Про автора

Давайте, знайомитися!
Ми - Літконфа. Народилася Літконфа у Запоріжжі, а живе по всьому світу. Літконфа багатолика, багатогранна. Літконфа - втілення багатьох творчих фантазій. Бо Літконфа - це ЛІТературна КОНФеренція. Якщо захочете подробиць, завітайте на https://www.instagram.com/lit.confa/
https://www.facebook.com/Litconfa/

Зазвичай на Літконфі ми збираємося для того, щоб послухати твори різних авторів у їх виконанні, або читати вголос книжки, обговорювати прочитане та рекомендувати один одному щось почитати, пограти в інтелектуальні, літературні ігри, тощо. Це ніби клуб за інтересами розташований на території таймкафе Калейдоскоп https://www.instagram.com/kaleidoskop_3.0/ у Запоріжжі.
Якось виникла ідея: давайте виберемо рандомно кілька слів і напишемо невеличкий твір, в якому обов'язково треба використати ці слова. Так народився Інтерактивний літературний Проект «Опус».
26 березня 2024 вийшла друкована збірка наших оповідань "Опус 1". Я публікую їх тут з дозволу авторів під тими псевдонімами, які вони собі обрали. Наразі закінчився "Опус 2".
Про проєкти можна прочитати у моїх блогах.
Ми запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у проєкті "Опус". Слідкуйте за новинами))

Приватне повідомлення

Відзнаки