Знайомство з богами Чорничного Виру

Увага! Розділ буде переписуватися та ще оновлюватися. Створений розділ спільними зусиллями та креативом учасників Чорничної тусовки, ідеї яких Освальд Артман записав і дописав, а далі уклав в одну главу. На жаль, адміни Аркуша "змусили" мене усі картинки із зображенням богів видалити. Тому маємо хіба текст.

Перед Вами загальний пантеон богів Чорничного Виру. Більшість богів живе в замку богині Лейли на горі Айдос, що в самісінькому центрі континенту. Детальніше про конкретних богів, а саме - про їхнє життя та шалені дива, читайте вже в наступних розділах.

_____________________________

⊞ ЛЕЙЛА — богиня сотворення та драми. Донька бога першопочатку Томата та богині часу Твельги.

Коронні цитати богині (◕‿◕):

✓ «Це Чорничний Вир, а не ромашкове поле!» (може сказати, коли щось збільшується до позначки "18+")

✓ «Я, богиня драми та хитрощів. Відійди від мене, Смертний!»

✓ «Я вас покараю. А куди ви діли мій батіг?»

✓«Ні! Ні! Богиню хитрості ти так просто не візьмеш! І із заду також! Ти куди, я все бачу?!»

✓ «Я люблю ігри... люблю розтягувати задоволення!»

✓ «Так, як я дістаю сама себе - більш ніхто не дістане!»

✓«Батіг чи покора?»

✓ «Я народжена правити»

✓ «Скину з чорничної башні».

⊞ ЕЙДІЛУН (Ейд - сонце, Лун - місяць) - дуалістичне божество, яке змінює стать відповідно часу доби. Це божество дня/ночі, сонця/місяця, полум'я/льоду, кінця/початку, хаосу/порядку. Богиня війни. Перше створене божество богинею Лейлою. Коли богиня сонця переродиться, то за нею залишиться тільки Ейд, а Лун стане Ейділун, адже він підбере її сили керувати сонцем, і стане одним божеством, котре керує і днем, і ніччю. Має дітей: бога природи Форсті, богиню вампірів Нікс. Коли божество переродилося в богиню війни, то "народила" бога-коваля - Аякса, якого створила з ефеса свого меча, який зруйнувався після її самогубства. Вклавши сили в ефес, вона попросила свого лорда-дракона Мікракса розплавити його своїм вогнем. Чорничний метал, що розплавився і розлився по її руках, прийняв форму немовляти - настільки дрібного, що вмістився в долоні. Вона довго піклувалася про нього, допоки він не виріс достатньо, аби самостійно грати, тікати до тітки Нікс, чи богині Лейли, надокучаючи богині Лурр, або ж спати в тінях могутніх дерев Форсті.

Коронні цитати божества (◕‿◕)::

✓ «Якщо хочеш щось отримати - віддай щось рівноцінне»

✓ «Все має початок - все матиме кінець»

✓ «Ніщо не зникає безслідно, воно просто трансформується в щось інше»

✓ «Сонце і Місяць, жінка і чоловік, початок і кінець, життя і смерть, чорне і біле, проте завжди є "і", яке заповнює прогалину між сталим і постійним»

✓ «Ех, коли вже додому?»

✓ «Мої дівчулі ледь не плачуть, коли мене нема!»

✓ «Нема нічого більшого за мого лорда-дракона. А якщо і є - то вам здається».

⊞ НІКС - богиня вампірів та мишенят земних та летючих. Донька богині Лейли. Створена богинею з попелу та води із багряної ріки.

Коронні цитати богині (◕‿◕)::

✓ «Вовчий боже, мої очі!» (говорить, коли бачить щось недолуге)

✓ «Я п'ю лише томатний сік! Лейла відвернуалася? Швидко наливай вино!»

✓ «Найсмачніший десерт - відбивана з кров'ю»

✓ «Зранку зі мною не розмовляти, а то вкушу»

✓ «Чим більше пізнаю людей, тим більше люблю мишей»

✓ «Кохання приходить, а зв'язок між творцем і створінням вічний»- «Я вип'ю тебе повністю»

✓ «Якщо не будете давати моїм вампірятам себе кусати, я пожаліюся у спілку захисту рідкісних істот!»

