило мене з пантелику. Проте, він все таки євнух, а скупатись і розслабитись хотілось неймовірно. Хоча, звісно, більше хотілось провести вечір в компанії своїх дівчат, але й перші два пункти були непогані.

Тож незабаром я лежала в теплій ванні вдихаючи аромати солі і трав. Вода розслабляла і потік думок знову повернувся до дівчат. Пружні, налиті молодістю груди Мейлі, великі стегна Тінг, спритні пальчики Кі – я згадувала їх опустивши праву руку під воду і згодом кімнатою розходились тільки легкий плюскіт води і моє важке дихання.

Дверна ширма з тихим шурхотом від’їхала, змусивши мене від несподіванки знову звести ноги разом. За спиною почулись легенькі кроки. Мимо пройшов Куан, тримаючи в руках великий глек і акуратно почав доливати гарячої води.

Вирішивши, що показувати своє роздратування перед слугою буде недостойно я почала з цікавістю його оглядала. Зараз він був тільки в рушнику, що прикривав його стегна, і по тілу виступили капельки поту, поки він стояв у випарах гарячої води. З гладким підборіддям яке навіть не потребувало бритви, дещо худорлявий, проте з чітко окресленими м’язами – його тіло навіть без одягу нагадувало жіноче. Промайнула думка – що відчувають інші дівчата коли бачать його?

Мабуть, він їм до вподоби, проте мене чоловіки мало цікавили. Навіть більше – з часом я зрозуміла, що відчуваю певну огиду. Це розуміння прийшло поступово, після кількох ночей проведених з коханцями. Згадуючи їх мене аж дрижаки брали. Проте Куан так схожий на дівчину…

— Давно ти євнух?

Питання вилетіло несподівано навіть для мене. Проте Куан з незмінною легкою посмішкою відповів:

— З дитинства. Я навіть не пам’ятаю як це відбувалось.

— Мабуть це й на краще.

— Мабуть. Це було потрібно, щоб підготувати мене для догляду за однією з імператорських наложниць.

— Ти був в імператорському дворі? — Від здивування я по пояс висунулась з води і сперлась руками на бортик ванни. — Як же ти потрапив у рабство?

— Це не найгірша доля, після того як моя підопічна спробувала отруїти імператора. Можна сказати, що мені ще пощастило.

— Хіба ж це щастя? Тебе позбавили чоловічого достоїнства, але заради чого? А ти ж гарний. Міг би ощасливити якусь дівчину, зробити з нею багато дітей… — ванна п’янила, я вже зовсім не стежила за тим, що говорю.

— Ну ощасливити я й так можу. Для цього не потрібні всі частини тіла.

Куан підійшов і став навпроти мене. Поглядом провів краплі води, що стікали з моїх грудей на підлогу.

— Навіть для задоволення тілесного мене цілком вистачає.

Легка підозра закралась в думки. Я простягнула руку і стягнула з нього рушник. Жоден м’яз не здригнувся на лиці, та під рушником було видно тільки старий шрам.

— Для тіла… Ви, чоловіки, думаєте, що для тіла потрібно те, що має бути тут.

— Але ж я не зовсім чоловік.

Куан легенько торкнувся моєї щоки, провів пальцями від плеча до долоні, залишаючи сліди з легкого оніміння. З такою ж легкою посмішкою провів назад і поглянув мені в очі.

— Хіба Кі, Тінг чи Мейлі чоловіки, щоб приносити вам задоволення? В мене це може вийти нічим не гірше. Зрештою, я багато навчився у наложниць імператора перед тим як попав у рабство. Хоч з чоловіків вони могли належати тільки одному, але я, — вже вкотре його губи розтягнулись в посмішці, — не зовсім чоловік.

