Пʼятий.

У момент, коли Джеку запропонували полетіти у космос, він миттю погодився. Йому було не надто важливо, з якою метою туди летіти, або ж наскільки це вигідно. Він просто сподівався що позбудеться навʼязливого стукотіння у вухах бодай у вакуумі. Мабуть попередня робота була геть мізерною або неважливою, адже чоловік, як не намався, не міг згадати анічогісінько про те, що робив раніше. Чомусь, це не сильно лякало. Джек готовий був заріктись, що стукіт у голові напряму повʼязаний з раптовим погіршенням памʼяті, одначе не був певен, чи точно він памʼятав щось про минуле до того, як обридливий звук зʼявився.

Єдине, у чому Джек був певен — це те, що він ніколи раніше не був пілотом чи інженером. Тому йому видавалось геть дивним те, що саме його обрали у якості капітана космічного корабля. Чоловік тричі вперто перевіряв компанію, усіх її працівників, щоразу переконуючись, що це не якийсь витвір його хворої, хворої голови. Насамкінець, він вирішив, що це знак згори, соломинка за яку необхідно вхопитись задля того щоб позбутись зайвих звуків.

Останній запланований ранок на поверхні планети видався огидним. Недоєні хмари важкими вимʼями зависли над містом. Ворони втомлено кружляли трохи нижче. Птахи вселяли враження перебування посеред поля, на якому нещодавно відгриміла середньовічна битва.

Увесь світ здавався виснаженим. Дерева та будинки були одного й того ж сірого кольору. Навіть зазвичай яскраві рекламні шпальти, і ті, якось неохоче продавали товар. Джек мовчки рухався вулицями, намагаючись не думати про надокучливий аритмічний стукіт у голові. Звук, неначе навмисне, ставав все голосніший та чіткіший. Джек прискорив крок і з зачудуванням відмітив, що стукіт заспокоївся та знову віддалився. Здогад осяяв чоловіка. Він зупинився та зробив кілька кроків назад. Остогидлий та уже по-своєму рідний звук знову став голоснішим. Видавалось, що його джерело десь там, за кілька вулиць. Усупереч усім планам стати космонавтом, Джек рушив у сторону, звідки стукіт лунав сильніше. З кожним кроком звук у голові все наростав та наростав.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.