Там, де троє - буде два!

(Дещо з життя богині Нікс, бога Освальда та Лейли)

Нікс – богиня вампірів, мишенят земних і летючих. Богиню в дитинстві ледь не до смерті покусав комарик і вона з тієї пори бліда, як міль. П’є вино і томатний сік та мститься кровопивцям. Колєгує із богом веселощів Освальдом. Одного разу з ним так випила, що сотворила мишенят-вампірів. Те, як вони їх сотворила, це окрема епік-історія.

Освальд (Ольвард) – бог-демон веселощів, експериментів та провокацій. Деколи спокусник. Атрибут бога: чорна пов’язка на обличчі, крилатий келих, якщо з нього смертний вип'є вино чи воду, то зцілить будь-яку недугу та отримає магічні здібності. Стихія бога: вогонь. Перші істоти, яких він створив - це вогняні метелики, а його «мітка метелика» дозволяє будь-якій істоті літати. Освальд покровитель змій, отрути та вогню. Має також особливий чорничний вогонь, який використовує для експериментів та алхімії.

_____________

Спекотне літо. Гора Айдос - резиденція богів. Сакури знову цвітуть, а легкий вітер цілує твоє обличчя. Спокій... На жаль... ех... недовгий. Бо прийшов ураган і його ім'я...

– Освальде, твої змії зжерли кількох моїх мишенят-вампірів!

– Т-а-а? А чого ти їм нічого смачненького не принесла, га?

– Що? Я? Принесла? Це ж ти до мене в гості прийшов!

– Коли ти до мене в гості приходила, то я твоїх мишенят нагодував?

– Ага, твоїми червоними шкарпетками кілька мишей подавилось!

– Ну, гаразд, наступного разу, обіцяю тобі, я дам їм маленькі шкарпетки!

– О, Свята Лейла, Освальде, які нафіг шкарпетки! Слухай, приб’ю-закопаю та з чорничного олімпу викину.

– О, свята Лейла, увімкни із неба томатний дощ, бо нема сил терпіти ці пекельні борошна… Ех… Нікс, Нікс... О, до речі, а в мене є для тебе вино., - богиня припідняла брову і стала слухати далі. - Називається «Втіха мишеняти». Я, мацьопко моя, спеціально для тебе його свторив. Ну! Ти вже заспокоїлась? - богиня одразу подобріла, адже коли Освальд з вином, то я к на нього можна сердитися?

– Любий друже, з цього треба було і починати! Давай, показуй!

– Гаразд! Тоді бери три келихи.

– Не зрозуміла, а для чого аж три?

– Третій для богині Лейли!

– Освальде, знаєш, томат вином не розбавляють! Вино, то не для неї.

– То мені кликати Лейлу чи ні?

– От коли ти підеш, я її сама покличу. До речі, тобі вже час, там твої змії голодні! Цьом, па-па, бувай!

– А вино?

– Двері бачиш?

– Угу!

– Прощай! Заходьте та приносьте ще.

***

- Ох, Лейло, ледве його спекалась! Вилізай давай, він нас ледве не спалив.

Богиня обману та хитрощів одразу вилізла із-за дивану.

- А що я пропустила, бо я задумалася про своє?

- Ну ти знаєш, коли я з ним – то дурна!

- Не можна про себе так говорити. Ні-ні, ти не дурна, а не мудра стаєш, - верховна богиня штурхнула її по плечі.

- Лейло, розумієш, він вічно мене на дурниці робити підмахує, а я ведусь. Ти знаєш, минуло тижня якось випила з ним, а опісля створила новий вид єдинорогів.

- О, так, Нікс, єдинороги, це такі прекрасні звірі, - богиня Лейла в захопленні про себе задумалася й згадала своїх фамільярів - своїх двох крилатих вовків, але її подуми одразу перервала сумним голосом Нікс.

