Невизначена смерть

Як після, пошепки та під руку, розповів помічник, вона намагалась ходити до останнього. Навіть комусь допомогла, поки не втонула у своїх легенях, пробитих уламками ребер. Не сама погана смерть для того, кого збила вантажна автозапряжка. Міцна, кожен м’яз як канат, зміцнювати не потрібно, тільки підшити розриви та поміняти сухожилля. Але я був зобов’язаний умовою – у неї висів контракт на заготовку та підсилення каркасу, за що мені було безмірно сумно. Кривдити такій матеріал, ще й як, металевим дротом та пластинами? На шість одинадцятих хоче себе зламати та відтворити в залізі та латуні – з віку не бачив таку ненависть до себе та свого тіла.

Майже одразу я у цьому переконався – тільки-но надрізана шкіра оголила волокна білого та червоного, де червоного було настільки диспропорціональна більше білого, що воно превалювало як у самого безнадійного щепленьця- олототта. Вона що, в вантажні скелелази збиралась? Але ні, це не було бідою, що змогло би змінити мою думку діаметрально, ні. То що у неї було не було м’язової тканинної – ця мозаїка, псіфіда не було знайомім плетінням волокон, а виглядали як якісь стільники хижих бджіл чи ґельментовимі поселеннями.

Компенсаторна гіпертрофія скелетного каркасу, що очікувано, міофібріллярна. Грудь як бочка, руки та ноги потворно роздути і одяг ледь приховував це нелюдське знущання над власною плоттю – якщо не обличчя та співвідношення плеч до стегон то й жінку було складно. Але ж й той удар вона не витримала би та й вмерла на місті, а не через півтора гве активної насолоди пневмотороксом. Від болі рипіли мої псевдосерця, коли я в поспіху позбавлявся цього рубцьованого м’яса, наживо замінюючи його металевими поршнями, перебудовуючи суглоби в трансмісію і тільки поверх цього знов натягував шкіру с найтоншим шаром того, що ще було придатне до некрокінезу.

Виглядало це кепсько – я вже тоді зауважив, що така поведінка нарядь дуже здорово, та ї виглядало хвороблива. Тільки пара тонів часу залишалось коли я вже закінчив операцію на неї, і ось, чимало «схуднувша», ніби то за це гве вона минула чосів двадцять старечою саркопеніі, вона не змогла повернуть собі ні жіночій краси, ні колишній жіночості, попре всі мої намагання. Нічого їй не допомогло- а тягнути далі з прикрасами я не міг – у мене ледве вистачило часу нанести потрібні сгигіли так, щоб стежки не руйнували магічної сіли їх значення. Я навіть діагностику провести не встиг – що і було моєї помилкою, прийняти цілком то досьє, що передали приставі. Треба було швидко проводити ритуал, поки і так скалічений мороком безсилля мозок не почне пожирати природний розпад. Не фонила біотою з абдомену - та й вперед в посмерття, молода ж була, витримає перехід.

Набрехали тут мозгоміри. Нормальна, до підняття придатна, як же тай ще раз. Вже на другий день почали проявлятися дивні симптомі, що свідчили напрямки з посмертям в нестабільному стану розуму. Вірогідно, її розум похитнувся ще декілька відлив тому назад, менш пів чосу назад. Вона знов почала тягнутись к поліпшенню себе та своїх кінцівок, хоч не змогла зрозуміло пояснити, чому вона к цьому прагне. Не може- так не може, я питати не став, просто затримав її ще на деякий час. Кожен раз у відповідь вона тільки твердила що її потрібно бути сильної – для когось чи від когось. Іноді вона говорила про «нього», іноді – про «вону» . Повна нісенітниця, вона була самотньої, батьки вже давно загинули безповоротною смертю обрав істинне посмертя, партнера не було, друзі… про них вона мовчала як на допиті, а я не наполягав, боячись зробити ще гірше. Обрав думати, що це її особиста справа і проблеми ще настільки страшні. Отже, тоді у мене з’явились перші сумніви, що йой не все змогла згладити смерть – ту ж саму пристрасть до білкової їжі в немалих, не потрібних мерцям обсягах, та манії посилити ендоскелет, з наміром зробити з нього литий карапакс. Я довго думав, що вона так свою смерть переживала – не хотіла існувати у крихкої оболонці яку може знищити май же все. Може, вона так свою смерть переживає? Було відчуття, що це було не так, але часу та бажання розбиратись з її історію немає – були справи і більш насущні, чим цікавитись її душевнім здоров’ям. Та ї не моя це галузь - у душах та мисках розбиратись. Такий вже я —більш даю уваги тілу чим душі повсталого.

Халепа була все більш помітна і вже через відлив вона стала вочевидь великої і горе мені, що я помітив це коли вже не була мриця поза моїм впливом. Так, справедливості задля, я був занадто заклопотаний окисленням масивом. Щось мені заважало підтримувати цілісність механізмів, що чомусь – зараз я знаю чому- не бажали працювати та загрожували зробити з неї нерухому купу плоті та нескінченних страждань, уникнути чого було моїм пріоритетом. Таї інакше вона могла б перетворитись на утуку, що могло б ще сильніше погіршити нашу ситуацію. Хоча… те, що з нею ввідбувається навряд так уж краще, чим бездумна біль та швидкий вояж до Негасимих Вогнищ? Цей супротив її тіла бив мене у потилицю, і вже коли вона брала білета до санаторію «свіжаків», не стримався, запитав себе, а не були лі в свідках щось, на що мені було треба звернути більш уваги. Ні. Там все було прозоро та безхмарно, окрім одної зачиненої справи, що мозгоміри не вважали доречним доповісти саме мені. Нажаль не вважали.