✓ «Мишей не їсти, вони занесені у Чорничну Книгу Тварин»

✓ «Я створена з попелу та возвеличена самої ніччю»

⊞ ЛУРР - богиня смерті та води. Донька Фелікса, божества Сонця і Місяця. Під час нападу на світ богів її було вбито демонами. Пізніше відроджена в подобі нежиті.

Коронні цитати богині (◕‿◕)::

✓«Я, прийду за кожним»

⊞ Освальд (Ольвард) - бог-демон веселощів, спокуси, еспериментів та провокацій. "Прийшлий" бог. Про історію його походження читай пізніше в окремо розділі.

Коронні цитати бога (◕‿◕)::

✓ «Істина у вині, а вино у мені»

✓ «Кохання, це демон, що пожирає моє серце!»

✓ «Боги для людей, а люди для богів. Однак люди, на щастя, не боги»

✓ «Ти ж така тепла/теплий як моя холодна змія»

✓ «Заспокойся. Без паніки. Просто у твоєму серці живе сонце»

✓ «Я ховаюся у свою самотність, бо лише там моє серце живе без спокус».

⊞ ЕРОН (Павук) - бог молодості, сексу та задоволень. Син бога Освальда. Володар павуків. Через маленьких павуків-дунумів, може керувати іншими людьми та істотами, наче маріонетками. Має здатність, що може роздвоюватися (клонувати себе), найчастіше це робить під час сексуальних втіх.

Коронні цитати бога (◕‿◕):

✓ «Все починається з погляду»

✓ «Поки дихаю - мій вогонь горить»

✓ «Мої руки для того, щоб тебе обіймати»

✓ «Я хочу, щоб мені поклонялося не лише твоє тіло, а й серце»

⊞ ВААЛ (Лінь) — княгиня лінощів та прокрастинації. Донька богині кохання Мерлін. Живе на північному підніжжі священної гори Айдос (гора, де живуть боги), де є дрімучий напів випалений ліс зі смереками, осиками, де майже ніхто неживе і його місцеві обходить десятою дорогою. Про нього є багато легенд, які збурують уяву всього чорничного континенту Атое. Дехто каже, що звідси колись почнеться кінець світу. Цей ліс місцеві називають Сапіос. До якого не дібралася цивілізація, але до нього дібралася княгиня Лінь.

Ось як прототип богині, письменниця Миргородська Лагідна, написала про неї:

"І коли одного дня сонце більше не сяятиме, а землю вкриють гори трупів... Коли пекелітний розлом дасть тріщину і в світ проникнуть вершники хаосу іменовані Демонами, що за собою несуть лише смерть і розруху... Коли останній бог паде з Олімпу...

Тоді княгиня Ваал гордливо постане з забуття. Тоді вона, тепер навіки вільна від пут контракту, покаже, що сила її насправді ллється через край. Тоді їй по праву належатиме титул наймогутнішої богині всесвіту. І звівши височенний мур відгородить від попелу нескінченних воїн свій величезний маленький рай. Політ фантазій і об'єкт найзаповітніших мрій. Із ним вона станцює на могилах всіх тих кого любила і ненавиділа. Й нехай усім казкам настає кінець – її хай не закінчуюється ніколи.***— Ваша вельмиповажносте, чи ви у порядку? — поцікавився кіт, що пригрівся коло її ніг.Лінощі не кліпаючи посміхалась. Погляд мутних сріблястих очей непохитно застиг на грайливому вогнику свічки.— Яке дурне питання. Коли це я була не в порядку?Її рука ліниво обрубала останню краплю світла в замку. З-під пальців химерно звився дим.

Можливо цей день настане. Можливо це лише марні сподівання. Але вона всеодно чекатиме, най на це і піде вічність."