Він нахилився і ми поцілувались. Я не відчувала жодної огиди, тільки наростаюче бажання. Заплющила очі і віддалася почуттям. Його руки вправно гуляли по тілу, гралися з грудьми і опускались до стегон. А коли я інстинктивно спробувала його стримати, то він підняв їх над головою, і тримаючи однією рукою, другою продовжив свою справу. Від цього перехопило подих, я відчувала в ньому те, чого не вистачало в моїх дівчатах. Він не мав того, що відштовхувало мене від інших чоловіків, але мав силу і власність, які зараз і використовував. І вже за мить заліз у ванну, вмостившись між моїх ніг. Відчувши, що я не опираюсь він відпустив руки, натомість закинув мої ноги собі на плечі і підхопивши сідниці припідняв мене ближче до поверхні води. Коли він схилив голову, я відчула дотик його губ, а згодом і язик, який у своїй вправності міг дати фору навіть спритним пальцям Кі. Вигнувшись і відкинувшись від задоволення на бортик я зрозуміла, що Куан – це найкраща інвестиція Джинга.

Ще й не потрібно платити цілих п’ять років.

Куан йшов маєтком і посміхався. Все спрацювало ідеально, здається навіть афродизіак доданий у вечерю був зайвим. Схоже, тепер пані Лілінг буде викликати його частіше для допомоги в купанні і не тільки.

Юнак вийшов у двір і рушив до будиночку прислуги. Прихильність служниць теж зайвою не буде. Потрібно їм віддячити, що залишили його наодинці з господинею маєтку сьогодні.

