1

Ця історія починається із такої собі бізнес-школи. У кожнісінькій школі, у деяких класах є групи.(Залежить наскільки дружній клас.) Почнемо із самих останніх. Це є Тихоні, з якими ніхто не дружить, їх часто висміюють, готують для них солодкі плітки, а їхнє життя — це тема, яку бурно всі обговорюють, щоб познущатися. Тихонь можуть кривдити не зважаючи є там дорослі чи ні, у моїй школи це особливо показано. Такі учні стають Тихонями через їхнє ставлення, не красиву зовнішність, хворобу, не славнозвісність і звичайно, бідність.

Другі, після них — це Ігромани. Учні , які цікавляться тільки іграми. Можна сказати , що вони майже завжди сидять у гаджетах. Їх практично не відірвати від ігор, тому, що азарт закриває їм очі. Навіть на уроках, вони можуть втупитися в телефон й не звертати увагу на вчителів. Найкраща місія для них , це назбирати очків , пройти левел , а також переможно вигукнути ,коли тицяння по телефоні , не здалося марним.

Далі у нас Унікали. На англійському це буде Extraordinary. Вони не такі як усі. Не Тихоні, що будуть закриватися в собі і не Модні, які люблять хвалитися кожною , новою річчю. Ці учні припадають до душі кожному. Їхній настрій мінливий і це великий мінус. Вони можуть бути тихими , здаватися крихітками , які не можуть постояти за себе. На них часто наїджають , думаючи, що вони не огризнуться й будуть мовчати. Але насправді , ті можуть показати себе і добряче так гаркнути. Усе залежить від їхнього настрою та характеру. Унікалів вважають підданими Модних. Хоча насправді це також залежить від них самих.

Четверті — це Спортивні. Учні, які беруть участь у різних, спортивних секціях і взагалі являються грубіянами . Ця групка часто любить знущатися над усіма, а особливо над Тихонями. Вони не можуть пропустити й хвилини, щоб не похвалитися своєю силою , біцепсами і м'язами. Якщо десь почалася бійка, вони по-любому будуть вже там, щоб повболівати або прийняти участь. Або ж, якщо ти випадково зачепиш їх, сотні образливих слів полетять у твою сторону.

До Найпопулярніших або ж Модних, зазвичай входять дівчата, але й хлопців там чимало. Ці Найпопулярніші зазвичай є багатенькими дітьми , яким все на світі дозволяють. Часто Модні беруть у свою компанію Унікалів. І ті стають частиною , їхньої банди. Що сказати, про цю групу? Вони завжди мають модні речі, їхні презирливі погляди , з'являються на тих, у кого позаминула річ або одяг. Хтось із Модних має бути на обкладинці журналу або ходити у модельну школу. Їхня постійна фраза "А я купив/ла" .

Є одна несправедливість, у моїй школі. Якщо у інших, це просто слова або насмішки, то в моїй це справжній булінг! Зазвичай Тихоні є іграшками для биття, для УСІХ цим груп. Наприклад прийшов злий до школи, ну он є та сама Тихоня йди вилий всю свою лють на неї, тобі за те нічого не буде, навпаки підтримають. Тихонь може бути одна, не більше, тому, що коли "тихоня" найде собі подібного, може статися протидія.

Але перейдемо до першої, самої рідкісної групи. Групи, якої всі бояться , стороняться, пробують не зв'язуватись. Ця група може повелівати та наказувати учнів. Це - Небезпечні спадкоємці . Під їхніми поглядами , інші стараються не дихати. А якщо він або вона , якось не так на тебе подивляться, ти повинен падати на коліна й благати вибачення. А то.....буде гірше. У моїй школі їх небагато. Тому вони й рідкісні. До цієї групи входять спадкоємці великих компанії, маєтків або корпорацій, яких усі знають. Але найдивніше й найрідкісніше видовище, це побачити дитину самої мафії у своєму класі.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.