- Лейло, вони були красиві, але.... Але я їм замість чотирьох ніг... тектанклі створила, а замість рогу я дала… Ну…

- Що ти їм дала?

- Ну… того…. - стишено сказала Нікс.

- Того?

- Ну… смоктальницю, - Лейла важко зітхнула та підвелася.

- Хвильку, Нікс, я ненадовго відійду, мені треба зателефонувати.

Лейла вийшла за двері в коридор і телефонує:

«Відділ нових видів? Це я, богиня Лейла. Слухайте, у нас знову чепе. Так-так! Вона знову начудила. Я ж вам казала, легше спалити усі виноградні поля, аніж... Краще засадіть їх помідорами. Томатного соку мало не буває. А ви що мені мудрагелі казали: вино, це напій богів, треба його залишити. Чи ви знову хочете в лісах побачити двоголовий прутень з крилами, який шукає царство боже, але несе яйця? Мені вистачило. Що? Ну…. Так, я про це вже думала… Гм… еммм... А може його кудись відіслати якомога далі від неї? А то вони як здибуються разом, то дурні чуда творять. Ну, та… О, я придумала! Але Нікс не кажіть. Добре? Що? Та не буду я нікого зв’язувати. Бандажі, то не моє. А? Ага! А-а-а ну та, без питань, це я зможу зробити. Я ще з богинею Лінмей поговорю. Вона теж щось придумає. На те вона і богиня розуму. Ні-ні. Вона таке робити точно не буде. Вона зав’язала з цим. Так, я знаю, що вона вміє в'язати. Відмахайся нарешті від мене. Ти ж керівник цілого відділу, це я над тобою, а не навпаки. Запам'ятай, піді мною тільки обрані, а наді мною лише ніжність!

Лейла на кілька секунд зупинилася й одразу згадала богиню ніжності Маргариту, яку вночі має зустріти в саду із темно-фіолетовими трояндами, а ці троянди - це один із головних символів Чорничного королівства. Ех... Про що ж хоче поговорити Маргарита? Щось їй на серці стало неспокійно. Далі вона продовжила розмову телефоном:

- Що? Та добре. Слухай… Е-е-е. Хвильку, в мене на іншій лінії мої цьомики телефонують.... Кріс, то ти? Ти чого мовчиш, а де Ітан? А що ви там двоє робите? Я ж ще нічого поки не написала. Що? Ви вже самі свої сцени пишете? Тобі мало ключиці, Ну.... ще є лопатка, литка і.... Тіло велике - бери усе!

- Ле-е-е-е-йла! Лейла! Мені нудно, ти вже? - весело та голосно залунало із кімнати.

- Так-так! Нікс, а я вже тут, - вона приходить до кімнати, а Нікс вже сьорбає вино та бешкетно посміхається.

- Ти чого так довго? Лейла, дивись! Які вони гарненькі та дивовижні.

- Куди? На що дивитися? Ти про кого?

- Хіба не бачиш? Осьо, на стелі! - засміялася Нікс та підняла довгого пальця догори.

Богиня Лейла вже підняла свою королівську голову і заклякла: по стелі над нею бігали помідори з яких стирчали довгі павучі чорні лапки. Вони метушилися та жерли грона винограду, що заповзли та розрослися із саду до вітальні.

«Алло, це відділ нових видів? У нас вселенська срака!»

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.
Надіна Марніч
22.03.2024 19:05
До частини "Там, де троє - буде два!"
Ох не мудра богиня Нікс, коли вип'є, ох не мудра... зате весела😁 Тсс, по секрету скажу - Лейла дозволила Нікс лишити 20 кущів винограду, Лейла в нас сувора, але справедлива богиня. Тож у Нікс буде достатньо натхнення😊 Дякую за кумедну оповідку, ти неймовірний😘
  • Поскаржитися
  • Антинаціональний контент
  • Диверсійна діяльність
  • Спам
  • Іншомовний контент
  • Порнографія
  • Порушення авторського права
  • Інше