РОЗДІЛ ВОСЬМИЙ

Напередодні Різдва місто немов спорожніло, стало тихо та особливо урочисто. Усі збиралися родинами навколо святкового столу, запалювали свічки та читали молитви. Мелоді залишилася вдома та дивилася свій улюблений фільм «Це чудове життя». В двері поскрібся Томмі, прийдеться виходити.

Вони пішли гуляти засніженим сквером. Було тихо, безвітряно. Хтось квапився додому з пакунками. Здалеку до них наближався чоловічий силует. Мелоді здивовано відмітила, що це Ланс. Він був занурений в свої думки та, здавалося, нічого не помічав. Майже порівнявшись з нею, він наче прийшов до тями:

- Привіт!

- Тебе зачарувала Маліфісента? – посміхнулась Мелоді.

- Скоріше Біла Чаклунка, - відповів він.

Вони повільно пішли по засніженим стежкам. Томмі то бігав за черговою сорокою, то повертався назад. Лансу хотілося, щоб ця мить тривала довше. Було слизько, він запропонував спертися на його руку. Мелоді відмовилась, але підсковзнувшись пару разів, прийняла його пропозицію.

- Завтра обов’язково піду до костелу, - сказала Мелоді. – Співатимемо гімни, потім отримаємо щорічний подарунок від священика.

- В цьому році я був ельфом, - зізнався Ланс.- Мене попросили привезти ялинку та подарунки.

- Отакої! А які подарунки?

- Сюрприз, - засміявся він.

Вони підійшли к будинку. Мелоді відчинила двері та зняла рукавички. Томмі радісно забіг додому.

- До побачення!

- До побачення! – відповів Ланс та раптово для самого себе поцілував її в щоку. Морозний рум’янець на обличчі Мелоді став яскравіше, вона посміхнулась. Томмі вискочив з незачинених дверей, вона піймала його та прикрила двері.

- До завтра, - вона заправила волосся, що вибилось з-під хустки.

- До завтра, - Ланс злегка поклонився у відповідь.

Щоб вподобати цю частину, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.

Вподобати!
Щоб залишити коментар, необхідно зареєструватись на сайті або увійти, якщо ви вже зареєстровані.