Коронні цитати богині (◕‿◕)::

✓ «І нехай лінь і хіть поглинуть цей світ, ха-ха!»

✓ «Все починається з дивану»

✓ «Я надто прекрасна, щоб ходити по землі. Нехай мене носять»

⊞ МЕРЛІН (Амора) — богиня кохання. Донька Ерона (Павука), бога молодості, сексу та задоволень та ельфійки Еліс. Внучка бога-демона Освальда. У місячному сяйві іноді можна побачити ледь помітний відблиск срібних лусок, спадок діда Аґатоса (змій-демон), проте, більшість скаже, що це лише нічне марево. Атрибути (символи божества): чокер на шиї, срібна квітка лікорісу. Є матір'ю богів Ваал (Ліні) та Маргарити (Ніжність).

Її гербом влади є білий щит, що означає чисту любов. На щиті зображено чотири серця різних кольорів, що утворюють одну квітку. Це означає, що любов/кохання буває різним.

Тварини-фамільяри божества:

1. Чорний кажаноподібний міні-дракон — Зо́ла. Це непосидюча, неконтрольована, породження безодні хаосу, проте, дуже мила істота.

2. Руде вовкоподібне магічне створіння — Лис — вірний, мудрий, добрий з близькими, але нетерпимий до ворогів, любить маленьких звіряток

3. Сріблястий котоподібний кролик — Лінні — милий, безпорадний, ніжний, має особливі стосунки з Золою.

Коронні цитати богині (◕‿◕):

✓ «Тіло в безодні страждань, душа ж залишиться блаженною»

✓ «Підкорися любові у своєму серці»

✓ «Кохання буває різним, але ніколи — неправильним»

✓ «Я рада, що ви завітали. Дякую, що ненадовго»

✓ «Вибачте, не можу пригостити вином, скінчилось. Що у мене в чарці? Вода. Чому червона і пахне алкоголем? То онука гралася ілюзіями, вам мариться»

✓ «Просите благословення на стосунки з Аґатосом? Бачу, зухвалості у вас вдосталь. А запасне життя маєте?»

⊞ ФОРСТІ (Форест) - бог природи, гармонії, активності та медицини. Старший син Фелікса, божества Сонця та Місяця. Богиня Лейла подорожуючи іншими світами зустріла істота схожу на білку, яка подарувала їй жолудя для її дитини в подарунок. З нього і народився пізніше бог природи Форсті.

Форест Юніморф про свого бога подає таку інформацію:

"Форсті вміє вирощувати чарівний ліс, який володіє телепатією і може спілкуватися з живми істотами телепатично. Його Ліс, як велика екосистема, керована розумними Деревами, може влаштовувати навіювання тим істотам, які не поважають природу".

Коронні цитати бога (◕‿◕):

✓ «Усі ми - діти природи»

⊞ МАРГАРИТА - богиня ніжностей та спокою. Донька Мерліна, богині кохання.

Коронні цитати богині (◕‿◕):

✓ «У нас із тобою уся ніч та усе життя»

⊞ ГАЇВКА - богиня мистецтв та ельфів. Молодша донька бога природи Форсті.

Коронні цитати богині (◕‿◕):

✓ «Ельфи - то любов, а любові має бути багато»

⊞ ХЕЛЬГА - богиня сновидінь. Донька богині смерті та води Ерілур. Хельга носить із собою косу для того, щоб косити льон на нитки для ловців снів, і часто її зображають у вигляді смерті, адже сон схожий на смерть.

Коронні цитати богині (◕‿◕):

✓ «Ми, помираємо кожного дня, але буде день, коли вже нічого не буде»

⊞ ЛІТБІС - бог натхнення та письменників. Син богині сновидінь Хельги. На його гербі влади зображене біле крило, адеж він надає окрилення творчим людям. Бог має енергетичні крила білого кольору зі злегка фіолетовим відтінком. Написані слова його пером у світі смертних можуть змінювати реальність, але щоб не зловживав він цим правом, то на цю силу накладена заборона. На іконах Літбіса часто зображають у чорно-червоному одязі, в золотих окулярах. Через них він може побачити в будь-кого зі смертних потенціал та талант.

