Дощ

Дощ.

     З самого з ранку дощить. І не те що дощ падає, а він ллє, б'є, тарабанить, поливає ...

     Здається, весь бруд, який зібрався за кілька сонячних днів, струмом несеться з рекламно-пивних парасоль, А потім чи то вривається в землю, чи то, на викладеній тротуарною плиткою стежці, створює калюжі. Досить брудні і трохи смердючі.

     Ті капелюхи-парасолі зовсім не захищають дерев'яні меблі від дощу. Десь струмочки знаходять собі лабіринтові стежки, і, спочатку тоненьким потоком води, а потім зростаючим, барабанять по кришці обіднього столу, яка вже має пошкоджені місця без лакового захисного покриття. З прямокутного столу ці потоки води сповзають по обидва довгі боки, тягнучі за собою збите зелене листя. Спочатку на  лавки. Потім з лавок – до землі.

     Трохи затишшя. Але небо все ще в кольорах від брудно-сіруватого не прозорого до темно-сірого прозорого. Хмари наче обкатали свої округлі боки в тих самих калюжах, які наробили.

     Пташки не прогулюють своїх діточок, не шукають для них їжу. Бо вони разом десь ховаються від дощу.

      Вітер качає дерева. З листя й гілок розлітаються великі і малі краплини. Своєрідна імітація дощу. А може то навпаки, якесь магічне зазивання дощу?

     В цей час цікавим приладдям, схожим на двірники у автівок, нами збирається із столів і лавок вода, в надії, що хмари спливуть, і гості заглянуть покуштувати рибою. Але... Магічні засоби заклику до дощу подіяли. Знову линуло, наче хмари перевернулись до гори дриґом, та вилили з себе всілякі запаси води. І щось почало до смішного нагадувати циклічну дурнуватість цього дня. Черговий раз, прибравши воду й приготувавши зручні умови для гостей, починається очікування, коли припливуть наступні дощові хмари та зроблять свою справу.

      Та щоб урізноманітнити це дощево -  прибиральне коло, ми сортуємо крихти їжі від поодиноких гостей для вже постійної відвідувачки бару. Цікаво, чи прийде лисиця на обід в таку погоду?

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.