Я все ж провів поверхневе розслідування поза межами моєї компетенції – нічого складного – подав запит приставам о можливих травмах, навить з її оточенням не спілкувалася – травма прояснилась, коли прийшов звіт о можливих та дійсних травмах від мозгомерів, що і дали дозвіл на укріплення каркасу в посмерті. Як захист в майбутнім та ще як білет до кращого постжиття. Вже після того як вона оставила мій кабінет узнав, що вона була жертвою rapere, насилля, зґвалтування, в кінці кінців! Вона несла під груддю. Вона … була в положенні. Ці самі декілька відливів, що я тоді підозрював, були літними* що майже відразу вбили порочний зародок, що не дозволило ні. Я мав помити різнобій самостеї у нутрі, і хоч і мертві вони накоїли біди, і ніякий поспіх мене не виправдовує. Крихітна бластома з ніготь яркеда вмерла не разом з матір’ю – вже декілька лун-відливів це було приглушене новоутворення, з зайвою самістю так схожа на саму нещасну. Крихітна бластома, купка клітинок, яка вже майже вбила її тут, а зараз почне полювати на інших пасажирів.

Ритуал остаточно стер залишки біомарки матері з ядер, мертвий зародок сам перетворився у

cancer tumoris, злоякісну трофобластичну пухлину, що почала зводити і так не зовсім ясно мислячу і вже немертву жінку з глузду. Ось кого, а точніше, від чого захищалась і чому намагалась перетворити своє тіло в зброю, бастіон непереступний, та заради чого, вбивала тіло за життя та захотіла настільки вагомо перетворитись у посмерті. Жорстока травма, яку вона приховувала стала наслідком того, що вона зараз більш похожа на бійця Чорного Аспида чи офіцера окремого астероідного флота!

Буде ж нам легше що я зміг закінчити роботу над тим, що піднялось по трапу як цілком пристойна жінка-вриколак яка могла б захистити, а всередині є латентною туморіс carcinomati nati, що може їх всіх вбити? Ні. Але добре, що я це хиба у звіті встиг відобразити та попередити екіпаж - зараз остаються шансі, що її спіймають до того, як «дитина» остаточно виїсть материнські нутрощі, обгорне своїми жилами латунь та сталь та ї почне шукати щось більш «смачне»? Тоді все залишалось

З записів колишнього принцєпс-запалювача повітого Осколка Усмяодое.

Засуджен на 7 чосів праці у некрополі з позбавленням ліцензій до повторного проходження курсів професійної придатності.

(чос – від чосів линяння єфеїратів, тварина, чиє почуття часу дає їм здібність скидати шкіру день-день рівно в полний оберт Осколку де вони мешкають. Люди це помітили, та використовують це в локальному часобчисленні

Гве – 100 хвилин, 5 тонів

Літні відливи/луни – літні місяці, коли світло Ірвальду занадто жостке і радіоактивне випромінювання вбиває чи потворить зародки, і тому жінки ДрентТагу намагаються планувати вагітність так, щоб не роджати мерців чи нежиттєздатних мутантів )

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
BurningBright
04.05.2023 22:14
До частини "Невизначена смерть"
Гм, яка лякаюча оповідка. Лякаюча і сумна якійсь мірі. Маю сказати, що не до кінця розуміла деякі моменти, поки не наштовхнулась на словничок в кінці. Можливо є сенс зробити загальний та винести окремим розділом? Тоді буде зручно з ним звірятися при читанні. Але сама стилістика, з цими довгими закрученими реченнями, створює настрій, що наче відсторонено розповідає про неприємні речі. Якщо така була ціль, то ви прямо в точку попали, гарно вийшло
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Арахна од Нагрен
  05.05.2023 02:49
  До частини "Невизначена смерть"
  О так! Саме воно, для них це, єє, буденна катастрофа. Як наче потяг з рейок з'їхав, або маньячело завівся. А що до словника - я насправді думаю та ще обираю проміж частиною в кінці, "іншім" твіром, або взагалі блогом/ Але сайт ще занадто альфа версія, щоб щось з Того вийшло.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Torichka_star
  05.03.2023 14:38
  До частини "Невизначена смерть"
  Це дивовижно! Тобто добрий день! Читати обидві частини було неймовірно цікаво, і про цей всесвіт хотілося б дізнаватись більше, дізнатись і про Мертві Руки, і про некромантів, і про життя після "смерті", і взагалі багато чого пізнати. Гарна задумка, зрозумілий виклад і приємний стиль письма. Нажаль, не в повній мірі насолодилась історіями, бо відволікали від занурення деякі одруківки, доводилось трошки замислитись. Це, звісно, не робить саму концепцію, та й історію, яку ви розповіли, гірше, проте я була б рада ще раз перечитати це все після додаткової редактури🥲 В будь-якому разі, я неймовірно вдячна вам за існування цього дивовижного тексту, цієї історії життя та підняття різних досить цікавих тем шляхом світу наче трохи іншого, але все ж дуже схожого на наш! Це було круто🫶
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Арахна од Нагрен
  05.03.2023 15:45
  До частини "Невизначена смерть"
  Окееей, я нарешті знайшла сенс перекладати свої оповідання дальше! Ура, дуже дякую за турботу та теплі слова насправді, якисть друку це моя ахіллесова п'ята, навить численні друзі не можуть ще впоратися з моїєю українською(хоча і з русішем були трабли насправді, але це інша справа вже) Буде, буде ще, я вже обрала що настпуне буду перекладати, але це мабудь піде в інший збірник
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Torichka_star
  05.03.2023 19:02
  Слідкуватиму за вашою сторінкою і чекатиму нових перекладів та історій з нетерпінням!!!👁👁
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше