Таємниця навколо нас

Чи думали ви про те, що таке таємниця – військова, таємниця природи, таємниця слідства, таємниця науки, секрет різного виду? Чи є таємницею та інформація, яку навмисно приховує хтось підступний і хитрий? Таке буває в житті, але я думаю, що правильна відповідь виглядає дещо інакше.

Якщо ми уважно і вдумливо подивимося на все навколишнє, то дійдемо цікавого висновку, що таємниця – це те, що ми не хочемо або просто не вміємо бачити. Це не те, що приховано, а те, що ми не бачимо. Адже часто таємниця знаходиться у нас «під носом», на очах, у цілком доступній формі, у відкритих джерелах.

Щоб побачити таємницю, потрібно просто ширше розплющити очі, не пропускати важливе повз вуха, читати між рядками, вдумливо заглиблюватися в суть речей.

Таємниця навколо нас. Вона ховається за уявною очевидністю, за стереотипами мислення, за лінню спостерігача, за сміттям суєти. Її просто потрібно побачити, почути, зрозуміти – тобто усвідомити реальність, зіставити факти, проаналізувати перебіг подій, з'ясувати взаємини, сформулювати закономірності.

Ви зуміли побачити таємницю? Вона стала дійсністю…

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.