Блідий місяць освітив його лице. Це не було лице слуги, це було обличчя хазяїна свого життя, який знав, що проживе його краще за будь кого в цьому світі.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Роман Фещак
08.02.2024 02:49
До частини "Хазяїни і слуги"
Спойлер!
Лише почав ознайомлюватись з творами на еробум і на разі ваша робота мій фаворит👍 Еротики мені вистачило, а хід із хитромудрим євнухом вийшов дуже вдалим. Хочеться більше деталей і розгортання сюжету, але в цілому сприймається гарно. Згоден, що трохи не вистачило азіатського колориту і подекуди трапляються одруки, проте це можна виправити. З задоволенням почитав би розширену версію😉 Успіху на конкурсі😁
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Роман Фещак
  08.02.2024 21:12
  Спойлер!
  А я вільний читач😉 Щось останнім часом проза не пишеться🙁 Може відпустка розрухає щось у мені, бо аж засумував за тими неповторними відчуттями, що виникають після написання оповідання. Ідей багато, ще б домовитись з прокрастинацією і гарно все реалізувати😅
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Марко Сполох
  08.02.2024 21:39
  Спойлер!
  Оо, розумію і співчуваю. В мене від літа і дотепер теж був застій. Тому вдвічі більша вдячність конкурсу, який мене розрухав) На жаль, не знаю хороших порад, тому тільки побажаю якнайшвидше отримати заряд бадьорості і перенести ідеї на чорно-білі сторінки)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Ольга Василенко
  07.02.2024 12:21
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Спойлер!
  Здається я знайшла одного зі своїх фаворитів. Сподобалось все. Емоції отримала саме ті, що хотіла. Можливо це через те, що тема одна з моїх улублених, можливо через легкість читання. Також мушу відмітити, що чекала роздратування черех чужі імена, та нічого такого навіть на думку не спало. Дуже люблю, коли в кінці, всі у виграші. Успіхів і натхнення.🍀
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Пан Галицький
  06.02.2024 22:04
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Спойлер!
  Героїня насправді дуже любила чоловіків, і розуміючи свою нестримну жадобу робила усе щоб вони не опинились поруч, адже надійної контрацепції ще не винайшли, а вагітності вона панічно боїться. Нажаль в оповіданні написано інаше, що ж, написано все одно гарно. Найкраще оповідання з тих із якими встиг познайомитись
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • lolGrim
  06.02.2024 20:45
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Чудова робота, гармонійно написана. Гарно описані героїв та їхні характери. Навіть незвичні східні імена не дратували (хоча зі мною таке часто буває 😅) Еротичні сцени на межі цнотливості і хиті...) Бажаю успіху на конкурсі!
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Вісник Темряви
  06.02.2024 13:30
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Непогано. Читається на одному диханні й персонажів відчуваєш добре, не дивлячись на невелику кількість описів й характеристик. Замало тільки східного колориту. Потішило, що еротики не багато й не мало. У самий раз. Дякую.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Лана Філлі
  06.02.2024 12:16
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Цікава задумка, але можна я спитаю напряму - кастрація зробила його "не таким чоловіком, як всі" чи афродизіак? Бо щось незрозуміло, чим ласки дівчат кардинально відрізнялися від його 🤷
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Nemchenko Katerina
  06.02.2024 15:08
  ну... бо члену нема і він все губами-пальцями. Думаю, тут була справа саме у куні і тому, що фігурою він залишився хлопцем, а дратівливого члену не мав (але то не точно)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Лана Філлі
  06.02.2024 15:13
  Гм. Але ж губами-пальцями і дівчата працювали. Не розумію ставлення героїні щось геть - чому саме члени її відвертають? Просто не любить проникнення?
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Марко Сполох
  06.02.2024 23:54
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Спойлер!
  Не таким його робила якраз сукупність всіх факторів — це і афродизіак і жіночні риси обличчя і відсутність тригерного органа. Вигідно ж на фоні інших служниць його виділяла певна доля домінації, коли він брав на себе активну роль в сексі, а інші дівчата більше підкорялись. Ну й плюсом губами-пальцями всі люди працюють по різному, може й навчили його чомусь імператорські наложниці) Справа не в проникненні, просто звичайна людина зі своїми смаками. Вона спробувала і виявилось, що члени їй не подобаються естетично і викликають відразу в сексуальному плані. Фух, дякую за запитання, було цікаво відповідати, хоч і непросто)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Nemchenko Katerina
  06.02.2024 07:44
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Спойлер!
  чи не здається вам, що це досить нахабно протягувати руки до рук своєї хазяки, коли вона цього не просить? М? Вона ж і відрубити йому цю руку могла, якби їй щось не сподобалося
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Марко Сполох
  06.02.2024 08:55
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Спойлер!
  Оо, це нахабно, може навіть і страшно. Проте слуга досить не дурний і впевнений в собі. Він знав про сексуальний потяг (не укрзалізницю) Лілінг до дівчат, тому зробив ставку на свою зовнішність і афродизіак. Вся ситуація була підлаштована ним і щось подібне відбувається не вперше (є натяк на імператорських наложниць). Тож нахаба ризикнув, а хазяйці ще й сподобалось) Дякую за відгук)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Маргарита Єборова
  05.02.2024 21:50
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Гарний стиль, хоча окрім імен я не відчула в тексті азіатської атмосфери. Сюжет занадто простий, як на мене. Жодної інтриги, всі в кінці у виграші. Так не цікаво)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Аліна Кундукова
  05.02.2024 21:15
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Красиво подана еротична сцена. Ідея також цікава -- захотілось продовження. Втім, цей твір чудово підходить під розряд оповідання. Дякую, авторе!
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Род Велич
  05.02.2024 19:24
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Все чудово) Але слова "бізнес", "процеси" і "персонал" - стилістично трохи не з епохи Стародавнього Китаю :)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Ульяна Лисяк
  05.02.2024 19:01
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Спойлер!
  Мені навпаки вистачило еротики, описана гарно і зі смаком. Відчутна ніжність і легкість господині. А от сюжет передбачуваний. Не вистачило напруги. Можливо додати "тяжку історію" чому саме в героїні така ненависть до чоловіків. Чи більше інтриги до євнунуха: його походження, причини чому йому конче треба було завоювати прихильність господині.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Марко Сполох
  05.02.2024 19:18
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Спойлер!
  Можливо, ви праві. Теж були думки зробити це більш розгорнуто, але не склалось з різних причин( Дякую за такий детальний відгук)
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Sevda_22
  05.02.2024 11:50
  До частини "Хазяїни і слуги"
  Цікавий сюжет, але еротики не вистачило, на жаль, + в тексті помилки перешкоджали легкості читання. Успіхів
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше