Про автора

Ми - команда ентузіастів, що створює, озвучує український контент. Наша спільнота була заснована 1 жовтня 2020 року в телеграмі на запит незрячої молоді у творчій реалізації. І з того часу "Творча майстерня" розширилася, виросла, завела собі ютуб та телеграм канал, де публікує щомісяця нові здобутки майстрів. У нас випускаються кілька журналів:

  • "Мрія" - текстовий журнал, створений для заохочення майстрів до написання поезії та прози, хоча б раз на місяць. Як показує практика, на одному віршику творці не зупиняються ;)
  • "Натхненний шлях" - аудіожурнал, де за основу беруться відомі й не дуже поети України і висвітлюється їх творчість. Актив майстерні вивчає поезії на пам'ять, записує на диктофон і далі все підшивається в одну велику аудіокнигу. Час від часу в журналах можна почути білоруську мову від друзів із Мінська - ансамблю української пісні та обряду "Ватра", а ще польську, та в жодному разі не російську.
    Коли збирається 80 людей в одному місці, і всі об'єднані однією метою, народжуються спільні проєкти, пісні, інструментальні композиції, радіопередачі тощо. Усе це можна почути на нашому ютуб-каналі https://www.youtube.com/channel/UCgfuT_8ywn6sOC2qi12isxw
    Телеграм-каналі: https://t.me/tvorchamaysternya
    Гадаю, що й на "Аркуші" ми знайдемо свою аудиторію і подаруємо вам незабутні емоції. Детальніше про "Творчу майстерню" ви зможете почитати у наших блогах.
    Дякуємо, що ви з нами 🤗 Творімо українське разом!
Приватне повідомлення

Відзнаки