Функціональні стилі

Маємо текст:

Осінь

Прийшла осінь і на берег Дніпра. Вода в річці стала каламутна й непривітна, несла пожовкле листя й сухі очеретини. На піщаних мілинах збиралися зграями дикі качки. Голуби летіли на поле, на жовту стерню. Зграї чорних дроздів лагодились до далекої мандрівки. А лелеки вже відлетіли, і на хаті у дядька Гайдебури чорніло на колесі їхнє порожнє гніздо. Рукав перетинала вже висока гребля, спішно закінчували білий будинок електростанції.

Важкі земляні роботи було закінчено, а в білому будинку монтували устаткування. На вулцці в селі встановлювали стовпи. Від них залізними нитками простяглися на всі боки дроти.

Максимально зберігши зміст, перетвори текст художнього стилю на один із запропонованих:

🍁 Науковий

🍁 Епістолярний

🍁 Публіцистичний

🍁 Розмовний

"Привіт, Настю. Як ти? Як там Іванка, Наталочка як? Звикли вже до польських порядків? Чи ще й досі Іванка ночами тата кличе? У нас зараз спокійніше стало, посунули трохи рашистів. Нарешті помітила, що вже осінь. Вода в Дніпрі стала каламутна, сіра. Пам'ятаєш ту стару вербу, під якою пікнікували постійно? Її збило вибухом, впала у річку і тепер збирає перед собою пожовкле листя та сухий очерет, здалеку схоже на маленьку хатинку якогось домовичка. Лелека, що жив на хаті у дядька Гайдебури зник. Сподіваюся, він таки полетів у вирій. Я писала тобі, як рашисти для забави розстріляли лелеченят і одного з їх батьків. А цей один як прилетів, так і сидів у гнізді, ніби чекаючи, коли рідні повернуться. Тепер лиш пусте колесо чорніє. Потроху відновлюють пошкоджену інфраструктуру, вже поставили нові стовпи і в більшості хат знову є світло. Чи маєш новини від Сергія? Як вони там, у Бахмуті? Молюся за вас щодня!Всією душею чекаю на зустріч. Приховала баночку своїх фірменних огірочків спеціально для цієї події. Добре, що вціліли.

Обнімаю, сестричко! Дітям вітання передавай!"

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.