Коронні цитати бога (◕‿◕):

✓ «Все починається з одного слова»

⊞ ЕТТЕРС - богиня перетворить та трасформацій. Донька богині вампірів Нікс, яка її створила з квітів помідорів і власної крові. Еттерс може будь-яку живу істоту перетворити на іншу істоту, але вона не може створювати нові види істот, але лише ті, що вже існують. До перетворення їй не завжди підваладні інші боги, їхні діти, божественні звірі-фамільяри та рослини. Богиня здатна змінювати свій вигляд та копіювати інших, але не здатна копіювати їхню силу. Богиня допомагає на прохання людей змінити їм стать, чи подобу.

Коронні цитати богині (◕‿◕):

✓ «Усі ми носимо маски. А хто зірве мою?»

⊞ ЛІНМЕЙ - богиня розуму, знань, розсудливості, донька бога-демона Освальда. Народилася з його краплі крові, яка впала на сніг під час затемнення. Її стихія холод. Володіє полум'ям, яке дозволяє смертного переродити в напівбога. Найкращий університет Чорничного континенту Атое названий на її честь. Покровителька магів. Богиню супроводжують два духи-фамільяри - білі змії Айо (пам'ять) та Ює (розум). Лінмей має книгу чорничних передбачень, але її використання забирає назавжди частину божественних сил. Тому використання цієї книги може її перетворити в смертну.

Коронні цитати богині (◕‿◕):

✓ «Знання - зброя»

⊞ ТВЕЛЬГА - богиня часу, простору та енергії. Дружина Томата, бога першопочатку.

Коронні цитати богині (◕‿◕):

✓ «Мій час - мої закони»

✓ «Втрата часу - втрата життя»

⊞ АЗАРТ - бог-демон азарту та хитрощів, вміє проникати в голову інших; син богині сотворення Лейли та богині Ніжності Маргарити. Брат-близнюк богині Іллюзії. Разом із сестрою народився за допомогою експерименту бога-демона Освальда. До якого звернулася Лейла і Маргарита. Вони попросили Оса допомогти їм народити могутню спільну дитину. Тоді Освальд об'єднав з допомоги свого чорничного полум'я їхні душі, а коли їх розділяв, то з'явилися два маленькі фіолетові вогники-світила. Це й був плід з об'єднаних їхніх душ. Саме з цих вогників і народилися чистокровні демоніди - Азарт ат Іллюзія, одні з найсильніших богів Чорничного Виру. Бог Азарт любить укладати парі, добре грає в покер, любить стріляти із лука та має білого Пегаса.

Коронні цитати бога (◕‿◕):

✓ «Парі - це один із видів зваблення»

✓ «Війни, престол, влада - це ніщо. Я можу завоювати усіх лише одним рухом»

✓ «Карти - це моя зброя»

✓ «Хто може мене здолати? Не мечем. Лише грою»

⊞ ІЛЛЮЗІЯ - богиня-демон, донька богині сотворення Лейли та богині Ніжності Маргарити. Сестра-близнюк бога Азарта. Богиня може надсилати морок, викривлювати реальність. Її фігуру окутує димка туману. Артефакт богині: віяло, павутиння, дзеркало.

Коронні цитати бога (◕‿◕):

✓ «Все не так, як є»

✓ «Всюди брехня. Я також»

✓ «Моє павутиння - це нитки справжнього й ілюзорного. Відгадайте, де правда?»

