Функціональні стилі 2

Маємо текст:

Осінь

Прийшла осінь і на берег Дніпра. Вода в річці стала каламутна й непривітна, несла пожовкле листя й сухі очеретини. На піщаних мілинах збиралися зграями дикі качки. Голуби летіли на поле, на жовту стерню. Зграї чорних дроздів лагодились до далекої мандрівки. А лелеки вже відлетіли, і на хаті у дядька Гайдебури чорніло на колесі їхнє порожнє гніздо. Рукав перетинала вже висока гребля, спішно закінчували білий будинок електростанції.

Важкі земляні роботи було закінчено, а в білому будинку монтували устаткування. На вулцці в селі встановлювали стовпи. Від них залізними нитками простяглися на всі боки дроти.

Максимально зберігши зміст, перетвори текст художнього стилю на один із запропонованих:

🍁 Науковий

🍁 Епістолярний

🍁 Публіцистичний

🍁 Розмовний

Стаття в місцевій газеті:

Маленькими кроками до великих звершень

Нарешті і на вулицях Малого Бузуківа буде... світло! Важко повірити, але маленьке село в Черкаському районі Черкаській області, до наших днів має проблеми з електрикою. Багато років для 213 мешканців світло та електрична побутова техніка були розкішшю. Аж доки у Степанківській територіальний громаді не обрали нового голову. Саме за ініціативи Гайдебури Віктора Єгоровича було розроблено проект міні-електростанції поруч із селом. І не лише розроблено, але й почато будівництво. На рукаві річки вже добудували високу греблю, на руїнах старого млина постають білі стіни будинку станції, як фенікс із попелу. Важкі земляні роботи вже закінчили, закупили обладнання, яке готують до встановлення. На нових бетонних стовпах монтуються електричні дроти та ліхтарі.

Ось які вони, справи не на папері, а в реальності. Не даремно ж і лелеки оселилися на гостинному даху Віктора Єгоровича. Мудрі птахи теж хочуть стабільності і процвітання.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.