✓ «Іллюзія - це теж справжнє. Тільки навпаки»

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Oswald Artman
18.03.2024 17:32
До частини "Знайомство з богами Чорничного Виру"
Це ще неоформлене до кінця. Я якраз зараз редагую цей розділ та буде ще краще. Я люблю оформляти. Читач також любить очима. Вже гарно оформив родове дерево богів, я його в кінці цього розділу нині подам. Наш світ прекрасний і він повинен відповідно прекрсно виглядати.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Leila Holden
  18.03.2024 17:41
  Так, знаю. Але вже початкова версія круто виглядає. Бажаю натхнення та успіхів 😌
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Oswald Artman
  17.03.2024 16:43
  До частини "Знайомство з богами Чорничного Виру"
  Посилання на Прототипів богів ЧОРНИЧНОГО ВИРУ: _Прототип богині Лейли - письменниця Лейла Холден (@Holden3018) - https://arkush.net/user/4237 _Прототип богині Ерілур - письменниця Ерілур (Eriloor) - https://arkush.net/user/2915 _Прототип бога Освальда (Ольварда) - Освальд Артман - https://arkush.net/user/8858 _Прототип богині Надіни - письменниця Надіна Марніч (Nadina") - https://arkush.net/user/4734 _Прототип богині Фелікса - письменниця Фелікс (Іра @shanovn_a) - https://arkush.net/user/8713 _Прототип бога Павука - автор Павук (@boojacks) - https://arkush.net/user/9424 _Прототип богині Ліні - письменниця Миргородська Лагідна (@Anonchik228) - https://arkush.net/user/8960 _Прототип богині Мерлін - письменниця Леді Мерлін ((@evigtale)) - https://arkush.net/user/7869 _Прототип бога Форсті - автор Форест Юніморф (shapeshifter) - https://arkush.net/user/1312 _Прототип богині Маргарити (@Dndbudu) - письменниця Жадоба - https://archiveofourown.org/users/zhadoba _Прототип богині Гаївки - Січень (@HAyUSnigu) - https://twitter.com/Hayivka?t=GFSFkRz64C4AX-UZVXJ-kQ&s=09 _Прототип богині Хельги - письменниця Ольга (@helga_martyn) _Прототип бога Літбіса - письменник Ігор Снятинчук (@BisPunk) - https://arkush.net/user/4564 _Прототип богині Etters - письменниця Надя Ясна (@nadia_mokhort) - https://arkush.net/user/4363 _Прототип Твельги - Г. _Прототип богині перемоги Ніки - УкраїНіка - https://arkush.net/user/9892
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Oswald Artman
  17.03.2024 16:45
  До частини "Знайомство з богами Чорничного Виру"
  Дякую. Люблю створювати герби. А твій герб створив найпершим і воно одразу прийшло в голову, наче простий, але в простоті сила. Чітко, ясно і без води (пробач Ерілур).
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Lexa T. Kuro
  17.03.2024 09:28
  До частини "Знайомство з богами Чорничного Виру"
  Шикарно!🔥 Круті арти, цікавенький пантеон😉, дивовижний задум😉👍 Нових натхнень 💫 Завжди кайфуйте від того, що робите! Ви молодець😉👍
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Lexa T. Kuro
  23.03.2024 09:54
  До частини "Знайомство з богами Чорничного Виру"
  Прочитала нові доповнення - класно все👍🔥 Мій особливий "респект" - богу Форсті😉🌱 Тепер з нетерпінням буду чекати «вихід на сцену» цих всіх богів, та переплетіння їх доль😉 Впевнена, без складних вузликів теж не обійдеться😉 Ілюстрацій звичайно не вистачає, але зате гарні описи фантазію підігрівають😉 Але якщо на Воттпаді додасте картинки, залюбки нос й туди суну)) Люблю цікаві цікавості😉
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Oswald Artman
  23.03.2024 11:08
  Дякую. Дума. На вотпаді ті ілюстрації й скину. Бо без них не те. Фортсі крутий бог.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Oswald Artman
  23.03.2024 11:08
  Дякую. Дума. На вотпаді ті ілюстрації й скину. Бо без них не те. Фортсі крутий бог.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше
 • Oswald Artman
  23.03.2024 11:08
  Дякую. Дума. На вотпаді ті ілюстрації й скину. Бо без них не те. Фортсі крутий бог.
 • Поскаржитися
 • Антинаціональний контент
 • Диверсійна діяльність
 • Спам
 • Іншомовний контент
 • Порнографія
 • Порушення авторського права
 • Інше